Jump to content

bu ayetten utanmıyormusunuz?

Recommended Posts

• İleti 312
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bütün anladığın bu mu oldu?

"Neden ölümü göze aldı, neden 40 yaşına kadar bekledi, neden .....?" sorularının yanıtı peygamber oluşundan değil.

İdealist oluşundan.

Ama çıkarcı, ilkel ve hilekar bir idealistlik bu.

Gerçekten ölümü göze almış hatta ölümüyle bunu kanıtlamış olan biriyle kıyasladığında anlayabilirsin belki.

Örneğin Deniz Gezmiş'le ya da Turan Dursun'la ya da Uğur Mumcu ile. Çıkar, yalan, hile, ilkellik, zorbalık, zalimlik göremezsin.

Oradaki iddiaları o dönemde yapabilmek için acayip,zeki,kabiliyetli bir insan olmak lazım.

Keşke o dönemde yaşasaydık be.Görürdük gözümüzle.

Sitelerde Paylaş

Sen eskiden Kurancıymışsın, sanırım bu söylemide espiri olsun diye yapıyorsun,Dur sana bir ayet hediye edeyim.Açıklamış mı açıklamamış mı sen karar ver.

Fussilet 3

(Mekkî 61) (Bu,) bilen bir kavim için, ayetleri Arapça okunarak açıklanmış bir kitaptır.

Açıklamasını yaz yahu. Hangi ayet bu ayetin açıklaması. Sana hikmeti soruyoruz. Sen hala "ben açıklamam Allah açıklar, açıklamış olabilir, ayet hediye ettim" diye kıvranıyorsun. Senin fikrini sormadık. Senin bir fikrin olamaz zaten.

Kimseye faydası olmayan bu ayetin hikmetini yaz. Bu ayetler olmasa sen müslüman olmaktan vazgeçmeyeceksin ben de müslüman olmayacağım. Bunu pratikte teyit ettik. Eee? Hikmet?

Sitelerde Paylaş

Muslumanlarda sex fantazileri falan yoktur, o kulturde sadece erkegin seyine kilif bulma sorunu vardir, erkeklerin akraba ve arkadaslarina erkek oldugunu kanitlamasi icin karilar ile ugrasmasi gereklidir, Cok cocuk sahibi olup cok uretken ve cocuk dogurtmada becerikli oldugunu isbat etme stresi vardir. Yoksa oyle fantazi mantazi ile ugrasmazla. Coguda sadece lafta capkinlik yapar, buyuk kismi ise asosyal insan olduklarindan birakin karsi cinsi kendi cinsleri ile bile kontak kuramazlar.

Sitelerde Paylaş

Açıklamasını yaz yahu. Hangi ayet bu ayetin açıklaması. Sana hikmeti soruyoruz. Sen hala "ben açıklamam Allah açıklar, açıklamış olabilir, ayet hediye ettim" diye kıvranıyorsun. Senin fikrini sormadık. Senin bir fikrin olamaz zaten.

Kimseye faydası olmayan bu ayetin hikmetini yaz. Bu ayetler olmasa sen müslüman olmaktan vazgeçmeyeceksin ben de müslüman olmayacağım. Bunu pratikte teyit ettik. Eee? Hikmet?

üstad sen eski bilenlerdensin, hikmet ne olaki.Bi açıkla.

Fussilet 3

(Mekkî 61) (Bu,) bilen bir kavim için, ayetleri Arapça okunarak açıklanmış bir kitaptır.

Şimdi bu ayetten sonra Kuran açıklanmamış bir kitap diyebilirmiyiz.Ben diyemem seni bilmem.Kendi adıma konuşayım.

Açıklayan kim. Allah, Yani Bu kuran Allah tarafından açıklanmış bir kitaptır.Yani bu Kuran Tevilini Allahın yaptığı açıklanmış bir kitaptır. Ok.Bakalım taşları yerine oturtabilecekmisin.

tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muslumanlarda sex fantazileri falan yoktur, o kulturde sadece erkegin seyine kilif bulma sorunu vardir, erkeklerin akraba ve arkadaslarina erkek oldugunu kanitlamasi icin karilar ile ugrasmasi gereklidir, Cok cocuk sahibi olup cok uretken ve cocuk dogurtmada becerikli oldugunu isbat etme stresi vardir. Yoksa oyle fantazi mantazi ile ugrasmazla. Coguda sadece lafta capkinlik yapar, buyuk kismi ise asosyal insan olduklarindan birakin karsi cinsi kendi cinsleri ile bile kontak kuramazlar.

Dürüstlük başka bişey, belki müslümankenki durumunu hatırladın da ondan.Sex fantazilerinin kralını ateistler bilir.
Sitelerde Paylaş

Muhammed sex hastası bir sapıktır. Takipçileri de onun gibidir. Kuran erkekler için yazılmış bir kitaptır ve erkeklere verilen kolaylıklarla doludur. Tamamıyla bir erkeğin gözüyle yazılmış, kadınları bir hiç olarak kabul eden bir kitaptır.

Sitelerde Paylaş

Meme için savunan aynı senin kafadandır merak etme,

Bana dert yanma, putun seni öyle görüyor, meme vaad eden ben değilim Muhammed'in uydurduğu put.

Tevbe/111. Şüphesiz Allah, mü’minlerden canlarını ve mallarını, kendilerine vereceği cennet karşılığında satın almıştır. Artık, onlar Allah yolunda savaşırlar, öldürürler ve ölürler. Allah, bunu Tevrat’ta, İncil’de ve Kur’an’da kesin olarak va’detmiştir. Kimdir sözünü Allah’tan daha iyi yerine getiren? O hâlde, yapmış olduğunuz bu alışverişten dolayı sevinin. İşte asıl bu büyük başarıdır.

Bayağı ucuza gitmişsiniz, hayal uğruna herşeyi yaptırmış ve yaptırmaya devam ediyor Muhammed.

Sitelerde Paylaş

Dürüstlük başka bişey, belki müslümankenki durumunu hatırladın da ondan.Sex fantazilerinin kralını ateistler bilir.

Kıskandın mı? Ama bence bir sakıncası yok islamcıların fantezilere girmesinde. Muhammede özenebilirsiniz adamın haremi vardı nasıl olsa.

Sitelerde Paylaş

Sen kendini nasıl görüyorsan öylesindir..

Ben tabiiki senin gibi görmüyorum...

Akşam dokuzdan sonra devam edebiliriz...

Şimdilik iyi akşamlar..

hepimiz pisliğiz.sen de pisliğin tekisin.zavallı hayvanları kesip etlerini yiyorsun.dedikodu yapıyorsun.hasetsin.ikiyüzlüsün.menfaatçi ve bencilsin.hep kendini düşünüyorsun.başkalarının dertli olması hoşuna gidiyor bundan tuhaf bir zevk alıyorsun ve haline şükrediyorsun..sana trilyoner olacaksın alphonse ölsün deseler hiç duraklamadan evet evet ölsün dersin.kısaca hiç kendini kandırma.boşuna insanoğlu çiğ süt emmiştir dememişlerdir.ama şu var.hepimiz pislik olsak da bazılarımız bazılarına göre iyi.
Sitelerde Paylaş

atarım..böyle kanunu zgiyim..bu arada hayatımda hiç hayvan kesmedim.

Aferin sana.Doğada otlayarak,annesinin yanında büyümüş bir koyunu kesip yemek çok ilkel ve vahşi.Fabrikalarda 1-2 metrekarelik bir alanda sadece kesilmek için yan yana yaşayan,sürekli tıkınan obez binlerce koyunun kesilip,parçalanıp,paketlendikten sonra yenilmesi ise çok modern bir olay.

Sitelerde Paylaş

Aferin sana.Doğada otlayarak,annesinin yanında büyümüş bir koyunu kesip yemek çok ilkel ve vahşi.Fabrikalarda 1-2 metrekarelik bir alanda sadece kesilmek için yan yana yaşayan,sürekli tıkınan obez binlerce koyunun kesilip,parçalanıp,paketlendikten sonra yenilmesi ise çok modern bir olay.

ln saçmalama.kim modern dedi.ikisi de vahşi.hadi hoşçakal.
Sitelerde Paylaş

Muhammed sex hastası bir sapıktır. Takipçileri de onun gibidir. Kuran erkekler için yazılmış bir kitaptır ve erkeklere verilen kolaylıklarla doludur. Tamamıyla bir erkeğin gözüyle yazılmış, kadınları bir hiç olarak kabul eden bir kitaptır.

Seksi sevmek neden sapiklik oluyormus? Insanin dogasina ters olan nedir? Topluyorlar, cikariyorlar, carpiyorlar, bölüyorlar ve Muhammedin hayati boyunca birlikte oldugu kadin sayisi iki elin parmaklari kadar... Sizler cennette yasiyorsunuz. Hayatinizdan kac kadin ya da erkek gectigini hic sorgulamayalim. Zaten bize düsmez. Ayni anda üc sevgilisi olan ateist arkadasim da var, cok da seviyorum, napayim simdi? Sapik diye arkadasliga son mu verelim? :)

Sitelerde Paylaş

Alphonse sivri konuşuyor ama doğru söylüyor.

Şu yaşamın en rezil, en kepaze yanıdır hayvanları yememiz, hayvanların birbirini yemesi.

İnananlar kendini kandırmakta "Allah onları insanlara rızık-nimet olarak yarattı" diyerek.

Eğer gerçekten Allah olsaydı, canlıların birbirini yemeyeceği farklı bir sistem yaratırdı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...