Jump to content

Beğendiğiniz Videolar ...

Recommended Posts

insan gibi yemek var hayvan gibi yemek var. ben çimlere bile basmamaya özen gösteriyorum canlı olduğu için fakat analizi ve yorumları düzgün yapmak gerekir.

Evet bu konuda haklısın, gerçekten çok acaip yemek kültürü var Çin'lilerde. Nerdeyse yaşayan her şeyi yiyorlar yahu..
Sitelerde Paylaş
  • İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet bu konuda haklısın, gerçekten çok acaip yemek kültürü var Çin'lilerde. Nerdeyse yaşayan her şeyi yiyorlar yahu..

zalimi sevemem ihaneti affetmem demiş ünlü bir düşünür ( Memati Baş )

haklı olmak önemli değil haksızlığa ne derecede dur diyebiliyoruz demiş bir düşünür ( Berşan)

Sitelerde Paylaş

Çimlere basmamayı öğrettiler hepimize değil mi ? Ne aptalca bir yalan oysaki, çimler seyirlik değil yaşam alanı olmalı bas koş hopla zıpla uzan hatta tepin.

doğanın çok az olduğu yaşadığımız alanlarda heryerin betonlaştığı ve tabiatın neredeyse yok edildiği yerlerde çimlere basmak sanki avucumuzda kalan son su damlalarınıda boşa harcamak gibi geliyor.

sizin dediğiniz doğru yanlız zaman ve mekanın şartları birçok güzelliği tablo olarak izlememize neden oluyor.

tarihinde Bersann tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çimlere basmamayı öğrettiler hepimize değil mi ? Ne aptalca bir yalan oysaki, çimler seyirlik değil yaşam alanı olmalı bas koş hopla zıpla uzan hatta tepin.

Aslında öyle, betonlaşmayla beraber azalan yeşillikleri böleee seviyorlar, yeşilliği minumum bozmadan yerleşim alanı yapmıyorlar yada yeşil alanıda içine alacak proje üretmiyorlar olanı yok ediyorlar birde azıcık park gibi yerlerde yeşilliğe basma diyorlar. Bu ne çapraşıklık,acaip kafa yapısı oluşmuş insanlarda..
Sitelerde Paylaş

Çim üzerine basmakla yok olmaz yada kurumaz aksine arsızdır tek suyunu verip biçmek kalır geriye buda ilgililerin işi, getirdikleri yasaklar kendi mallıklarından, ne insanı tanıyorlar nede otu çimeni.

yani el öpmekle dudak aşınmaz diyorsun fakat bende diyorum ki öpülecek eller artık çok azaldığı için insan üzerinde gezmektense karşıdan izlemeyi tercih ediyor. yoksa sana haksızsın diyen yok.

Sitelerde Paylaş

Çatlasın başkasının peşinden gidenler. Hey çekicine kurban olduğum....

Loki'nin dolmuşundan kurtarmak benim vazifem...

Aklın yolu birdir...

Lakin vakit geçmekte...

Doğruyu mu istersin yalanı mı...

Ateizm akıl karı değildir....

Thor ve çekici orada durmaktadır....

Sitelerde Paylaş

Çatlasın başkasının peşinden gidenler. Hey çekicine kurban olduğum....

Loki'nin dolmuşundan kurtarmak benim vazifem...

Aklın yolu birdir...

Lakin vakit geçmekte...

Doğruyu mu istersin yalanı mı...

Ateizm akıl karı değildir....

Thor ve çekici orada durmaktadır....

Kutsal kitabınız var mı sizin?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...