Jump to content

Kuran'ın Büyük Yalanı " Koruyucu Melekler "

Recommended Posts

İSRA-30.Şüphesiz Rabbin, dilediğine rızkı bol bol verir ve kısar.Çünkü O, gerçekten kullarından haberdardır ve onları görmektedir.

sen Allaha inanmıyorsun , kuranı kerim uydurma diyorsun, peki hala neden müslümanlara lanet okuyorsun, açlıktan ölen herkesin sorumlusu müslümanlar mı ?

bu nasıl ateist düşünce biçimi söylermisin

sanırım senin anlama ve algılama sorunun var, yukarıda ne sordum sana ne yanıt veriyorsun. kendi yazılarını tekrar bir okurmusun abdül bey

Nasıl bir yüz bu?

Suriye diye bir ülke var hatırlıyormusun?

Müslümanlar Yüzünden

Kaçtane bebek ve çocuk evinden dışlarda aç ve susuz yaşama çabasında biliyormusun? sayıyı tahmin edebilirmisin?

Kaç baba ve anne çocuğunu besleyemediği için içi cızlıyor suriyede?

Bu gün müslüman taliban ilkokul basıp 7 çocuğu öldürdü..hiç birisinin babası olduğunu düşündün mü?

Müslümanlar Dünyayı yıllardır cehenneme çevirdi biliyormusun?

nasıl insanlar müslümanlardan nefret etmesin?

Mısırlı Müslüman kardeşler Filistinlilerin Tünellerini kapattılar..israile kızmaya devam et

Sitelerde Paylaş
  • İleti 139
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

taliban yıkıyorsa sen yap , onlar öldürüyorsa sen yaşat, varmı böyle bir gücün . varsa çık ortaya yoksa sağa sola çamur atma.

şu şunu öldürmüş şuçlu müslümanalr diyip, uçan kuş yere düşse müslümanlarda suçu araycaksın.

Allah senin gibi insanalrdan herkezi korusun. başka birşey demiyorum

Sitelerde Paylaş

taliban yıkıyorsa sen yap ,

onlar öldürüyorsa sen yaşat,

varmı böyle bir gücün .

varsa çık ortaya yoksa sağa sola çamur atma.

şu şunu öldürmüş

şuçlu müslümanalr diyip,

uçan kuş yere düşse müslümanlarda suçu araycaksın.

:excl:

Sitelerde Paylaş

Bir hayvanin veya bir cocugun veya bebegin hicbir sucu yokken acliktan veya soykirimdan dolayi katledilmesine veya olmesine Allah ve Melekleri seyirci kaliyorsa O Dinin herseyi yalandir.Allah'da Melekleride insanligin icad ettigi en igrenc yalanlardir.

Sitelerde Paylaş

Allah diye bir şeyin olmadığına dair güzel bir kanıttır o resim.. Eğer olsaydı zaten işlerin bu seviyeye gelmesine müsade etmezdi veya o çocuğu bir şekilde korur ve kollardı.

Sınav vs biz niye seyirci kaldık hesabı bizden sorulacak vs bunları geçiniz. Bu resmin sorumlusu elbette vahşi kapitalizmdir. Bunu herkes biliyor.

Allah diye bir şey yoktur hiç bir zaman olmadı. Evrende yalnızız. Bizi kendimizden başka koruyup kollayacak hiç bir şey yok. Aklımızı başımıza toplayıp dünyayı bu vahşi kapitalizmden, emperyalistlerinden ve yerli işbirlikçilerinden temizlemeliyiz.

Sitelerde Paylaş

taliban yıkıyorsa sen yap , onlar öldürüyorsa sen yaşat, varmı böyle bir gücün . varsa çık ortaya yoksa sağa sola çamur atma.

şu şunu öldürmüş şuçlu müslümanalr diyip, uçan kuş yere düşse müslümanlarda suçu araycaksın.

Her şeye gücü yeten kudretli Yaratıcı'nın bu ve buna benzer güçleri olması gerekmiyor muydu ? Yani bir insanın değil.

Sitelerde Paylaş

http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-siyaset/canakkale-savasini-melekler-ve-imamlar-kazanmadi-diyen-akademisyene-buyuk-baski

Gördüğünüz gibi Çanakkale savaşını Türk askeri ve Büyük komutan Mustafa Kemal Atatürk kazanmamış..ta melekler kazanmış :lol:

Bu Müslümanların

Araplar israil karşısında üç kez bozguna uğrarken..

Bebekler tecavüze uğrarken

Halifeler öldürülürken

Nerede olduklarına cevap vermeleri gerekir..

Sitelerde Paylaş

Yalan nedir?

Nerede bu koruyucu melekler?

Çanakkaleden sonra istifamı etmişler?

Hz. Ömer Camisi'nin minaresini yıktılar

14 Nis 2013 15:36 Samanyolu Haber

Esed güçleri bu kez de camiye saldırdı!

85937163_1400yillikCamii.jpg

Kendi halkını acımasızca katleden Esed güçleri, şehirleri de yerle bir etmeye devam ediyor. İdlib'i havadan bombalayan savaş uçakları, Sarakıb bölgesine varil bombası attı. Yerleşim bölgesine düşen bomba, kameraya yansıdı. Bombardımanda en az 22 kişi hayatını kaybetti. Şiddetli patlamanın ardından sivillerin, bölgeden kaçtıkları görülüyor.

Diğer görüntüler ise Deraa'dan. Esed güçlerinin tarihi Hz. Ömer Camisi 'ne düzenlediği saldırıda caminin minaresi yıkıldı. Görüntüde, Suriye rejimine bağlı tankın camiye düzenlediği saldırı anı görülüyor.

Esad güçleri diyorlar haberde ama vidoadaki sesler öyle demiyor dinleyin

tarihinde abdullahabdal1 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://youtu.be/xc2L2DkIK-w

RAD-11.İnsanı önünden ve ardından takip eden melekler vardır. Allah’ın emriyle onu korurlar.

Evet Müslümanlar söyleyin bakalım..

Neden Allah ve melekler görevini yapmıyor...?

Allah neden Öldürüyor bu çocukları?(var sandığınız Allah nerede)

Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 years later...
On 19.04.2013 at 11:29, abdullahabdal1 yazdı:

http://youtu.be/xc2L2DkIK-w

RAD-11.İnsanı önünden ve ardından takip eden melekler vardır. Allah’ın emriyle onu korurlar.

Evet Müslümanlar söyleyin bakalım..

Neden Allah ve melekler görevini yapmıyor...?

Allah neden Öldürüyor bu çocukları?(var sandığınız Allah nerede)

yalnız  ayetlerde  zaten  Allah'ın  emriyle  diyor  emri  ve  dileği  olmasa  nasıl  koruyacak  insanı  melekler. 

Sitelerde Paylaş

...melekler kimden koruyacak ? : cinlerden,şeytandan..cinler ne yapar adama ? hasta eder.bunalıma sokar,intihar ettirir falan...şeytan ne yapar ? : dinden imandan eder.senelerce namaz kılmış dinden çıkmış insanlar var.bu nasıl koruma ? koruyucu meleklerin olduğunu kabul etsek bile  gerçekten koruyor mu sorgulamak lazım

namaz kıldığı halde bunalımda olup ilaç kullananlar hatta tarikat ehli olup intihar edenleri biliyorum. şahitte oldum.adam sarığını doladığı bezle astı kendini..acaip dindardı.kendisiyle sohbet etmişliğim vardı ,sıgaraya şifa diyecek kadar teslimiyetciydi( bazı evliyalar sıgara içer,sıgarayı övermiş o yüzden ) kendisine  ermiş falan der,hakkında fantastik hikayeler anlatırlardı ( aynı anda bir kaç yerde olmak gibi )madem melekler koruyacak en dindarı korusun ..  ..en sofisi,dindarı depresyona girip bunalım geçirip hayatı zehir olduktan ,intihar etikten sonra başlarım öyle korumaya...diyesi geliyor insanın.

adamın biri 50 yaşına kadar namaz kılmış.psikolojik problemleri varmış,depresyondan kurtulamamış,sonunda kendini asmış.böyle koruyacaksa hiç korumasın daha iyi.

tarihinde fezadabirtürk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Zümer 42 (Allâhu yeteveffel enfuse (nefisleri) hîne mevtihâ velletî lem temut fî menâmihâ (uykuda)

Yukarıdaki ayette: İnsanın nefsinin bedenden ayrı bir varlık olduğu belirtiliyor

Söz konusu ayette ise melekler insanların açıklıktan ölen bedenlerini değil nefislerini korudukları söyleniyor 

Tarık 4 
İn kullu nefsin lemmâ aleyhâ hâfız(hâfızun).

On 5.03.2013 at 15:32, ARAF-64 yazdı:

KURANIN BÜYÜK YALANI “KORUYUCU MELEKLER”

TARIK-4.“Hiç kimse yoktur ki üzerinde bir koruyucu, bir denetleyici (melek) bulunmasın

İNFİTAR-10,11.Hâlbuki üzerinizde muhakkak bekçiler, değerli yazıcılar vardır.

Bu ayetlerde

Kuran da İnsanların Omuzlarında sorgu melekleri vardır.

İnsanları korurlar yazmaktadır.

ALİ İMRAN-124.Hani “Rabbinizin, indirilmiş üç bin melek ile yardım etmesi size yetmez mi?” diyordun.

ALİ İMRAN-125.Evet, sabrettiğiniz ve Allah’a karşı gelmekten sakındığınız takdirde;

onlar ansızın üzerinize gelseler bile Rabbiniz nişanlı beş bin melekle size yardım eder

ALİ İMRAN-127.Bir de Allah bunu, inkâr edenlerden bir kısmını helâk etsin

veya perişan etsin de umutsuz olarak dönüp gitsinler diye yaptı.

ENFAL-9.Hani Rabbinizden yardım istiyor, yalvarıyordunuz. O da,

“Ben size ard arda bin melekle yardım ediyorum” diye cevap vermişti.

Bu ayetlerde

Meleklerin savaşa asker gibi katıldığını ve İnsanlara yardım ettikleri yazmaktadır.

Yani Dünya işlerine karışmaz gibi aptalca savunmalar baştan çöpe gitsin..

Kuran da Melekler Müslümanlara yardım ederek İnsan bile öldürür.

Bu meleklerden iki tanesinin de insanın yanında insanlara eşlik ettiği yazmaktadır.

Bir sapık bir bebeğe tecavüz ederken o zavallı bebeğin omzundaki bu melekler ne yapmaktadırlar?

Savaşcı melekler açlıktan ölen Afrikadaki bebekleri neden koruyamıyorlar?

Halife Ali ,Halife Osmana suikast yapılırken,

Kerbelada halife Alinin soyundan bebekler bile acımadan yok edilirken

bu koruyucu melekler neden onları koruyamamıştır?

Bebeği koruyamayan Allah gücü kuvveti olmayan bir putmudur?

Kuran koruyucu melek olduğu konusunda yalan mı yazmaktadır?

Kind.jpg

TARIK-4.“Hiç kimse yoktur ki üzerinde bir koruyucu, bir denetleyici (melek) bulunmasın”

Savaşıp insan öldüren melekler bu çocuğu kurtarabilirler mi?

On 5.03.2013 at 21:57, Guest kafa yazdı:

Evet sorular burada cevaplar nerede?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...