Jump to content

Meteor tehdidine karşı tek çare dua etmek

Recommended Posts

dua enerji yayar, farklı bir enerji dalgasıdır, inanarak yapıldığı zaman etkileri görülür, materyalist bakış açısı , hadii leen diyecek ama,

bu böyledir,

ağzımızdan çıkan her kelime bir enerji yayar ...

Dua diye birşey yoktur.Dolayısıyla böyle bir güç de yoktur.İnsanların olabilecek,olması muhtemel ve olmadığında geçiştirebilecekleri şeyleri havaya doğru söylemesine dua denir.

İnanarak yapıldığında demeyelim.Kendini kandırdığında desek daha doğru olur bu durumda.

Sitelerde Paylaş

dua enerji yayar, farklı bir enerji dalgasıdır, inanarak yapıldığı zaman etkileri görülür, materyalist bakış açısı , hadii leen diyecek ama,

bu böyledir,

ağzımızdan çıkan her kelime bir enerji yayar ...

Hiç kabul olmayan bir dua'n oldu mu? Olduysa o dua'yı ederken inanmıyor muydun? Eğer inanarak dua eder ve o dua da tanrı olmayı dilersen nasıl etkiler görülür?

Sitelerde Paylaş
Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim....... Al Capone
Sitelerde Paylaş

dünyada bu kadar aç susuz var iken, yapılan israf, savaşlar, vahşet ve sapıklık var iken, dünyaya meteor düşecekmiş , bu benim sorunum olamaz , aslında meteoorlar yüreklere düşmüşte, maddesel olanı gözler bekliyor, tabi , bizim için hava hoş, hava bedava suya biraz para veriyoruz.. ocağına metoor düşenleri tw den izliyoruz.

Tüm bunların yaratıcısı da sizin yaratıcı olduğuna göre her şey ilahi yasalar çerçevesinde gerçekleşiyor demektir. İlahi yasalara karşı gelmemek lazım, neme lazım...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...