Jump to content

islam yok olmaya mahkumdur

Recommended Posts

• İleti 293
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

1 cümle okuyorsun onuda yanlış okuyorsun. hepsinimi dedim ben? anlama problemi herşeyine işlemiş.

Sen iyi insansın. Cümlelerinden belli ama bilmiyorsun. Evrime inanmıyorum ne demek? Evrim bilimsel bir görüş. Bir din değil ki! Evrim bir kesinliği ifade etmiyor. Araştırırsan bilebileceğin bir şey. Eğer araştırdığın halde kafana yatmıyorsa, hayır ben böyle düşünmüyorum bence evrim canlılığın temel nedeni olamaz dersin ve sen de başka bir görüş belirtirsin. Ancak görüşün bilimsel sınırlar içinde olmak zorunda. Yaratıldık gibi saçma bir ifade bilimsel değildir. Çünkü neden ve sonuç içermiyor. tüm varoluşu bir dogmaya yüklüyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Guneşe de zeusa da ota da b.ka da yüzyıllarca binyıllarca taptılar...

islam dediğin olgu hz.ademden bu yana gelir.hatta insan yaratılmadan önce cinler vardı dünyada onlardada islam vardır onlarında peygamberleri vardı o dönemlerde. islam hep vardı. mitoloji dinler sayesinde oluştu ve bu sapkınlıktır antik mısırın cinlere tapması gibi güneşe tapması gibi,aynı şekilde helenistik dönemlerde zeusa tapmada Allahın dinini çarpıtmadır.

tarihinde nero_life tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu gidişle zaten yok olacak. 200 yıl ama 300 yıl ama 500 yıl farketmez. çağımız bilim ve teknoloji çağı. ayrıca yok olmayı illa tek bir müslümanın dahi kalmaması olarak algılamayın. yüzde 90'ı müslüman bir ülke yüzde 20'lere gerilerse başarıya ulaşılmıştır zaten. tamamen silinmesi ütopya olur ama yeni nesiller bilimle teknolojiyle yetişeceği için dinin yalan olduğu anlaşılacak. bundan 30 yıl öncesine göre ülkemizde çok daha fazla dinsiz olduğuna inanıyorum ve mutlu oluyorum.

Sitelerde Paylaş

bu gidişle zaten yok olacak. 200 yıl ama 300 yıl ama 500 yıl farketmez. çağımız bilim ve teknoloji çağı. ayrıca yok olmayı illa tek bir müslümanın dahi kalmaması olarak algılamayın. yüzde 90'ı müslüman bir ülke yüzde 20'lere gerilerse başarıya ulaşılmıştır zaten. tamamen silinmesi ütopya olur ama yeni nesiller bilimle teknolojiyle yetişeceği için dinin yalan olduğu anlaşılacak. bundan 30 yıl öncesine göre ülkemizde çok daha fazla dinsiz olduğuna inanıyorum ve mutlu oluyorum.

verdiğim hadis açıktır.kıyamet tek bir müslümanın üstüne kopmayacak buda demektir ki o gün geldiğinde hiç bir müslüman kalmayacak.gidiş o gidişi gösteriyor.

Sitelerde Paylaş

yav aklı başında bir insan, modern bir insan, talibanın, elkaidenin, hizbullahın dinini, bu vahşi dini kabul eder mi? ederse ben onun sıfatına tüküreyim.

tarihinde Vivaldi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yav aklı başında bir insan, modern bir insan, talibanın, elkaidenin, hizbullahın dinini, bu vahşi dini kabul eder mi? ederse ben onun sıfatına tüküreyim.

Haci islamla bunulari birleştirdin imalat tarihleri tutmuyor daa

Sitelerde Paylaş

verdiğim hadis açıktır.kıyamet tek bir müslümanın üstüne kopmayacak buda demektir ki o gün geldiğinde hiç bir müslüman kalmayacak.gidiş o gidişi gösteriyor.

"Dünya öküz ile balığın üstündedir" hadisi de çok açık ama bunu sıvamak için ne taklalar atmışlar.:)

Masallar,gerçeklerin altında ezilmeye mahkûmdur.

Sitelerde Paylaş

dinlerin yok olması bilimin ilerlemesi ile doğru orantılıdır başka türlü yok mok olmazlar.

cennet-cehennem uzayda dediler,bilim gitti baktı yok öyle bişi

hastalıklar tanrının azabı dediler,bilim araştırdı gözle görülmeyen mikroplar var onlar yapıyor tanrıyla manrıyla ilgisi yok

dinci takım baktı bilim palavraları yüzyıllardır yemiyor yeni trendi ölümsüzlük,

baaakkk bilim ölümsüzlüğe çare bulamadı yaaa keh keh deyip sırıtıyor,hatta bazı uyanık müslümanların eğer ölümsüzlük bulunsun tanrıya manrıya inanmam dediğini kulaklarımla duydum böyle kerkenez bunlar :)

Sitelerde Paylaş

EVRİM TEORİSİNİN İDEOLOJİK ARKA PLANI / TÜRK VE İSLAM DÜŞMANLIĞI

Sanayi devriminden sonra batı, ham maddeye sahip olan zayıf doğu ülkelerini acımasız bir şekilde sömürmeye başladı. bir süre sonra artık kanlı ellerini saklayamayacak duruma geldi. işte o noktada bu katliamları saklamak yerine meşru göstermenin yollarını aramaya başladılar. Nasıl mı ? tabiki Tarih, erkeoloji ve antropoloji.

antropoloji alanında Aranan kan ç. darwin denilen o adamdaydı. Darwin "Türlerin kökeni" isimli kitabında insanın evriminden bahsediyor ve dünyadaki bazı ırkların henüz evrimini tamamlamadığını iddia ediyordu. işte batı burdan hareketle Hint avrupalılık ve Ari ırk kuramını tamamen bu ırkcılık üzerine oturttu. (bayaz ırk diğer hepsindne üstündü)

Zenciler Maymun türüne en yakın ırk, Türkler de bu ırkın bir üst basamağı olan Sarı ırk'lardı.

Dünyada doğal kaynakların besleyemeyeceği bir nüfus fazlası bulunduğu için her zaman güçlülerin "uygunların" galip çıkacağı daimi bir yaşam mücadelesi gerekiyordu ki işte bu nedenle öncelikle Dünya zencilerden sonrasında da Türklerden temizlenmeliydi.

o arada bütün bu söylemlerden kendisine pay çıkartan bir kişi de hitler'dir.

Ari ırka mensup olan İSA'yı SAMİ yahudiler çarmıha germişti. intikam alınmalıydı ve öjeni teorisi bu noktadan hareketle ortaya çıktı.

DARWİN ŞÖYLE SÖYLÜYOR:

"Doğal seleksyona (seçilime) bağlı kavganın medeniyetin ilerleyişine sizin sandığınızdan daha fazla yarar sağladığını ve sağlamakta olduğunu ıspatlayabilirim. Düşünün ki avrupa bir kaç yüzyıl önce (barbar)TÜRKLER tarafından istila edildiğinde avrupa milletleri ne kadar büyük bir risk altında kalmıştı. Bu gün avrupanın Türkler tarafından işgali bize ne kadar gülünç geliyor. Avrupa ırkları olarak bilinen medeni ırklar yaşam mücadelesinde Türk barbarlığına karşı galip gelmişlerdir. Dünyanın çok da uzak olmayan bir geleceğine baktığımızda bu tür aşağı ırkların çoğunun medenileşmiş yüksek ırklar tarafından elimine edileceğini (yok edileceğini) görüyorum".

Yukardaki satırları DARWİN'in oğlu olan Francis Darwin tarafından derlenen "Darwinin hayatı ve mektupları" isimli kitaptan aldım.

Yine bakın ingiltere başbakanı william gladstone 1876'da yayımladığı "Bulgar dehşeti ve doğu sorunu" adlı kitabında şunları yazmaktadır. "Barbar Türklerin dünya yüzünden kötülüklerini kaldırmanın bir tek yolu vardır, o da kendi vücutlarını dünya yüzünden kaldırmak..."

gladstone ikinci kitabında da "Türkler maymunla insan arası medeniyet yıkıcı barbarlardır" ifadesini kullanmıştır.

Ermeniler, korkunç bir demagoji ile uzun yillar, "Müslümanlar Hristiyanlari katlediyorlar" propagandasi ile devrin büyük devletlerinden birinin müdahalesini te'min için her yola basvurmuslardir!

1897 yılında tarihçi Albert Vandal Türkler için şu sözleri söyler: Yapıla gelmiş bütün yenileşme hareketleri sahtedir, oyalayıcı şeylerdir. Bizim için artık şüphe yoktur, kanıt ortadadır. Türkler, kendini ıslah etmekten acizdir! Onu zorla ıslah etmemiz gerekiyor. Türkler Batı'nın çıkarları paralelinde ıslah edilmedirler. Ancak o zaman uygar olabileceklerdir! Bunun dışında vahşi sürüler halinde tehlikeli bir güç olarak kalacaklardır!

işte Batının ürettiği evrim teorisinin ideolojik arakaplanı budur. (Burdan evrimsel mekanizmaya karşı olduğum sonucu çıkmasın bahsettiğimiz konu çok başka)

Efendim islam yok oluyormuş da bununla mutlu oluyor yurdum ateisti. vah yazıklar olsun. Malesef üzülerek görüyoruz ki Türk ateistler bu noktada batı ile aynı safta yer tutup Kendi kültürüne kendi değerlerine saldırabiliyor. Bu gayet net ortadadır; bir ateist, aslında tüm dinlere karşı olması gerekirken, bir anda diğer dinlerin islama karşı üstünlüğünü ile övünürken buluyor kendini... Bunun nedenini biliyor musunuz; "oriantal nakilciliği"

zaten kendi fikriyle / zikriyle islamı eleştirecek istidat ne gezer yurdum ateistinde.

ben de bir müslüman değilim ve lakin islam bu toprakların kültürüdür. her zaman arkasında dururum.

tarihinde Özden Kurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

EVRİM TEORİSİNİN İDEOLOJİK ARKA PLANI / TÜRK VE İSLAM DÜŞMANLIĞI

Sanayi devriminden sonra batı, ham maddeye sahip olan zayıf doğu ülkelerini acımasız bir şekilde sömürmeye başladı. bir süre sonra artık kanlı ellerini saklayamayacak duruma geldi. işte o noktada bu katliamları saklamak yerine meşru göstermenin yollarını aramaya başladılar. Nasıl mı ? tabiki Tarih, erkeoloji ve antropoloji.

antropoloji alanında Aranan kan ç. darwin denilen o adamdaydı. Darwin "Türlerin kökeni" isimli kitabında insanın evriminden bahsediyor ve dünyadaki bazı ırkların henüz evrimini tamamlamadığını iddia ediyordu. işte batı burdan hareketle Hint avrupalılık ve Ari ırk kuramını tamamen bu ırkcılık üzerine oturttu. (bayaz ırk diğer hepsindne üstündü)

Zenciler Maymun türüne en yakın ırk, Türkler de bu ırkın bir üst basamağı olan Sarı ırk'lardı.

Dünyada doğal kaynakların besleyemeyeceği bir nüfus fazlası bulunduğu için her zaman güçlülerin "uygunların" galip çıkacağı daimi bir yaşam mücadelesi gerekiyordu ki işte bu nedenle öncelikle Dünya zencilerden sonrasında da Türklerden temizlenmeliydi.

o arada bütün bu söylemlerden kendisine pay çıkartan bir kişi de hitler'dir.

Ari ırka mensup olan İSA'yı SAMİ yahudiler çarmıha germişti. intikam alınmalıydı ve öjeni teorisi bu noktadan hareketle ortaya çıktı.

DARWİN ŞÖYLE SÖYLÜYOR:

"Doğal seleksyona (seçilime) bağlı kavganın medeniyetin ilerleyişine sizin sandığınızdan daha fazla yarar sağladığını ve sağlamakta olduğunu ıspatlayabilirim. Düşünün ki avrupa bir kaç yüzyıl önce (barbar)TÜRKLER tarafından istila edildiğinde avrupa milletleri ne kadar büyük bir risk altında kalmıştı. Bu gün avrupanın Türkler tarafından işgali bize ne kadar gülünç geliyor. Avrupa ırkları olarak bilinen medeni ırklar yaşam mücadelesinde Türk barbarlığına karşı galip gelmişlerdir. Dünyanın çok da uzak olmayan bir geleceğine baktığımızda bu tür aşağı ırkların çoğunun medenileşmiş yüksek ırklar tarafından elimine edileceğini (yok edileceğini) görüyorum".

Yukardaki satırları DARWİN'in oğlu olan Francis Darwin tarafından derlenen "Darwinin hayatı ve mektupları" isimli kitaptan aldım.

Yine bakın ingiltere başbakanı william gladstone 1876'da yayımladığı "Bulgar dehşeti ve doğu sorunu" adlı kitabında şunları yazmaktadır. "Barbar Türklerin dünya yüzünden kötülüklerini kaldırmanın bir tek yolu vardır, o da kendi vücutlarını dünya yüzünden kaldırmak..."

gladstone ikinci kitabında da "Türkler maymunla insan arası medeniyet yıkıcı barbarlardır" ifadesini kullanmıştır.

Ermeniler, korkunç bir demagoji ile uzun yillar, "Müslümanlar Hristiyanlari katlediyorlar" propagandasi ile devrin büyük devletlerinden birinin müdahalesini te'min için her yola basvurmuslardir!

1897 yılında tarihçi Albert Vandal Türkler için şu sözleri söyler: Yapıla gelmiş bütün yenileşme hareketleri sahtedir, oyalayıcı şeylerdir. Bizim için artık şüphe yoktur, kanıt ortadadır. Türkler, kendini ıslah etmekten acizdir! Onu zorla ıslah etmemiz gerekiyor. Türkler Batı'nın çıkarları paralelinde ıslah edilmedirler. Ancak o zaman uygar olabileceklerdir! Bunun dışında vahşi sürüler halinde tehlikeli bir güç olarak kalacaklardır!

işte Batının ürettiği evrim teorisinin ideolojik arakaplanı budur. (Burdan evrimsel mekanizmaya karşı olduğum sonucu çıkmasın bahsettiğimiz konu çok başka)

Efendim islam yok oluyormuş da bununla mutlu oluyor yurdum ateisti. vah yazıklar olsun. Malesef üzülerek görüyoruz ki Türk ateistler bu noktada batı ile aynı safta yer tutup Kendi kültürüne kendi değerlerine saldırabiliyor. Bu gayet net ortadadır; bir ateist, aslında tüm dinlere karşı olması gerekirken, bir anda diğer dinlerin islama karşı üstünlüğünü ile övünürken buluyor kendini... Bunun nedenini biliyor musunuz; "oriantal nakilciliği"

zaten kendi fikriyle / zikriyle islamı eleştirecek istidat ne gezer yurdum ateistinde.

ben de bir müslüman değilim ve lakin islam bu toprakların kültürüdür. her zaman arkasında dururum.

evrimi ne güzel açıklamışsında

Bu topraklarda islam nerede var?

Bana iki tane müslüman gösterebilirmisin?

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar daha çok okuyorlar..

önemli olan çok okumak değil okuduğunu anlamak genelde müslümanlar okuduklarından birşey anlamadıkları için allahın yüceliğine planlarına aklımız yetmez diye kestirip atarlar okuduğunu anlayan çok çok azınlık müslüman kesimiyse malesef yanlış anlıyorlar çünkü her türlü yanlı taraflı bağımlı korkmuş ürkmüş olduklarından objektif olamıyorlar nereye çeksekte oraya uzatsak peşinde koşuyorlar halbuki cem yılmaz ında dediği gibi gerçekler tabak gibi ortada tabi görene görmek isteyene anlayana yada anlamak isteyene ...
Sitelerde Paylaş

evrimi ne güzel açıklamışsında

Bu topraklarda islam nerede var?

Bana iki tane müslüman gösterebilirmisin?

Bu topraklarda müslüman var-yok, bunu ayrıca tartışabiliriz ve bu tartışma hiç bitmez zaten (kime göre neye göre meselesi)

Fakat yurdum ateistinin kendi topraklarında gelişmiş asırlık değerlere bu kadar ucuza saldırması akıl alır gibi değil. Batının islamı kullanarak bu topraklar üstüne oynadığı oyunlara bedava ortak olmak hangi akla hangi ideolojiye hizmettir söyler misiniz bana ?

Yurdum ateistinin islamı yok etmek adına yahudinin-haçlının yanında saf tutmasını hangi vijdanla izah etmeyi düşünüyorsunuz ?

Burda bizim evrimi açıklamak gibi bir iddiamız olmadığı gibi reddetmek gibi bir iddiamız da yok. Darwinden yüzyıllarca önce islam düşünürleri de evrimsel yaratılışı savunmuş, bu yönde teoriler ortaya atmışlardır (el-biruni / miskeveyh / mevlana gibi isimler bunlar)

Bu insanların batının ürettiği evrim teorisinden ayrıldığı tek nokta ırklar arasındaki eşitsizlik meselesidir. Hiç bir müslüman evrimci; "Üstün ırkın geri kalmış ırkları elimine etmesi gerektiğini savunmamıştır". (Bir istisna erzurumlu hakkı hoca hariç)

Malesef gerçek olan şudur ki; yurdum ateisti Türkleri barbar ilan eden bir teorinin şakşakcılığını yapmaktadırlar. Bu başlıktan ve içeriğindn de şu kesin olarak anlaşılmıştır ki; Bilimsellik bahane oriantal nakilciliği şahane.

Sitelerde Paylaş

sayın özden kurt sen bunları ateist olarak algılama , bunlar ateist maskesi takmış , şarlatanlardır, her telden oynarlar , yer zaman ve duruma göre çeşitlilik arzederler , amaçları sadece küfür , hakaret ve iftira, vivaldi denen eleman , önüne gelene küfür etmeyi , karekter olarak kazanmış, terbiyee yoksunu bir insan, yukarıdaki , yazdığı yazıyı forum adminleri umarım cezasız bırakmazlar.

mesajlarında ben iyi bir insanım diyen bir kişi, önüne gelene küfür ederek , destekliyor.

kendine birde şakşakcı bulmuş abdül le , sağa sola saldır yada çamur at , tutmazsa iz bırakır ...

Sitelerde Paylaş

mesajlarında ben iyi bir insanım diyen bir kişi, önüne gelene küfür ederek , destekliyor.

evet ben iyilere iyi bir insanım.yobazlara ve pisliklere karşı da pislik olmayı bilirim.iyi insanın yanında ceylan, kötünün yanında aslan olurum.herkese hak ettiği muamele..herkese hak ettiği kadar değer..
Sitelerde Paylaş

yurdum ateistinin kendi topraklarında gelişmiş asırlık değerlere bu kadar ucuza saldırması akıl alır gibi değil. Batının islamı kullanarak bu topraklar üstüne oynadığı oyunlara bedava ortak olmak hangi akla hangi ideolojiye hizmettir söyler misiniz bana ?

islamın bizimle, türklükle, türklerle ilgisi yoktur.islam araplıktır, arap kültürüdür, arap milliyetçiliğidir.islam bize yabancı ve düşman bir dindir. tarihinde Vivaldi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

islamın bizimle, türklükle, türklerle ilgisi yoktur.islam araplıktır, arap kültürüdür, arap milliyetçiliğidir.islam bize yabancı ve düşman bir dindir.

bizim şuanki yeni nesil müslümanlar araplardan daha çok arapçı batı kültürü müslüman olduğumuz için araplarda onlardan çok arapçı olmaya başladığımız için gülüyorlar alay ediyorlar insanların bir silkelenip napıyoruz biz araplarla ne alakamız ne işimiz var demeleri lazım ama nerde özümüze dönsek kim olduğumuzu hatırlasak sorun kalmıyacak .başkalaştırıyorlar toplumu olmadıkları olamıyacakları insanlar haline getirmeye çalışıyorlar sen arap olmadın olamazsında hiçbirzaman bizim ne olduğumuz belli araplarında ne olduğu ortada ...
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...