Jump to content

Ateistlerin yanılgısı

Recommended Posts

iletilerin hepsini okuymadım zamanım yok şu allah varsa ya müslümanlar siz isbat edin gösterin yada allahınız perde :lol: arkasından konuşun malumu tanıyıyor yeni gelin olduğundan narmaldir :lol: utanıyor bu kadar hatalı yartıklar yartığından perde arkasından konuşcak ama hiç konuşmuyor bu hayırete işretir eminim yakında insanlık bu kötülüklerden hastalıklardan yanımızda baktığımız özürlülü arkdaşımızda iyi olacak oh ne güzel ben camiye namaza gidiyorumgelen gelsin gelmeyen kendi bilir

Sitelerde Paylaş
  • İleti 136
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateistlerin bir yanılgısı yok.Yanılgının büyüğü yüzeysel düşünmekte.Dindar bir insan olmak için yüzeysel düşünmek yeterlidir.Çünkü anlamadan iman etmenin bir erdem olduğu söylenmiştir.

Manevi huzur denilen olay insanın kendisini kandırdığı sürece geçerlidir.

Sitelerde Paylaş

Hilkatte boş ve abes bir şey yoktur...

İnsan bilemez ayrı bir şeydir de...Ama gerçek öyledir...

Çünkü her şeyi bilen bir ilim var..

Bildiğini yaratmasında kolaylıkla anlayabilirsin...

Ancak bilen yaratır bilmeyen ne yaratabilir ki?

İşte her şey ortada

Afyondan falan mı yazıyorsun..ıspartadan mı?

Afyonu çekip çekip yazıyorsun..

yada bebekken sana afyon kabuğu çiğnetmişler..

aslında habire sallıyorsun..

Sitelerde Paylaş

Bir hıristiyana kiliseye gitmek huzur verir.Bir müslümana camiye bakmak bile bir serinlik sağlar.Bir rasta marihuana içerken iç huzura kavuşur.

Bir ateist için böyle yöntemler olmaması ne acı.

Uyuşturucu olmaması mı acı ?

Sitelerde Paylaş

Meditasyon,rahatlama.. adına ne dersen de.

Uyuşturucu,alkol sizin alışkanlığınız..

he canım he..o kadar alkolü,uyuşturucuyu ateistler tüketiyor..ülkenin yarısı ateist çünkü..

birazdan selpağını alıp ağlamaya başlarsın ama, ama onlar gerçek müslüman değil ama yeaaa diye...

Sitelerde Paylaş

Bir hıristiyana kiliseye gitmek huzur verir.Bir müslümana camiye bakmak bile bir serinlik sağlar.Bir rasta marihuana içerken iç huzura kavuşur.

Bir ateist için böyle yöntemler olmaması ne acı.

Marihuana ve Din...

Haklısın, bunlar sonuçta aynı işe yarıyorlar.

Uyuşukluğa...

Hem söyler misin bu nasıl bir "serinlik" tir? Yani (varsaydığınız) öte dünyada sonsuz işkencelerin olması size nasıl bir serinlik verir? Sana bu soruyu sorarken "sonsuz" ne demektir bildiğini varsayıyorum...

Uyuşukluk bu derece mi yüksek dozda?

Sitelerde Paylaş

he canım he..o kadar alkolü,uyuşturucuyu ateistler tüketiyor..ülkenin yarısı ateist çünkü..

birazdan selpağını alıp ağlamaya başlarsın ama, ama onlar gerçek müslüman değil ama yeaaa diye...

Çok alıngansın be.Üzerine alınma hemen.

Sitelerde Paylaş

Herkes kendine bakmalı, önce kafanı sadeleştir ki, doğruyu görebilesin..

Bu kadar karışık kafa, ancak kafadaki renklerle etrafı görür...

Sonra da bunu gerçek zanneder..

Gerçeğe ulaşmanın sadeliği diye bir şey yoktur.

Karışık labirentlerden kafanız karışmadan çıkamazsınız. Veya karışık sorunlardan sade bir çözüm yolu ile çıkamazsınız.

Öznel varsayımlarınla ancak ne kadar kofti olduğunu gösteriyorsun.

Sende bilgi adına hiçbir şey yok. Boş boş takılan bir vaizsin. git bir camiye imam ol. Oralarda çok koyun olur. Üstelik hiçbiri sana itiraz etmez. Elinde kavalınla vaaz verirsin.

Sitelerde Paylaş

Türkiye müslümanlarinin genelinin cogu seylerden haberleri yok ön yargillar ve yanlis bilgilerle donatilmislar.

Esrar en cok islam ülkelerinde üretilir icilir ve ticareti yapilir...Keza Eroin de öyle.

Sitelerde Paylaş

Türkiye müslümanlarinin genelinin cogu seylerden haberleri yok ön yargillar ve yanlis bilgilerle donatilmislar.

Esrar en cok islam ülkelerinde üretilir icilir ve ticareti yapilir...Keza Eroin de öyle.

yemende ağızda çiğnenen bir uyuşturucu bitki var. "Gat" bitkisi.Çoğu avrupa ülkesine girmesi bile yasak. Öğlen vakitleri yemenli erkekler belli bir saati bunu çiğnemeye harcıyor. Evet uyuşturucunun en çok tüketildiği ve üretildiği yer orta doğu.

tarihinde Cuvcuv 2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir konu başlığı olmuş. tabiki anlayana...

ateistler namaz kılmayı külfet, oruç tutmayı eziyet olarak görüyorlar. oysaki namaz kılmanın verdiği huzuru, ramazan ayının gelmesiyle oluşan atmosferden bihaber olduklarından , böyle algılamaları gayet doğal. kalbin güzelliği maneviyatla olur dedikçe , ispat et, delil getir :)

göster inanalım vs. vs. vs.

çokta umrumuzda ya böyle bastıra bastıra söylemleri :)

inansanız neyimize inanmasanız neyimize ,

sayın H-D size sevgilerimi iletirken, açıkcası bu sitedeki bir kaç kişi hariç diğerlerinin ömür boyu ateist olarak kalmasını arzuluyorum.

hertürlü zenginlik nasip olsun onlara, para, şan şöhret , kariyer, uzun ömür ama hidayet inşallah nasip olmaz.

Sitelerde Paylaş

Saçma arkadaşım diyelimki ben bir diktatörüm gücüm var silahım askerim.

Allahda bana irade vermiş ben kafayı takıp insanları öldürmeye başlıyorum mesela 10.000 kişiyi öldürdüm çocuklar erkekler yaşlılar kadınları sex kölesi yaptım işkence ettim.

Yani allhın verdiği irade üstüne kendi külli iradesi 10.000 insanın vebali kimin üstünde. Peki o diktatör ne yaparsan yap o 10.000 kişinin yaşadıkları ne olacak.

Kaldıki diğer yandan senin yanında bir güçsüze kadına çocuga işkence edilse öldürlmeye kalsa eminim müdahale edersin hiç bir şey yapamassan bağırır çağırı yardım istersin.

Peki 10.000 kişi öldürülerken bir tanrının seyretmesi hiç bir şey yapmaması doğrumu.

Bu kader kaza irade sınav konuları islamın en zayıf en zayıf noktalarından biridir.

Allahı sen kendin gibi düşünme bir yılan gelir seni sokar işin biter...Kimseye de zarar veremezsin...

Kader konuşunca ihtiyarı beşer susar....Bu da var tabii kii

Sitelerde Paylaş

Allahı sen kendin gibi düşünme bir yılan gelir seni sokar işin biter...Kimseye de zarar veremezsin...

Kader konuşunca ihtiyarı beşer susar....Bu da var tabii kii

İyide beni nefretle ötekileştirmekle soruya cevap vermiş olmuyorsun.

Soru şu dünya üstünde haksızlığa zülme işkenceye uğramış gelmiş geçmiş milyarlarca insan neden var.

Sitelerde Paylaş

İyide beni nefretle ötekileştirmekle soruya cevap vermiş olmuyorsun.

Soru şu dünya üstünde haksızlığa zülme işkenceye uğramış gelmiş geçmiş milyarlarca insan neden var.

Hayır o senin algın..

Haksızlık zulüm işkencenin olması, ahiret ispatıdır...Yoksa adaletsizlik olur...

Evren de adaletsizlik olmadığı gibi, ahiret gününde de adaletsizlik kalmayacaktır...

Kimsenin şüphesi olmasın..

Sitelerde Paylaş

kurandaki ayetler evreni yaratan varligin sozlerimi? HAYIR.

insanlari uyusturuyor, suc islemiyorlar, uyum icinde yasiyorlar gibi sacma bahanelerle islami savunmayin.

koyun gibi yasiyor muslumanlar, ne denirse yapiyorlar, itiraz etme mekanizmalari kaybolmus.

basimizdaki ulkeyi yoneten insanlar cuvalla para goturuyor, herkesin hakkini yiyor, ulkeyi satiyor, muslumanlardan tik yok. tayyipi peygamber ilan edecekler nerdeyse.

turk milleti biran once uyanmalidir. ISLAM YOK EDILMELIDIR. ancak bu sekilde huzurlu, adil, medeni bir gelecege sahip olabiliriz.

Sitelerde Paylaş

kurandaki ayetler evreni yaratan varligin sozlerimi? HAYIR.

insanlari uyusturuyor, suc islemiyorlar, uyum icinde yasiyorlar gibi sacma bahanelerle islami savunmayin.

koyun gibi yasiyor muslumanlar, ne denirse yapiyorlar, itiraz etme mekanizmalari kaybolmus.

basimizdaki ulkeyi yoneten insanlar cuvalla para goturuyor, herkesin hakkini yiyor, ulkeyi satiyor, muslumanlardan tik yok. tayyipi peygamber ilan edecekler nerdeyse.

turk milleti biran once uyanmalidir. ISLAM YOK EDILMELIDIR. ancak bu sekilde huzurlu, adil, medeni bir gelecege sahip olabiliriz.

Türk milletinin uyanması için İslam'ın yok olmasına gerek yok.

Niçin müslümanların hepsini akpli sanıyorsunuz?

Niçin müslümanların hepsini cahil sanıyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...