Jump to content

Sünnet

Recommended Posts

• İleti 202
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

içkiyide yarattı içki iç ozaman sana ne söyleyim?

Dur seni taklit edeyim belki anlarsın çelişkini..

Allah insanı tastamam ve mükemmel yarattı !!

Ama pipinin ucundaki deriyi fazlalık olarak koymuş.Onu kesmeliyiz.

:blink: :blink: :blink:

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sed , o kadar ukala ve pişkinsinki, bunlar sende özellik olmuş, kendini dev aynasında görüp, aklında yeni bir islam modeli oluşturup herkese meydan okumaya çalısıyorsun.

hodri meydan forumundaki yazılarını okuyunca bir müslüman olarak senden utanıyorum, bari islamı ağzına almadan tartış, ayetleri, kendi çıkarlarına göre yorumlayıp duruyorsun, evrimi kuranı kerimle açıklayacak cüreti bile gösteriyorsun.

hadi hepsini geçtim insanda biraz bilgi olur ya, az buçuk konusuna hakim olur, sende o da yok, adamların sana sorduklarıyla senin verdiğin cevaplar sapla saman olmuş, hala diretiyorsun.

bir açıklama yaparken şu içindeki ben egosunu bir kenara at, objektif düşünüp, objektif yanıtvermeye çalış.

bütün herşeyi kendi düşüncelerine göre eğip bükmekten, kendini bile şaşırmışsın haberin yok.

Sitelerde Paylaş

sizce o kıllar niçin vardır ve neye yarar ?

işe yarasa islamda kazıyın demez buğday tanesinin büyüklüğünü geçmeyecek pisliktir uzatırsan apış arası kokudan yanına yaklaşılmaz adamın. koltuk altı kıllarını yolmak ise sünnettir. bu değil ki illa yolacaksın hayır yolabiliyorsan veya ağda yapabiliyorsan yolacaksın.yolamıyorsan acıyorsa kıyamıyorsan kendine jiletle kazırsın koltuk altınıda.

Sitelerde Paylaş

kuranı kafana göre yorumluyorsun! tevrat neden tahrip oldu kitabı mukaddes neden tahrip oldu bilir misin? herkes kendi kafasına göre tefsir ettiği için. i

Kimler tefsir etme ehliyetine sahip?

Sen benim kim olduğumu biliyor musun?

Ben ünlü İslam alimi Molla Sadrettin'in eski öğrencilerindenim belki.Belki de senin baban yaşındayımdır.

Haddini bil.

Sitelerde Paylaş

Ben ünlü İslam alimi Molla Sadrettin'in eski öğrencilerindenim belki.Belki de senin baban yaşındayımdır.

Haddini bil.

o devirdede böyle diyorlardı belkide papazlar felan hahamlar tefsir ederken.

polis çevirmede yakalarkende de ben molla sadrettinin eski öğrencisiym dersin.

tarihinde nero_life tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

işe yarasa islamda kazıyın demez buğday tanesinin büyüklüğünü geçmeyecek pisliktir uzatırsan apış arası kokudan yanına yaklaşılmaz adamın. koltuk altı kıllarını yolmak ise sünnettir. bu değil ki illa yolacaksın hayır yolabiliyorsan veya ağda yapabiliyorsan yolacaksın.yolamıyorsan acıyorsa kıyamıyorsan kendine jiletle kazırsın koltuk altınıda.

Bu cevap içinde yararları ile ilgili bir şeyler yazmıyor

Günde beş vakit abdest alıp temizlenen bir müslüman temizlik imandan gelir diyen bir müslüman

nasıl olurda apış arasını pislik ve pis koku olarak tanımlar vucudunuzda dikkat edilmesi gereken noktaların

enbaşında gelebilecek bir yer daha dikkatli ve kritik düşünün lütfen faydası ne yararı ne

Sitelerde Paylaş

Haddini bil.

:) güzel espiri idi ama neyse yeri değil sanırım

tarihinde adams77 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu cevap içinde yararları ile ilgili bir şeyler yazmıyor

Günde beş vakit abdest alıp temizlenen bir müslüman temizlik imandan gelir diyen bir müslüman

nasıl olurda apış arasını pislik ve pis koku olarak tanımlar vucudunuzda dikkat edilmesi gereken noktaların

enbaşında gelebilecek bir yer daha dikkatli ve kritik düşünün lütfen faydası ne yararı ne

istediğin kadar banyo ol o kıllarla 100 metre yürürsen kokudan ne hale gelir bilmiyorum. ben kılları uzatırsan pislik olur dedim iyi okursanız.

Sitelerde Paylaş

istediğin kadar banyo ol o kıllarla 100 metre yürürsen kokudan ne hale gelir bilmiyorum. ben kılları uzatırsan pislik olur dedim iyi okursanız.

Tamam ben iyi okudumda yararını soruyum yararsız mı o kıllar bana onu söyleyin

Sitelerde Paylaş

Benim suratım da terliyor.Sakalım çok pis kokuyor.İçi bakteri dolu.Yemek falan kaçıyor bazen.

Ama kesmek harammış. :(

Sitelerde Paylaş

Tamam ben iyi okudumda yararını soruyum yararsız mı o kıllar bana onu söyleyin

yararsız yararsız oldugunu nerden anlıyoruz ? tüm peygamberlerin sakalı olmasından.yararlı olsaydı apış arasındaki kılları uzatın derlerdi. mesela sakal yararlıdır sakalla apış arasındaki kıl farklıdır cilt yapısından dolayı koltuk altıda mesela apış arası gibidir yüz bölgesi başkadır.

Sitelerde Paylaş

yararsız yararsız oldugunu nerden anlıyoruz ? tüm peygamberlerin sakalı olmasından.yararlı olsaydı apış arasındaki kılları uzatın derlerdi. mesela sakal yararlıdır sakalla apış arasındaki kıl farklıdır cilt yapısından dolayı koltuk altıda mesela apış arası gibidir yüz bölgesi başkadır.

Klasik klişeleşmiş hadis müslüman cevabı kızmayın ama malesef

Ne sakalı biliyorsun nede sünneti sağdan soldan duyduğun ataist bilgiler

böyle islam ve müslümanlık olmaz

Alak süresinin 1.ayetini bana açıklayın hakkınızdaki düşüncelerimi geri alacağım

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...