Jump to content

Recommended Posts

ortalama zekanın altında olduğumu mu düşünüyorsun ? beni tanıyormusun en ufak bir fikrin var mı?

Söz konusu dinse bir inanırdan aklını ve mantığını kullanarak akıl yürütmesini beklemek hayalidir. İnanırın kafası sadece inancını nasıl savunacağına odaklanır, bu inancım doğru mu yanlış mı diye düşünmez bile. Bunu düşünmek bile onun için cehennemde sonsuza kadar yanma sebebidir.

Sitelerde Paylaş

Söz konusu dinse bir inanırdan aklını ve mantığını kullanarak akıl yürütmesini beklemek hayalidir. İnanırın kafası sadece inancını nasıl savunacağına odaklanır, bu inancım doğru mu yanlış mı diye düşünmez bile. Bunu düşünmek bile onun için cehennemde sonsuza kadar yanma sebebidir.

güzel insan, dinimi savunmuyorum var olan şeyi anlatmaya çalışıyorum.ben sana iyi insan böyle olur şöyle olur diye öğütte vermiyorum.ben eğer dünyanın tesadüf olarak yaratıldığına inanmıyorsam size göre geri zekalı olabilirim sorun değil önemlide değil benim zekamda noksanlık olmadığını bilenler biliyor.

Sitelerde Paylaş

güzel insan, dinimi savunmuyorum var olan şeyi anlatmaya çalışıyorum.ben sana iyi insan böyle olur şöyle olur diye öğütte vermiyorum.ben eğer dünyanın tesadüf olarak yaratıldığına inanmıyorsam size göre geri zekalı olabilirim sorun değil önemlide değil benim zekamda noksanlık olmadığını bilenler biliyor.

Var olan şey Kuran işte, arapların yazdığı bir kitap ve neresinden tutsan dökülüyor. Sen de bal gibi bu dini savunuyorsun işte. Şimdi kalkıp da Allah var, ben onunla iletişim kuruyorum demeyeceksin herhalde.

Sitelerde Paylaş

Daha önceki bir iletimde de belirtmiştim, ölüm korkusu hakkındaydı. Ne bu ölüm sorgulama,ölüm korkusu..Kimsenin asla cevap veremeyeceği olgular..Belki bilim yine verecektir cevabını ama anlamsız tartışmlar. Ölümün zıttı nedir ; Doğmak. kaçımız bilinçli olarak doğdu ve doğduktan sonra yaşasın doğdum selam dünya dedi? Hiçbirimiz..Doğardoğmaz ölenler,100 yaşında ölenler,ceninken ölenler..Bu tartışmalar tamamen boş..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...