Jump to content

Beğendiğiniz Videolar ...

Recommended Posts

• İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bersann o çocuk bebek daha ve kadın gibi kapatmışlar, utan, birde buraya asmış..

kapanmak utanç verici bir durummudur, ben videoyu izlerken kılık kıyafete değilde çocuğun ilmini örnek olarak göstermek istedim.

giyim kuşamı niye sorun ediyorsun ki ailesinin tercihi, bir kerede saygı duymayı öğrenin. gözleriniz bu şekilde bakmayı bırakmadıkça gerçeği görmeniz imkansızlaşır.

Sitelerde Paylaş

senden utanıyorum, öyleki sana cevap verdiğim için kendimden bile utanıyorum, çocuğun ilmi seni utandırmıyor giyim kuşamına laf söylüyorsun, çocuğu kapalı yada açık vs giydirseler ne fark edecek, ben yinede bu videodan ilmi gösterirdim fakat sen sadece görselliğe takılıp kalmışsın.

Sitelerde Paylaş

çocuğu böyle giydirmişler diye bir kenaramı atayım, yokmu sayayım, ilmini insanalra göstermeyeyimmi?

illa başı açık elbbisesi açık mı olmalı, kapalı giydirmişler diye, videoyu yayınlamak suç mu. videoya başlık atarken müslümanlara hitaben demişim dikkat ettinmi, sadece nefretini kusmak için bunları yapıyorsun.

Sitelerde Paylaş

insanların kılık kıyafetiyle, dini, imanıyla uğraşacağınıza ülkemizi bölmeye çalışan bu vatan hainlerinin çocukları nasıl kullandığına bakın, heryer bölücü militanlarla dolu bu coğrafyada milletin derdi İslamiyet olmuş.

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=kbHhU13mKyI

Sitelerde Paylaş

Bersann fikrimi yazdım ne istiyorsun pislik ne? İkiside pisliğin dibi, ne ya ne? Başlarım senin felsefenede sanada be..geberin yok olun bitin insanlığın keneleri, geber Bersann, sevgi dolu iletilerinede sanada be, sabote imiş, sabote sen gibi zihinlerdir insanlığa, bir bitin be bitin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...