Jump to content

Baba öldü

Recommended Posts

Acaba cennet yada cehennemde, artik nereye gidecekse, ordada jilet varmidir? Bellimi olur babanin isi cikar bi sarki patlatir cennet yada cehennem ahalisi kendini jiletler. Bu konuda bilgisi olan alimler varmi?

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İlginç iddialar da var :

http://gundem.milliy...761/default.htm

Müslüm Gürses öldürüldü.

Yaklaşık 3-4 ay önce iblisin teşkilatından sözde kahin bir karı, TV'lere çıkıp; Müslüm Gürses yakında ölecek, en fazla 2 ayı var, boşuna kurtarmaya uğraşmayın, ben gelecekten haber veriyorum demişti.

Olayın iç yüzü şöyle:

O kovulmuş alçak veya teşkilatı zaten onu planlıyordu. O kahin karının kulağına da üflüyordu ki gelecekten haber versin diye. O karı da birkaç TV dolaşıp zaten ölecek diyordu, fol yok yumurta yokken.

Şimdi Müslüm Gürses neden öldürüldü?

Sebebi ise, insanların duygularına hitab eden, duyguları harekete geçiren biri. Siyasi şeylere de batmamış. Siyasete batmamış ve duygulara seslenen biri şeytan takımının işine gelmiyordu.

Hatta Müslüm Gürsesin klasik şarkılarını engelleyemediler ve onu tongaya getirip tarkan, teoman şarkıları söylettiler.

Müslümün farklı bir yapısı vardı. Her ne kadar damar şarkıları söylese de ilginç bir şekilde pozitif duyguları harekete geçirtiyordu. Ben şahsen Müslüm hayranı olmayan fakat bu durumu göz ardı etmeyen biri olarak söylüyorum.

O gelecekten haber veren kahinler sadece ve sadece o kovulmuş alçağın gelecekle ilgili planlarını deklare eder. Yoksa gayb kimsenin yanında değil ve kimse bilemez. Fakat, Rabbimiz, imtihan gereği, o kovulmuş ve teşkilatının bazı geleceğe ait pis planlarına izin verir bazılarına izin vermez.

Onların gelecekten haber veriyoruz dedikleri sadece kovulmuş alçağın tuzakları ve planları.

Ali İmran 54: Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.

Yukarıda bahsettiğim kahinle ilgili haberler de var; buyurun tıklayın ve öğrenin:

http://www.haber7.co...erisinde-olecek

Alıntı:

".......

Programa Rüya yorumcusu Astrolog olarak katılan Emine Akkaya'nın 2013 yılının ünlülere neler getireceğini yorumlarken Müslüm Gürses için sarfettiği cümleler büyük tepki çekti.

"MÜSLÜM GÜRSES 2 AY İÇERİSİNDE ÖLECEK"....."

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ALlah rahmet etsin mekanı cennet olsun diyor Tatlıses, biz ne diyeceğiz peki, bakın mikroptan ölmüş, bu tür şeyler çok yaşanıyor bizim çevrede, hastaneye gidiyorsunuz sağlıklı olmak için ondan sonra daha kötü yapıyorlar

Sitelerde Paylaş

Önce azer bülbül şimdide müslüm..

Bence bütün arabesk müziğe son verilmeli..

Çünkü insanları duygusallaştırıp depresif yapıyor..

İnsanların ruh halini kötü etkiliyor..

Bu nedenle insanlar böyle şarkılar dinlememeli bence..

Bu yanlız benim düşüncem..

Ölmesi üzüldüm mü fazla değil aslında..

Bana kro gibi geliyordu..

Ondan insanların onu örnek almaması gerek diye düşünüyorum....

Bundan sonrada arabesk müziğin eskisi kadar fazla olacağını sanmıyorum..

Sitelerde Paylaş

ALlah rahmet etsin mekanı cennet olsun diyor Tatlıses, biz ne diyeceğiz peki, bakın mikroptan ölmüş, bu tür şeyler çok yaşanıyor bizim çevrede, hastaneye gidiyorsunuz sağlıklı olmak için ondan sonra daha kötü yapıyorlar

Tatlıses'in kafa yerinde mi ki onu ciddiye alacağız? Adamın beyninin bir kısmı öldü gitti.

Hem öyle olmasa da, doktorlar bir haftadır en yakınlarından bile gizledikleri bir bilgiyi Tatlıses'in herhangi bir yakınıyla paylaşır mı?

Az bir şey aklını kullan, her şeye hemen atlama.

Her önüne gelenin doktor öldürdüğü, doktorların hayati güvenliğinin olmadığı bir ortamda Tatlıses'in yaptığı, en hafifinden adilik.

Müslüm Gürses'in fanatik hayranlarının kimler olduğu belli. Umarım bu jiletçi psikopat tayfa bu spekülasyonlarla gaza gelip doktorları kesmeye kalkmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...