Jump to content

Recommended Posts

• İleti 488
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Adminimiz Hacı Bey'den örnek alarak, bu başlığı açma isteği duydum. İntihal saymaz umarım.

Evet teist arkadaşlar neden teizm?

Nasıl teist oldunuz?

Dileyen arkadaşlar soruları artırabilirler.

teist ne demek bir açıklar iseniz belki cevabım olabilir

Sitelerde Paylaş

Üzerine kitaplar yazılabilecek bir hakikati özetlemek zor.. fıtrat gereği, akıl ve mantığını kullanan herkesin varacağı yol dindir.. ee ben niye bulamıyorum, o kadar zormu bulmak. Hayır sen fıtratını, ve aklını dinlemiyorsun ki nefsini ve şeytanı dinliyorsun.. günahlar, gaflet, haramlar artık senin gerçeği görmende perde olmuş.. din yaşanmadan anlaşılmaz güzelliği, ruha verdiği haz anlaşılmaz.. yaşamak lazım..

Sitelerde Paylaş

Üzerine kitaplar yazılabilecek bir hakikati özetlemek zor.. fıtrat gereği, akıl ve mantığını kullanan herkesin varacağı yol dindir.. ee ben niye bulamıyorum, o kadar zormu bulmak. Hayır sen fıtratını, ve aklını dinlemiyorsun ki nefsini ve şeytanı dinliyorsun.. günahlar, gaflet, haramlar artık senin gerçeği görmende perde olmuş.. din yaşanmadan anlaşılmaz güzelliği, ruha verdiği haz anlaşılmaz.. yaşamak lazım..

Siz ateistlerin, özellikle de Türkiyedekilerin önceden müslüman olduğunu fark ettiniz mi? Doğar doğmaz ateist olmadılar insanlar.

Sitelerde Paylaş

Siz ateistlerin, özellikle de Türkiyedekilerin önceden müslüman olduğunu fark ettiniz mi? Doğar doğmaz ateist olmadılar insanlar.

yanılıyorsun her insan müslüman olarak doğar kim olursa olsun yani o fıtrat üzerinedir.. ve aklı ayırt etmeyene kadarda mesuliyeti yoktur.. onun için bütün ölen çocuklar cennetliktir..

Sitelerde Paylaş

yanılıyorsun her insan müslüman olarak doğar kim olursa olsun yani o fıtrat üzerinedir.. ve aklı ayırt etmeyene kadarda mesuliyeti yoktur.. onun için bütün ölen çocuklar cennetliktir..

Bakınız ben ne yazmışım okumadan cevap vermişsiniz. Bir kere daha okuyunuz.

Sitelerde Paylaş

Başka şeyleri denediniz mi? Başka görüşleri örneğin, öyle mi karar verdiniz?Yani hepsini deneyip islamı da deneyip işte bu mu dediniz?

Denemediğim kalmadı huzur islamda sloganı var ya aynen öyle..

Aslında herkes için öyle sana bir örnek versem sen de tasdik edersin..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...