Jump to content

Çocuğu lezbiyen çifte verilen Türk annenin feryadı

Recommended Posts

BİR ANNE OLARAK İFLAS ETTİM"

Çocuğuna kavuşabilmek için 9 yıldır mücadele verdiklerini fakat bir türlü başarılı olamadıklarını söyleyen anne Azeroğlu, "İnanın her yolu denedik, fakat bir türlü başarılı olmadık. Son iki yılda 4 avukat değiştik. Artık avukatların parasını bile ödeyemez olduk. 30 bin Euro borç birikti, haciz kapıya dayandı. İnanın avukatların parasını ödeyebilmek için ev temizliklerine bile gitmeye başladım. Gitmediğim, çalmadığım kapı kalmadı. Hiçbir avukat bana ümit olmadı. Daha hala 9 yıl önce başladığım ilk aşamadayım. Konular dönme dolap gibi dönüp dönüp aynı yere geliyor. Gidip şu anda benim dosyamı açsan 9 yıl önceki aynı sorularla karşılaşırsın. Maddi ve manevi olarak çöktüm. Bir anne olarak iflas ettim. Ne Yunus'uma kavuşabildim, ne de çeklerden kurtulabildim.

"BENİ TEHDİT ETTİLER, İÇİM PARÇALANIYOR"

Çocuğumun lezbiyen ailede olması beni kahrediyor, çok üzülüyorum. İnancıma,kültürüme, gelenek ve göreneklerime aykırı bir durum. Ne yapacağımı ben de şaşırdım. Sizin evladınızın başına böyle bir şey gelmiş olsa siz ne yaparsınız, ne hissedersiniz? İçim parçalanıyor! Çocuğumun o ailenin elinden alınıp bana verilmesini istiyorum.

"BENİ TEHDİT ETTİLER"

Son iki yıldır korktuğumdan dolayı sustum. Hollanda Gençlik Dairesi, beni tehdit etti. Basına konuşursam bir daha çocuğumun yüzünü göremeyeceğimi bana söylediler. Bende çocuğumu görebilmek için susmayı tercih ettim. Şu anda çocuğumu iki ve üç ayda bir sadece bir saat görebiliyorum.

http://www.haber7.com/neler-oluyor-hayatta/haber/995987-kucuk-yunusun-annesinin-aci-feryadi

Artık sadece Hollanda bunu yapmıyor. Alman mahkemesi de benzer bir karar aldı.

Alman Anayasa Mahkemesi eşcinsel çiftlerin çocuk evlat edinmesini kolaylaştıran bir karar alarak ülke genelinde tartışmalara yol açtı. Alınan kararda tek başına yaşarken çocuk evlat edinen bir eşcinselin daha sonra birlikte yaşamaya başladığı partnerinin de aynı çocuğu evlat edinmesine izin verildi.

http://zaman-online.de/16574/hollandadan-sonra-almanyadaki-turk-cocuklari-da-escinsel-cifltere-verilecek-mi

Sitelerde Paylaş
  • İleti 88
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Çocuğunu satmıştır mutlaka. Şimdi de geri almak istiyor.

Nah alır ahlaksız pislik. Bunu satmadan düşünseydi..

Satmadığını düşünelim. Çocuğunu birine evlatlık olarak vermiştir. Parasız vermiş olsun.

Verdiği aile (erkek-kadın) bebeğe bağlanmıştır. İnsan köpek yavrusuna bile bağlanıyor.

Üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bu bağın kopması imkansızdır.

Kadın istediği kadar yırtınısın..

Çocuğu geri almamalıdır. Çocuk sahibi olmak ve onu başkasına vermek oyun değildir. Son derece ciddi olgulardır..

Aradan bu kadar yıl geçtikten sonra çocuk onu istemez zaten.

Sitelerde Paylaş

2004 yılında 6 aylıkken bir kaza sonucu annenin Yunus'u yere düşürmesinden sonra, ailenin üç çocuğuna el koyan Hollanda Gençlik Dairesi,.................

Hoppala bu doğruysa eğer gerçekten ortada bir adaletsizlik varmış...

tarihinde carlsagan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çocuğunu satma falan yok. Çocuğu bebekken elinden düşürmüş hastaneye gitmiş. Sen bu çocuğa iyi bakamıyorsun deyip elinden almışlar.

Velev ki satsın, anne caninin biri olsun. Çocuğun ne suçu var? Sizi lezbiyen bir çifte verselerdi hoşunuza gider miydi?

Sitelerde Paylaş

Çocuğunu satmıştır mutlaka. Şimdi de geri almak istiyor.

Nah alır ahlaksız pislik. Bunu satmadan düşünseydi..

Satmadığını düşünelim. Çocuğunu birine evlatlık olarak vermiştir. Parasız vermiş olsun.

Okurken tüylerim ürperdi...

Sitelerde Paylaş

Başka yeri bilmem ama özellikle Almanya'da asimilasyon gereği çeşiti bahanelerle göçmen ailerden alıp Alman ailelere veriyorlar. Bu şekilde sadece 4000 Türk çoçuğu olduğu belirtilmişti haberlerde. Çoçuk 9-10 yaşında alman aileye verilmiş 18 yaşına geldiğinde tek kelime Türkçe konuşamamış. Tamam insan konuşmassa unutur ama kardeşim çokta küçük değilki nasıl tamamen beyininden silmişlerse çocuğun. Bu Almanlar böyle konularda ustadırlar.

Sitelerde Paylaş

Başka yeri bilmem ama özellikle Almanya'da asimilasyon gereği çeşiti bahanelerle göçmen ailerden alıp Alman ailelere veriyorlar. Bu şekilde sadece 4000 Türk çoçuğu olduğu belirtilmişti haberlerde. Çoçuk 9-10 yaşında alman aileye verilmiş 18 yaşına geldiğinde tek kelime Türkçe konuşamamış. Tamam insan konuşmassa unutur ama kardeşim çokta küçük değilki nasıl tamamen beyininden silmişlerse çocuğun. Bu Almanlar böyle konularda ustadırlar.

Yani çocuğun daha düzgün bir ortamda yetişmesinden daha önemli olan şey bir Türk olarak mı yetişmesi?

Bu sapkınca bir düşünce.

Sitelerde Paylaş

Yani çocuğun daha düzgün bir ortamda yetişmesinden daha önemli olan şey bir Türk olarak mı yetişmesi?

Bu sapkınca bir düşünce.

Asıl sapkınlık, çeşitli bahanelerle çoçukları ailelerinden alıp özlerini çoçuklara unutturmalarını normal karşılamaktır.

Sitelerde Paylaş

Çocuğunu satma falan yok. Çocuğu bebekken elinden düşürmüş hastaneye gitmiş. Sen bu çocuğa iyi bakamıyorsun deyip elinden almışlar.

Velev ki satsın, anne caninin biri olsun. Çocuğun ne suçu var? Sizi lezbiyen bir çifte verselerdi hoşunuza gider miydi?

Bu bir neden olabilir. Çocuğunu abüz edenin elinden çocuğu alır devlet.

Bizde de alır..

Ama basit bir travmadan dolayı çocuk alınmaz. Önemli bir neden olmalı.Buna zaten hakim karar verir.

Devletin alakası yok..

Çocuk önce foster home a gider. Yani bir aile tarafından bakılır. Sonra adapte edilir. Hemen ailenin elinden alınmaz.

Hangi zamanda yaşıyorsunuz.

Devşirmeler zamanın da mı? Olmaz öyle şeyler Avrupa ve ABD'de.. Türkiyede olur belki.

Sitelerde Paylaş

Hacı çok önyargılısın bence eğer haber doğruysa bir adaletsizlik var.

Ben kanunlari biliyorum. Önyargılı değilim.

Çocuğun ana babası onun doğal bakıcısıdır. Bu kanun hiçbir yerde değişmez. Tabii Osmanlı hariç.. Müslümanlar da hariç Onlar bebekleri esir alabilirler.

Sitelerde Paylaş

Ben kanunlari biliyorum. Önyargılı değilim.

Çocuğun ana babası onun doğal bakıcısıdır. Bu kanun hiçbir yerde değişmez. Tabii Osmanlı hariç.. Müslümanlar da hariç Onlar bebekleri esir alabilirler.

İşi müslümanlara getirmeseydiniz şaşkınlığa uğrayacaktım. Yüzyıllar önceki savaş durumuyla şuanı kıyaslıyorsun.Cahilliğindenmi düşmanlığındanmı ?

Sitelerde Paylaş

Bu bir neden olabilir. Çocuğunu abüz edenin elinden çocuğu alır devlet.

Bizde de alır..

Ama basit bir travmadan dolayı çocuk alınmaz. Önemli bir neden olmalı.Buna zaten hakim karar verir.

Devletin alakası yok..

Çocuk önce foster home a gider. Yani bir aile tarafından bakılır. Sonra adapte edilir. Hemen ailenin elinden alınmaz.

Hangi zamanda yaşıyorsunuz.

Devşirmeler zamanın da mı? Olmaz öyle şeyler Avrupa ve ABD'de.. Türkiyede olur belki.

Sayın hacı, Avrupa'ya ABD'ye toz kondurmuyorsun. Kızılderileri afikalıları babam mı kesti?

Sitelerde Paylaş

Bu sapkınca bir düşünce.

Türkü, Kürdü, Çingenesi yok..

Çocuğu ana babası büyütür. Zengin veya fakir olmalarının bunda bir etkisi olmaz.

Çocuğu büyütecek bir engelleri olması gerekir. Onu bile devlet tolere eder. Hiç bakamayacaklarsa ellerinden alır.

Bu kanunlar Batı'ın insan haklarının temelidir. Bu temeli sarsacak eylenlere baş vurulamaz. Kanunlar onları önler..

Yoksa bir çocuğu parası olan onun fakir ama doğal ana babasından çok daha iyi yetiştirir. Mukayese bile edilemeyecek kadar iyi yetiştirir.

Sitelerde Paylaş

Sayın hacı, Avrupa'ya ABD'ye toz kondurmuyorsun. Kızılderileri afikalıları babam mı kesti?

Bunlar ayrı konular.. Onları aynı kategoride tartışmakla önemlerini azaltıyorsun.

Ben yazılı kanunlardan bahsediyorum.

Sapla samanı karıştırıyorsun.

Sitelerde Paylaş

İşi müslümanlara getirmeseydiniz şaşkınlığa uğrayacaktım. Yüzyıllar önceki savaş durumuyla şuanı kıyaslıyorsun.Cahilliğindenmi düşmanlığındanmı ?

Kıyaslanacak başka bir durum yok çünkü.

Kimse kimsenin çocuğunu yasal olarak alıp, daha iyi büyütmek iddiası ile, büyütmez.

Devşirmelerin dünyada bir benzeri yok.

Çünkü ahlaksız Müslümanların dünyada bir benzeri yok.

Onları kadınları, çocukları esir alıp ırzlarına geçen pislikler değil m?

Kanıt mı istiyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...