Jump to content

Beğendiğiniz Videolar ...

Recommended Posts

Önemli değil, hele poiuz'un koyduğu çok korkuttuydu elim yüzüme kitlendi resmen, nasıl bu etkiyi veriyor hayret, halbuki çok basit bir görüntü ve ses, ben o seste bir şeyler olduğunu sanıyorum görüntüyle birleştimi, birindede yemek yiyordum iyi boğulmadım o gün. İlk yardım cahili milletiz nede olsa..

Bence ani olması etki ediyor. Beklemeden bir anda yüksek ses ve ani görüntüyle korkutuyor. Kedilerde daha belirgin bir şekilde gözlenebilir. Av olmamaya çalışma durumumuzdan kaynaklanıyor bu duygu diye düşünüyorum. Avcının aniden ortaya çıkmasında verilen tepkinin aynısı çünkü...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Doğru birden ani oluşu bu etkiyi veriyor, ama ben bilsemde yine oluyor, bu nasıl oluyor? O videoyu ekrana yarılayıp yüzünü tam görmeden yine açtım yine oldu, çok tırslağım heralde :D

Bilinç bazı reflekslere etki etmiyor, kedi ve/veya herhangi bir hayvan beslediyseniz görebilirsiniz, sizden zarar gelmeyeceğini bilseler bile ani harekete tepki verirler, aslında insanlarda böyledir, korkutma şakalarını hep arkadaşlar yapar birbirine...

tarihinde bellerophon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Turist olarak geldikleri Ankara'dan ülkesine döndükten sonra her gece dünyaca ünlü Melih Gökçek sırıtışına dair 'karabasan'lar görmekten kurtulamayan Japon Teyzenin verdiği röportajdan bir kesit.

"Kodumun Ankara.. koarabasan.. oyle koarabasan.. basan.."
Sitelerde Paylaş

Kozmopolit çok güzel bir videoydu, insanlar varolduğu sürece sorunlar bitmeyecek. Medeniyet ne kadar getirisi olan bir şeyse de asıl medeniyet her topluma nasip olmayacak gibi. Her insanın her toplumun hakkettiği bir şey. En azından iyileşeceğini ümit etmek lazım..

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kozmopolit çok güzel bir videoydu, insanlar varolduğu sürece sorunlar bitmeyecek. Medeniyet ne kadar getirisi olan bir şeyse de asıl medeniyet her topluma nasip olmayacak gibi. Her insanın her toplumun hakkettiği bir şey. En azından iyileşeceğini ümit etmek lazım..

Medeniyet günümüzdeki hangi toplumlara nasip oldu?

Sitelerde Paylaş

Medeniyet günümüzdeki hangi toplumlara nasip oldu?

Medeniyet batıda var ama tabi kendi sınırları içinde yaşıyorlar bu medeniyeti daha çok. O medeniyeti örnek aldığımız bir çok şey var tabi, ( başka toplumlar adına ) ama tabi dünya çapında medeniyetten bahsedemeyiz. Medeni dediğimiz toplumlar kendi içinde daha medeniyken dışarıya acımasız olabiliyorlar buda medeniyet dediğmiz şeyin hala herkesi kaplayacak seviyede olmadığını gösterir. Çünkü her toplum bir değil ve her toplum kendi çıkarını düşünür, buda acımasızlık çıkarabiliyor ortaya, her toplum iyiyi alma eğilimindede olamıyor buda bir başka sorun, dirençli oluyorlar ve hem zalim hem ezilen konumunda olabiliyorlar..
Sitelerde Paylaş

konu başlığına lütfen videolarla ve videoyu tanıtan kısa bir açıklama ile katkı yapalım,

düşüncelerinizi kelimelerle tartışma şeklinde değilde , görsel olarak sunmanızı istirham ediyorum...

saygılar benden...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...