Jump to content

Hodri meydan forumuna izin

Recommended Posts

Site administratorüne,

"Kuranda cahillik, yobazlık, kölelik, hukuksuzluk, cinsel sapıklık, sübyancılık, fuhuş, pezevenklik, adaletsizlik, ayrımcılık, katillik, insan öldürmeye azmettirme, putperestlik, allah var mı yok mu?" (Her türlü insanlik suclari da ilave edilebilir benim acimdan bir sorun bulunmamakta) konusunu atilan2 ve cigi arasinda tartismayi hodrimeydan forumunda acmasini rica ediyorum.

http://www.ateistfor...80#entry1026568

http://www.ateistfor...80#entry1026629

Sitelerde Paylaş

Baslik secimi gayet uygundur...Alti cizilenlerin kuranda olduklarinin olup olmadiklari tartisililacak... Eger yoksa arkadas acisindan sorun edilmesine neden yok...

Kuran icerigi kuranin tümünü kapsar dolayisi ile ben iddia ettiklerimin var oldugunu arkadas da olmadiklarini kanitlamaya calisir tartisma biter.

Sitelerde Paylaş

O zaman bi dahaki başlığı cigi ,odun kafa iftiracı, çok bilmiş gevezemidir, değilmidir diye açabiliriz.eğer Öyle değilse ,öyle olmadığını ispatlar meselede çıkmaz.

yöneticilerin koyduğu bir ad da olablir konu başlığı.Lütfen kuran tartışması vs gibi tarafsız bir ad olsun.

Sitelerde Paylaş

Tartisma forumunda üyeler hakkinda baslik acilmaz.!

Kisilere düsüncelerin sahiplerine bulasmadan tartisamazsiniz... Kuran bir kitaptir ve kimseyi baglamaz.! Icindekileri desifre edip elestirmek hatta dalga gecip alay etmek de kimseyi baglamaz.! Sucta degildir.! Isteyen hakkimda suc duyurusunda da bulanabilir.! Resimin altina ismimi soyadimi da adresimi da yazarim.! Kimle tartistigini saniyorsun cahil yobaz.!

Kanitlari ile islami yerden yere vuran ve kimseden cekinmeyen birisi oldugunu hala idrak edemiyenler var diye düsünüyorum.

"Kuranda cahillik, yobazlık, kölelik, hukuksuzluk, cinsel sapıklık, sübyancılık, fuhuş, pezevenklik, adaletsizlik, ayrımcılık, katillik, insan öldürmeye azmettirme, putperestlik"

Vardir diye bir iddiada bulundum ve yazdiklarimdan asla geri adim atmam... Yoksa neden tartismaktan cekinilmektedir?

Gercek müslümanligin ne oldugunun kanitlarinin hodri meydan forumunda durmasi misafir okuyucular icin cok iyi olacak.

Kabul etmiyeceksen saga sola cevirip durma.! Bir daha da ateistlerin kisiliklerine hakaret etmiyecek basip gideceksin.!

Sitelerde Paylaş

Diğer tartışmacının başlığı Kuran tartışması vs. ön yargı belirtmeyecek şekilde değiştirmezse, bu başlığı kabul etmem mümkün değildir.basit bir başlık altında istediği kadar itham yapabilir,önyargılarına hizmet edecek değilim, ididalarında haklı olduğunu düşünüyorsa, başlığı sorun etmeden konuyu başlatır. Başlatmazsa forum genelinde gerekli cevapları alacaktır, kaçış yok.

Sitelerde Paylaş

Neden kabul edilmesi mümkün degilmis?

Demek ki "Kuranda cahillik, yobazlık, kölelik, hukuksuzluk, cinsel sapıklık, sübyancılık, fuhuş, pezevenklik, adaletsizlik, ayrımcılık, katillik, insan öldürmeye azmettirme, putperestlik" var... Olmasa zaten baliklama dalinirdi.

Yok diyemiyorsun degil mi? Tartismaya baslamadan rezil ettin cahil yobaz islam cengaverligini...

Sen degil. senin akil hocalarin, kurani tercüme edenler dahi altindan kalkamazlar benimle kuran ayetlerini ve uyduruk allahi tartismaya...Acaba neden?

Kabul etmiyecegin zaten belliydi...Bundan sonra ateistlerin kisiliklerine sahislarina hakaretler edip iftiralar atarsan baska yöntem isin icine girecek.

Sitelerde Paylaş

Neden kabul edilmesi mümkün degilmis?

Demek ki "Kuranda cahillik, yobazlık, kölelik, hukuksuzluk, cinsel sapıklık, sübyancılık, fuhuş, pezevenklik, adaletsizlik, ayrımcılık, katillik, insan öldürmeye azmettirme, putperestlik" var... Olmasa zaten baliklama dalinirdi.

Yok diyemiyorsun degil mi? Tartismaya baslamadan rezil ettin cahil yobaz islam cengaverligini...

Sen degil. senin akil hocalarin, kurani tercüme edenler dahi altindan kalkamazlar benimle kuran ayetlerini ve uyduruk allahi tartismaya...Acaba neden?

Kabul etmiyecegin zaten belliydi...Bundan sonra ateistlerin kisiliklerine sahislarina hakaretler edip iftiralar atarsan baska yöntem isin icine girecek.

Meraklanma benim akıl hocam Kurandır.Ama artık forum genelinde iletilerime cevap verirsin en azından.Burada kaçabilirsin ama orada kaçamazsın.
Sitelerde Paylaş

Tartismayi kabul etmeyen

Meraklanma benim akıl hocam Kurandır.Ama artık forum genelinde iletilerime cevap verirsin en azından.Burada kaçabilirsin ama orada kaçamazsın.

Akil hocan her kim olursa olsun tartismayi kabul ettigin anda ne hale geldigini göreceksin... Hodri meydan forumunda tartismaya anlasan ama tartismamak icin yirtinip bin dereden su getirmeye calisan birisi de ilk kez görülmektedir.

Bir ateistle kuran ayetlerini tartisamiyorsan bu sitede ne siyirmaktasin?

Sitelerde Paylaş

Tartismayi kabul etmeyen

Akil hocan her kim olursa olsun tartismayi kabul ettigin anda ne hale geldigini göreceksin... Hodri meydan forumunda tartismaya anlasan ama tartismamak icin yirtinip bin dereden su getirmeye calisan birisi de ilk kez görülmektedir.

Bir ateistle kuran ayetlerini tartisamiyorsan bu sitede ne siyirmaktasin?

forumda peşini bırakacağımı sanma.Artı ben tartışmaya okey verdim.Başlık sade ve taratfsız olsun o kadar.Önyargılarına hizmet edecek değilim.İster başlığa razı olurusun ister forum içinde cevaplarla yakana yapışırım.karar senin.derede orda suda orda ister getir ister getirme.Kurtuluşun yok.
Sitelerde Paylaş

Senin gibi cahil cühela obaz aklinca islam adina sanal cihat yaptigini sanan gerzeklere Ateistforum'un formati bir sey yapmiyorsa benim de yapabilecegim bir sey yoktur.

Hodri meydan forumu tartisma önerisi basliginda bile kapasitenle kuran ayetlerinin ve müslümanligin icine ettigin icin sana tesekkür ediyorum.

Sepetin koluna, anca gidersin uyduruk allahin cingirakli kuyruguna...

Sitelerde Paylaş

Senin gibi cahil cühela obaz aklinca islam adina sanal cihat yaptigini sanan gerzeklere Ateistforum'un formati bir sey yapmiyorsa benim de yapabilecegim bir sey yoktur.

Hodri meydan forumu tartisma önerisi basliginda bile kapasitenle kuran ayetlerinin ve müslümanligin icine ettigin icin sana tesekkür ediyorum.

Sepetin koluna, anca gidersin uyduruk allahin cingirakli kuyruguna...

Bu cahil cüvelaya bilgini göster ensendeyim.
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...