Jump to content

Beğendiğiniz Filmler

Recommended Posts

• İleti 169
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

o film dedemin zamanında kaldı :)

izlemeyen kalmamıştır

Ben çok izledim, ilk izlediğimde çok etkilenmiştim. Hani izledikçe gözünde baside indirgenen basitleşen filmlerden değil. Konusu hiç eskimeyen anlatımı süper bir film, izledikçe bıkılmayanlardan..
Sitelerde Paylaş

Ben çok izledim, ilk izlediğimde çok etkilenmiştim. Hani izledikçe gözünde baside indirgenen basitleşen filmlerden değil. Konusu hiç eskimeyen anlatımı süper bir film, izledikçe bıkılmayanlardan..

otel rwanda bu filmi izle o zaman, emimin çok beğeneceksin.

Sitelerde Paylaş

otel rwanda bu filmi izle o zaman, emimin çok beğeneceksin.

İzlemişim, evet çok acı, gerçek olaylardan alınmış bir filmdi. Bayağı olmuş izleyeli, sen Otel rwanda yazınca anlamadım, otel Ruanda yazsaydın hatırlardım..İzlemediğim film varsa şu 8,9 aydır çıkan yenilerdir, çok izledim..

Hoş bir film daha yazayım..

Takvim Kızları..

Bir tane daha..

Münih..(buda çok güzel bir filmdir)

Sitelerde Paylaş

İzlemişim, evet çok acı, gerçek olaylardan alınmış bir filmdi. Bayağı olmuş izleyeli, sen Otel rwanda yazınca anlamadım, otel Ruanda yazsaydın hatırlardım..İzlemediğim film varsa şu 8,9 aydır çıkan yenilerdir, çok izledim..

Hoş bir film daha yazayım..

Takvim Kızları..

Bir tane daha..

Münih..(buda çok güzel bir filmdir)

sana izlemediğin ama çok güzel bir film yazayım. 4 cesur arkadaş...

Sitelerde Paylaş

hayalimdeki aşk

aşk filmlerini hiç sevmesem de bu filmi çok beğendim.

konusu; bir yazarın hayalindeki kadını romana dökerken o kadının hayatına girmesi ve yazdıklarının kadın üzerinde aynı etkiyi yaratmasını konu edinen değişik türden bir film. canı sıkılanlara önerilir.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Bersan

İzin verirseniz, "Beğendiğiniz Filmler" başlıklı konunuza, çocukluğum da çok, çok sevdiğim bir dizi ile katkı da bulunmak istiyorum.

Müzikleri, klasik bilim kurgu dizilerin de (Battle Star Galactica, Space 1999, Star Trek vb) görmeye alışık olmadığımız bir duygu, görsel efektleri günümüz insanını tebessüm ettirse de, nostalji penceresinden bakan ve şu an bizler gibi 40 yaşlar da olan insanları çocukluk dönemlerin de seyahat ettiren, baş rollerini Sn Gil Gerard bey efendi ve Sn Erin Gray hanım efendinin paylaştığı "Buck Rogers and the 25 Century" TRT televizyonun da yayımlanan ismi ile "25' ci Yüz Yıl"

Esen kalın

Sitelerde Paylaş

Sevgili Bersan

İzin verirseniz, "Beğendiğiniz Filmler" başlıklı konunuza, çocukluğum da çok, çok sevdiğim bir dizi ile katkı da bulunmak istiyorum.

Müzikleri, klasik bilim kurgu dizilerin de (Battle Star Galactica, Space 1999, Star Trek vb) görmeye alışık olmadığımız bir duygu, görsel efektleri günümüz insanını tebessüm ettirse de, nostalji penceresinden bakan ve şu an bizler gibi 40 yaşlar da olan insanları çocukluk dönemlerin de seyahat ettiren, baş rollerini Sn Gil Gerard bey efendi ve Sn Erin Gray hanım efendinin paylaştığı "Buck Rogers and the 25 Century" TRT televizyonun da yayımlanan ismi ile "25' ci Yüz Yıl"

Esen kalın

Mesudi bey, imkan bulursam izlemek isterim, teşekkür ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Yalanın İcadı :D

Life of Pi' yi sevmiyorum çünkü Allah ateist çocuğa yardım ediyor çocuk imana geliyor. Burada where is the adalet diyorum. Bize bi haltta yardım ettiği yok. Bende duşlukta vahşi köpeğ

imi yıkarken mahsur kaldım kimse yardım etmedi senaryolar benziyor yani.

Sitelerde Paylaş

kesinlikle çingeneler zamanı.

bu film bir efsanedir. mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

eski bir film. yapım yılı '88.

tamamı çingene diliyle çekilmiş ilk ve tek film. filmde repliklerde bizim dilimizden komşu, siktir gibi kelimeler de var. duyunca hoşuna gidiyor insanın.

film müzikleri harikulade. youtube'da aratıp ederleziyi bir dinleyin.

tam bir şaheser bu ya. bir başyapıt.

hatta şimdi bazı sahneleri tekrardan izleyeceğim.

ederlezinin yanısıra bir de bu var.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1035/cingeneler-zamani-film-muzigi

tarihinde AtheTurk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Django Unchained harikaymış cidden 2 saat 45 dk nasıl geçti anlamadım.

Christoph Waltz hastasıyız.

Senin önerinle izledim, gerçekten güzeldi :)

hayalimdeki aşk

aşk filmlerini hiç sevmesem de bu filmi çok beğendim.

konusu; bir yazarın hayalindeki kadını romana dökerken o kadının hayatına girmesi ve yazdıklarının kadın üzerinde aynı etkiyi yaratmasını konu edinen değişik türden bir film. canı sıkılanlara önerilir.

İzlediğim en sıkıcı aşk filmiydi yaff. İnan bir hareket olur diye devam ettim izlemeye ama hareket olmadı, yinede sonuna kadar izledim. Fantastikliği anlatım ve yorum tarzı beter bir filmdi. Bu kadar malesef..
Sitelerde Paylaş

Kelebek filmini çok çok uzun yıllar önce izlemiştim, çocuk sayılırdım henüz. Sadece o mahkumun tiksindiği hamam böceklerini daha sonra zaruri besin maddesi kategorisine koyduğu ve ızdırapla yiyişi aklımda kalmış, doğru filmden mi bahsediyorum acaba. Adamın mahkumiyeti, kırlaşan saçları ve o hamam böceği yiyişinde ağladığımı hatırlıyorum Hiç izlemedim ondan beri..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...