Jump to content

Beğendiğiniz Filmler

Recommended Posts

• İleti 169
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

size kimseye söylemediğim ama 10 numara bir film söyleyeceğim. eminim bu forumda kimse izlememiştir.

4 cesur arkadaş

konusu ; adındanda belli olacağı gibi 4 arkadaşın anılarıyla , içlerinden birisinin sevgilisi ve diğer 3 arkadaşı tarafından korkak ilan edilmesiyle yıkılan dünyasını tekrardan onarma girişimleri diyeyim :)

tabi araya çeşitli senaryolarda eklenmiş

ingiliz askerlerinin arap yarımadasındaki, müslüman adı altında isyan çıkaranlarla savaşını da anlatıyor , müslüman demeye bin şahit gerekir oradaki elemanlar için ama film konu olarak çok güzel işlenmiş.

f

Sitelerde Paylaş

size kimseye söylemediğim ama 10 numara bir film söyleyeceğim. eminim bu forumda kimse izlememiştir.

4 cesur arkadaş

konusu ; adındanda belli olacağı gibi 4 arkadaşın anılarıyla , içlerinden birisinin sevgilisi ve diğer 3 arkadaşı tarafından korkak ilan edilmesiyle yıkılan dünyasını tekrardan onarma girişimleri diyeyim :)

tabi araya çeşitli senaryolarda eklenmiş

ingiliz askerlerinin arap yarımadasındaki, müslüman adı altında isyan çıkaranlarla savaşını da anlatıyor , müslüman demeye bin şahit gerekir oradaki elemanlar için ama film konu olarak çok güzel işlenmiş.

f

baştan sorayım kız güzel mi ?

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

eskilerden u-571

ben de bu filmin hastasıyım. yıllar önce tv'de izlemiştim. sonraları bir daha denk geldi yine izlemiştim. harbiden çok iyi film. özellikle bir sahnesi hala aklımda. denizaltıyı su basıyor. bir vananın açılması icab ediyor. mürettebatın en ufak tefeğini seçiyorlar bir yerden geçebilmesi için. ağzına hortuma dayayıp ordan nefes alarak giriyor içeri. ama vanaya ulaşamıyor. falan filan ölüyor. bir de kaptan yardımcısı diyor ki kaptana: bir daha savaşa girsem, kaptanımın siz olmasını isterdim.

tarihinde AtheTurk tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok var, aklıma gelenler:

Er Ryan'ı Kurtarmak..

Sofi'nin Seçimi (ağlatmıştı)..

Schindler'in Listesi ( buda ağlatmıştı)..

Cesur Yürek..

Kutup Ekspresi (animasyon film)

Shrek (animasyon filmi)

An Unfinished Life..

Yüzüklerin Efendisi..

Yedi..

Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi..

Hayat Güzeldir..

Beethoven..

Geldikçe yazarım, şimdilik aklıma gelen bunlar..

Sitelerde Paylaş

ben de bu filmin hastasıyım. yıllar önce tv'de izlemiştim. sonraları bir daha denk geldi yine izlemiştim. harbiden çok iyi film. özellikle bir sahnesi hala aklımda. denizaltıyı su basıyor. bir vananın açılması icab ediyor. mürettebatın en ufak tefeğini seçiyorlar bir yerden geçebilmesi için. ağzına hortuma dayayıp ordan nefes alarak giriyor içeri. ama vanaya ulaşamıyor. falan filan ölüyor. bir de kaptan yardımcısı diyor ki kaptana: bir daha savaşa girsem, kaptanımın siz olmasını isterdim.

bende sizin gibi tvde denk geldikçe izledim birkaç kez.

savaş filmi gibi ama denizaltında yaşananlar, orada yaşanan olaylar çok güzeldi.

sonuda mükemmel ama izlemeyenler vardır söylemeyelim :)

Sitelerde Paylaş

bende sizin gibi tvde denk geldikçe izledim birkaç kez.

savaş filmi gibi ama denizaltında yaşananlar, orada yaşanan olaylar çok güzeldi.

sonuda mükemmel ama izlemeyenler vardır söylemeyelim :)

2 kere izledim, savaşın ne derece anlamsız olduğunu bir o kadar da kaçınılmaz olduğunu anlatıyor film. Ama olmuş, oluyor hala, ilkel dürtülerimiz, yer güç kapma, hayatta kalma arayışlarımız..
Sitelerde Paylaş

Çok var, aklıma gelenler:

Er Ryan'ı Kurtarmak..

Sofi'nin Seçimi (ağlatmıştı)..

Schindler'in Listesi ( buda ağlatmıştı)..

Cesur Yürek..

Kutup Ekspresi (animasyon film)

Shrek (animasyon filmi)

An Unfinished Life..

Yüzüklerin Efendisi..

Yedi..

Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi..

Hayat Güzeldir..

Beethoven..

Geldikçe yazarım, şimdilik aklıma gelen bunlar..

holywodun filmlerine ağlayacağına, şapkayı önüne koy da inmanah a ağla.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...