Jump to content

islamcılar neden sevilmez?

Recommended Posts

Aynı terörizmi ateist-agnostik-deistler yapsa ne yapacaksın?İnancını,kendi inancını çarpıtarak kötüye kullananlara göre mi belirliyorsun?

dünyada hiçbir din insanları domuzbağıyla diri diri gömmüyor.
Sitelerde Paylaş

Bence de.Bunu yapanlar insanlar çünkü.İnsanların pisliğini dine yüklemek salaklık.

hizbullahçılar boşuna adam gömmüyor..adamlar da haklı.dayanakları var.bak:
  1. Haram aylar çıkınca bu Allaha ortak koşanları artık bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin ve her gözetleme yerine oturup onları gözetleyin. .(Tevbe 5)
  2. onlar Allah yolunda hicret edinceye kadar içlerinden dost edinmeyin. Eğer bundan yüz çevirirlerse, onları yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün. Onlardan ne bir dost edinin, ne de bir yardımcı.(Nisa 89)
  3. Hiçbir zulüm ve baskı kalmayıncaya ve din yalnız Allahın oluncaya kadar onlarla savaşın. Onlar savaşmaya son verecek olurlarsa, artık düşmanlık yalnız zalimlere karşıdır.(Bakara 193)
  4. Allaha ve Resûlüne savaş açanların ve yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya çalışanların cezası; ancak öldürülmeleri, yahut asılmaları veya ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut o yerden sürülmeleridir. Bu cezalar onlar için dünyadaki bir rezilliktir. Ahirette de onlara büyük bir azap vardır.(Maide 33)

Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...

İslam bir siyaset dinidir.İslam kutsal bir dikta rejimidir.İslam en ufak ayrıntılara kadar düzenlemek,şekillendirmek,yönetmek,biçimlendirmek ister.Kendi kurallarına bir göre yaşam ister,kendi kurallarına göre bir düzen ister.İslamcılara özgürlük adı altında verilecek her türlü ödün,dayatma,ölüm,baskı,kan,gözyaşı olarak geri döner,bundan kaçış yok.Çünkü islamın,şeriatın yapısı bu.O yüzden İslamcılar da ''İslam'' yüzünden sevilmezler.Kanser neden sevilmez,kanserden neden nefret edilir.Çünkü kanser,yerleşir,yayılır,ele geçirir ve öldürür.İslamda kanserin din biçimidir.

Sitelerde Paylaş

Pardon yanılmışım (diğer konuyu okumuştum, orda güzel şeyler yazıyordu)

- Aklı olan, kaçış o kaçış, uzak duruyor zaten. Belki de şimdi en iyisi budur.

Ben daha çok tarihsel bir savunma yapıyorum. Sanatsal açıdan ve diğer açılardan 1000'li yılların İslam medeniyetinin hayranıyım. Hatta aynı zamanda bir İstanbul Hayranıyım. Tayyip'ten önceki kuşakların burada da çok ciddi eserleri bulunuyor. Benim İslamiyet'in yirminci yüzyılda suyunun çıktığına dair bir teorim var. Bu bizde geç anlaşılmış, ama neticede anlaşılmış. Gelecekte bu "felsefe'nin" diyelim, yeniden keşfedilebileceğine dair umutlarım var.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Adana Seyhan'lı milli boksör kardeşler Buğra Öner ve Alptuğ Öner, Adana'da silahlı saldırıya uğradılar. Tabanca ile sıkılan kurşunlar, Öner kardeşlerin bacaklarına isabet etti ve hastaneye kaldırıldılar.

"Siz tesbih sallarsınız biz dünya arenasında yumruk, siz boş laf sallarsınız biz bayrak, siz kolpa yaparsınız biz her arenada icraat. Dipce; Sözüm meclisten dışarı alması gerekenler biliyor kendini" notuyla facebooktaki paylaşımlarıının islamcı çomarlarına etkisi olası. 

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İslamcılar geçici olarak bazı yakınlarını sevebilir... ama bu bile geçicidir... kafasına bir şey eser, yeni bir şey öğrenir... hemen düşman kesilirler.. çünkü islamcıların kendileri dışında hiç kimseyi, hatta peygamberleri dışında hiç kimseyi sevdikleri yoktur, allah falan hikayedir onlara... ezberlenmiş bir tekerlemeden ibarettir... bu nedenle onlara ne kimse inanır, ne de sevebilir... BİTTİ!!!!

Sitelerde Paylaş
On ‎3‎/‎17‎/‎2013 at 01:15, Alphonse yazdı:

dünyada islamcılar dışında hemen hemen hiç kimse islamcıları sevmez..bunun nedenleri neler olabilir sizce?dünyada islamofobi yükselişte.islamcılar terörist, bombacı, katil olarak görülüyor ve dünya onlardan çekiniyor..yakın bir gelecekte dünya için en büyük tehlikenin ve tek düşmanın islam olabileceğini öngörüyorum.kuranda ve muhammedin hayatında şiddet önemli bir yer tutuyor..islam ve şiddet..işte can alıcı konu..ben özellikle bu yüzden islamcıların pek sevilmediğini düşünüyorum..tabii bilime düşmanlıkları, ilkel yaşam tarzları, kadını ikinci sınıf görmeleri ayrı mevzular..sizin de fikirlerinizi alalım?islamcılar neden sevilmiyor?

Faşistleri, Neo-Nazileri, Kukluxklan'ı da bir tek kendileri sever. nefret ideolojisi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...