Jump to content

Bu karikatür size bir şeyler anlatmalı.

Recommended Posts

sizler gibi kaynak nedir diye sormuyorum, eğer paylaşılmışsa böyle birşey muhtemelen vardır..

güzel bir çalışma olmuş, eksik uzuvlu kişiler için çok güzel bir gelişme.. buraya kadarı güzel..

şimdi ben sorayım o kulağın gerçekle birebir aynı olduğunumu sanıyorsun, bir kulaktaki donanım o yapay olanda varmı

ikincisi hiçbir organın aynısı yapılamaz bu mümkün değil, kopyasının kalıbı yapılır, gerçeği ise asla....

eğer bu söylemlerimde katılmadığın bir nokta var ise buyur açıkla,, hem fikir isen,

üçüncü olarak bu konunun müslümanlarla ne alakası var, bıkmadınız mı şu çamur at felsefesinden.

başınıza göktaşı düşse, müslümanlardan hesabını soracaksınız. ayıptır, günahtır, yazıktır,

insan olana yakışmaz bırak ateisti , mecusiyi , hinduyu , insan olana böyle yaklaşımlar yakışmaz.

Sitelerde Paylaş

sizler gibi kaynak nedir diye sormuyorum, eğer paylaşılmışsa böyle birşey muhtemelen vardır..

güzel bir çalışma olmuş, eksik uzuvlu kişiler için çok güzel bir gelişme.. buraya kadarı güzel..

şimdi ben sorayım o kulağın gerçekle birebir aynı olduğunumu sanıyorsun, bir kulaktaki donanım o yapay olanda varmı

ikincisi hiçbir organın aynısı yapılamaz bu mümkün değil, kopyasının kalıbı yapılır, gerçeği ise asla....

eğer bu söylemlerimde katılmadığın bir nokta var ise buyur açıkla,, hem fikir isen,

üçüncü olarak bu konunun müslümanlarla ne alakası var, bıkmadınız mı şu çamur at felsefesinden.

başınıza göktaşı düşse, müslümanlardan hesabını soracaksınız. ayıptır, günahtır, yazıktır,

insan olana yakışmaz bırak ateisti , mecusiyi , hinduyu , insan olana böyle yaklaşımlar yakışmaz.

Kaynak için interneti şöyle bir tıklaman yeter. Ama müslüman tembel olduğundan bu işlerle uğraşmaz..

Ayrıca insanlar artık yapay organ üretmeye başladılar. Domuz dokularından bazı organları üretiyorlar. Organiğini üretemezlerse, yapay veya makinasını yapıyorlar. Kulak yerine çok iyi işiten aletleri çoktan ürettiler.. Bacak koptuğunda, mekanik bacaklar, kollar ve hatta kalbin yaptığı işi yapan makine kalpler üretiyorlar.. Zamanla daha da ileri gidecekler, daha gelişmiş organlar yapacaklar.. Tabi bunları Arap tanrısı Allah'a tapan tembeller değil, gavur dedikleri batılıl bilim adamları yapacak.. Müslüman da mel mel bakacak...

Sitelerde Paylaş

Çok güzel gelişmeler bunlar.Bunların İslam ile ne alakası var,neden burada paylaşıldı anlamadım.Kulağı yoktan varettiklerini sanmıyorum çünkü bu bilimsel olarak imkansız. :)

Eleştirilerinizin %90 ı boş.Geri kalan %8inin de cevabı mevcut. %2 sini ise bizim de bilemeyeceğimiz konular.Bu başlık %90a dahil.

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mucizeci Müslüman arkadaşların şu karikatüre dikkatlice bakmasını istiyorum. Bu karikatür size bir şeyler anlatmalı. (Resmi koyamadım, yetkili bir arkadaş düzeltirse sevinirim.)

http://b1303.hizlire.../17/8/kv82h.png

Eğer ki gerçekten kök hücreyi Kur'an da arayan biri olsaydım anlatabilirdi. Nitekim aramamaktayım. O yüzden pek bir şey anlattığını da söyleyemiyeceğim.

Sitelerde Paylaş

Kaynak için interneti şöyle bir tıklaman yeter. Ama müslüman tembel olduğundan bu işlerle uğraşmaz..

Ayrıca insanlar artık yapay organ üretmeye başladılar. Domuz dokularından bazı organları üretiyorlar. Organiğini üretemezlerse, yapay veya makinasını yapıyorlar. Kulak yerine çok iyi işiten aletleri çoktan ürettiler.. Bacak koptuğunda, mekanik bacaklar, kollar ve hatta kalbin yaptığı işi yapan makine kalpler üretiyorlar.. Zamanla daha da ileri gidecekler, daha gelişmiş organlar yapacaklar.. Tabi bunları Arap tanrısı Allah'a tapan tembeller değil, gavur dedikleri batılıl bilim adamları yapacak.. Müslüman da mel mel bakacak...

kaounos bazen güzel yazılar sergiliyorsun, kaynak konusundaki yönlendirmen güzel, değerlendireceğim, ayrıca ben yanlış demedim, doğrudur dedim, varki böyle bir çalışma arkadaş paylaşmıs dedim, inkar etmedim.

umarım sizlerde aynı duyarlılığı her konuda gösterirsiniz. tşkler

Sitelerde Paylaş

Evet, Müslüman arkadaşlar hiçbir şey anlamamışlar. Mizah nedir bilir misiniz?

Neyse, resmin ana fikrini ben vereyim bari:

Önce bilimsel bir gelişme olur, sonra meal sahtekârları Kuran ayetleriyle oynama yaparak İslam’ı satmaya çalışır.

Yarın insanlık Mars’ta yaşamaya başlasa, Kuran’dan bu da bulunur illa ki. Ne pahasına olursa olsun, ne kadar yalan olursa olsun, fark etmez.

Yeterince açık, öyle değil mi?

Eleştirilerinizin %90 ı boş.Geri kalan %8inin de cevabı mevcut. %2 sini ise bizim de bilemeyeceğimiz konular.Bu başlık %90a dahil.

Eleştirilerin %90’ı boş falan değil. Sadece, sen hiçbirine cevap veremiyorsun. :) O yüzden de karalama ihtiyacı hissediyorsun. Açtığın her konuda hezimete uğradığın için (uğramadığın bir konu varsa link ver, hemen akayım), ancak böyle boş laf söylemekle yetinebiliyorsun.

Cevabı var.’ dediğiniz şeyler de bunlardan oluşuyor:

- O ayette meal hatası var.

- O ayetteki o kelime, aslında o anlama gelmiyor.

- O ayet aslında şöyledir, ama böyledir.

- O mecazdır, aslında şöyle değildir.

Verdiğiniz cevapların %99’u bu şekilde, evet. Ama rüzgâr olmadan gidemeyen gemiler için ya da diğer hatalar için mantıklı bir izah yok. Hiçbir zaman olmayacak da. Ne yaparsanız yapın, 2x2=5 etmez.

Bu yüzden İslami sitelerde hiçbir şekilde dinsizler barınamıyor. Nedenini anlayamadın mı hala daha? :) Cevabını veremediğiniz sorular soruyoruz, onlar da insanların kafalarının karışmasından korkuyorlar. Korkaklara zaten bir şey anlatamayız. O bizim suçumuz değil. Dinler uydurmadır. Bu kadar basit bu.

Sitelerde Paylaş

Bir bilim adami da insan bilincini bilgisayar ortamina aktararak bir cesit olumsuzlugu saglamaya calisiyor, 30-40 yilda yapilabilecegini soyluyorlardi. yani organlarimizi yada vucudumuzu yasatamasakta bilinci yasatabilmeyi dusunuyorlar. Tabi bu arada yaslanmayi durdurmayi amaclayan gen muhendisleri de var.

Nasil eski insanlar ucaga binmeyi , iki parmagimizla amcamizin resmini buyutmeyi hayal edemezlerse bizde olumsuz yada yaslanmadan cok uzun yasami simdilik dusunemiyoruz ama sinyalleri var. Bazi organlar yapilabiliyor.

Bunlarda Kuran da varmi bimem.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...