Jump to content

islam yok olmaya mahkumdur

Recommended Posts

evet ben iyilere iyi bir insanım.yobazlara ve pisliklere karşı da pislik olmayı bilirim.iyi insanın yanında ceylan, kötünün yanında aslan olurum.herkese hak ettiği muamele..herkese hak ettiği kadar değer..

sen sanal alemde , polat alemdarlık yapacağına , git bir fidan dik , bir yoksulu doyur, bir garibana el uzat, bırak bu nefreti kini, insanlara küfür etmekle , saygınlık kazanacağınımı sanıyorsun , bu nefret duyguları , çıban gibidir , önce bir yerinde çıkar, kaşırsın kaşırsın sonra vucudunun her yanına dağılır.

sonundada nefretlerin baş başa , dünyaya gözlerini kaparsın, arkandan sevgi sözcüğü yerine küfürlerle uğurlanırsın.

unutma rüzgar eken fırtına biçer .

Sitelerde Paylaş
  • İleti 293
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sen sanal alemde , polat alemdarlık yapacağına , git bir fidan dik , bir yoksulu doyur, bir garibana el uzat, bırak bu nefreti kini, insanlara küfür etmekle , saygınlık kazanacağınımı sanıyorsun , bu nefret duyguları , çıban gibidir , önce bir yerinde çıkar, kaşırsın kaşırsın sonra vucudunun her yanına dağılır.

sonundada nefretlerin baş başa , dünyaya gözlerini kaparsın, arkandan sevgi sözcüğü yerine küfürlerle uğurlanırsın.

unutma rüzgar eken fırtına biçer .

intikamımı alıcam sizden..bana ettiklerinizi misliyle çekeceksiniz.efendi olsaydınız sorun çıkmazdı. tarihinde Vivaldi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

intikamımı alıcam sizden..bana ettiklerinizi misliyle çekeceksiniz.efendi olsaydınız sorun çıkmazdı.

istersen şurdan başlayalım, önce nedenlerini sebeplerini, yaşadıklarını özel değilse, bir konu başlığı altında izah et, bizde duygularına ortak yada tercüman olalım,

aksi halde, bu yaklaşımın sadece insanların gözünde değerini bitirir.

Sitelerde Paylaş

sayın özden kurt sen bunları ateist olarak algılama , bunlar ateist maskesi takmış , şarlatanlardır, her telden oynarlar , yer zaman ve duruma göre çeşitlilik arzederler , amaçları sadece küfür , hakaret ve iftira, vivaldi denen eleman , önüne gelene küfür etmeyi , karekter olarak kazanmış, terbiyee yoksunu bir insan, yukarıdaki , yazdığı yazıyı forum adminleri umarım cezasız bırakmazlar.

mesajlarında ben iyi bir insanım diyen bir kişi, önüne gelene küfür ederek , destekliyor.

kendine birde şakşakcı bulmuş abdül le , sağa sola saldır yada çamur at , tutmazsa iz bırakır ...

Hakaret ve küfür söyleyecek sözü olmayanın söyleyecek sözüdür.

ben ciddiye alıp cevap vermeye gerek duymadım ama sen hakkında bir paragraf yazı yazarak şımartıyorsun kendisini.

Bakalım bu kadar ilgiyi hak ediyor mu acaba ? Ettiği kelamlara bakılırsa pek ciddiye alınmaması gereken birisi olduğu açık ve net.

Az sonra Türklerin özünde ateist bir mazisi olduğunu söylerse kimse şaşırmasın. Herkes hazırlıklı olsun :lol:

Sitelerde Paylaş

ben de bir müslüman değilim ve lakin islam bu toprakların kültürüdür. her zaman arkasında dururum.

Harun Yahya denen adi bir şerefsizin yavşağı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. Charles Darwin'in (sözde) Türk düşmanlığı ile ilgili sözleri, yaratılışçı zihniyet tarafından çarptırılmıştır. Burada çıkıp bir olayı eleştirmeden önce, ayrıntılı ve çok yönlü bir şekilde araştırma yapmayı dene. Türkler'in asıl kültürü Kök Tengri (Şamanizm) inancına dayanır. Kıçı boklu arapların islam saçmalığını "bu toprakların kültürü" diye savunmaya kalkmadan önce; Türk Tarihini araştırmanı tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş

Bu topraklarda müslüman var-yok, bunu ayrıca tartışabiliriz ve bu tartışma hiç bitmez zaten (kime göre neye göre meselesi)

Fakat yurdum ateistinin kendi topraklarında gelişmiş asırlık değerlere bu kadar ucuza saldırması akıl alır gibi değil. Batının islamı kullanarak bu topraklar üstüne oynadığı oyunlara bedava ortak olmak hangi akla hangi ideolojiye hizmettir söyler misiniz bana ?

Yurdum ateistinin islamı yok etmek adına yahudinin-haçlının yanında saf tutmasını hangi vijdanla izah etmeyi düşünüyorsunuz ?

Burda bizim evrimi açıklamak gibi bir iddiamız olmadığı gibi reddetmek gibi bir iddiamız da yok. Darwinden yüzyıllarca önce islam düşünürleri de evrimsel yaratılışı savunmuş, bu yönde teoriler ortaya atmışlardır (el-biruni / miskeveyh / mevlana gibi isimler bunlar)

Bu insanların batının ürettiği evrim teorisinden ayrıldığı tek nokta ırklar arasındaki eşitsizlik meselesidir. Hiç bir müslüman evrimci; "Üstün ırkın geri kalmış ırkları elimine etmesi gerektiğini savunmamıştır". (Bir istisna erzurumlu hakkı hoca hariç)

Malesef gerçek olan şudur ki; yurdum ateisti Türkleri barbar ilan eden bir teorinin şakşakcılığını yapmaktadırlar. Bu başlıktan ve içeriğindn de şu kesin olarak anlaşılmıştır ki; Bilimsellik bahane oriantal nakilciliği şahane.

Yurdum ateisti

Komünist veya sosyalistse ne yahudinin nede haçlının yanında saf tutar..

burada biz karşı saf tutmuyoruz..

Milletimizin üstüne çokmüş kan emici kene islama karşı milletimizi uyarıyoruz..

ben komünist ve sosyalistlerin hem ahlakına

hemde yahudi ve hristiyanlar yanında saf tutmayacağına eminim..

Ama biz müslümanım diyeninde yanında değiliz..

Böyle kötü berbat düşünceli insanlarla nasıl aynı safta olabiliriz?

Sitelerde Paylaş

istersen şurdan başlayalım, önce nedenlerini sebeplerini, yaşadıklarını özel değilse, bir konu başlığı altında izah et, bizde duygularına ortak yada tercüman olalım,

aksi halde, bu yaklaşımın sadece insanların gözünde değerini bitirir.

yok anlatmayacam.google a kaydediliyor bunlar..deşifre olmak istemem.ben söyleyeceğimi söyledim.intikam!
Sitelerde Paylaş

hay ağzına sağlık..ateistforumda okuduğum en çarpıcı cümleydi.kol gibi girdi yobazlara.. tarihinde Vivaldi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Harun Yahya denen adi bir şerefsizin yavşağı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. Charles Darwin'in (sözde) Türk düşmanlığı ile ilgili sözleri, yaratılışçı zihniyet tarafından çarptırılmıştır. Burada çıkıp bir olayı eleştirmeden önce, ayrıntılı ve çok yönlü bir şekilde araştırma yapmayı dene. Türkler'in asıl kültürü Kök Tengri (Şamanizm) inancına dayanır. Kıçı boklu arapların islam saçmalığını "bu toprakların kültürü" diye savunmaya kalkmadan önce; Türk Tarihini araştırmanı tavsiye ederim.

o arada 6-7 asırlık bir dönem hiç yaşanmadı değil mi ?

Ayrıca Şamanizm tüm dinlerin çıkış noktasıdır zaten

Sitelerde Paylaş

Bunun islam olduğunu zanneden ve empoze etmeye çalışan siz ve onlar tutunamayacak.

hiç boşuna uğraşmayın..son çırpınışlarınız bunlar.dünya sizin nasıl teröristler olduğunuzu çok iyi biliyor..bu yalanlarını git çocuklara anlat sen.herkes sizin ne mal olduğunuzu biliyor.
Sitelerde Paylaş

Yurdum ateisti

Komünist veya sosyalistse ne yahudinin nede haçlının yanında saf tutar..

burada biz karşı saf tutmuyoruz..

Milletimizin üstüne çokmüş kan emici kene islama karşı milletimizi uyarıyoruz..

ben komünist ve sosyalistlerin hem ahlakına

hemde yahudi ve hristiyanlar yanında saf tutmayacağına eminim..

Şu söylemleri yeniden okur musunuz ?

..yani cihad adı altında bina havaya uçuran, beline bomba bağlayan müslümanlardan korkmak demektir.dikkat edin hristiyanofobi yok, yahudiyafobi yok, ama islamofobi var.ve bu, büyük bir hızla islamın sonunu getirecektir.zaten insanlar kitleler halinde islamdan uzaklaşmaya başlıyor..islama bağlanan tek milletler cahil arap ve kürtler kaldı.türkiyede bile insanlar islamcı zorba hükümet yüzünden dinleriyle hesaplaşmak zorunda kalmış, bir çoğu dinini terk etmiştir.yakın bir zamanda en fazla 100 yıl içinde islam diye bir şey kalmayacaktır.bu ilkel ve vahşi din tarih çöplüğüne gömülmeye mahkumdur.zira dünyanın en tehlikeli dini..

Bu kelamlar ateistlere / sosyalistlere / komünistlere ait söylemler değil. Bunlar oriantalist söylemlerdir.

tarihinde Özden Kurt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hristiyanlık yahudilik konusunda uzman değilim.yanlışlarını görürsem ve gerekirse onlarla da uğraşırım acımam.ama bence dünyanın en tehlikeli ve terörist dini islamdır.önce islam yok edilmelidir.

tarihinde Vivaldi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Okudum gayet güzel yazmışım

Biz hiçbir dinin yanında saf tutmayız.

Diğer yandan ateist eğer sosyalist veya komünistse Ahlakına sonuna kadar kefilim diyorum..

Sosyalist ve komünist bencil olmadığı için Ahlaksızlık özünde yoktur..

Menfaatler ve bencillik ahlaksızlık yaptırır..

öncelikle dindar olman gerekirki Ahlaktan yoksun olasın...

mesela Celal hoca gibi liberal Ateistler de var..Bunlarda bir dinin yanında saf almazlar ancak komünist olmadıkları için ahlaklarına kefil olamam..

Emperyalist bir ateist işçi hakkını gayette yiyebilir..

liberal ateist ticaretin her ayak oyununu yapabilir..

Ama bir komünist için Tüm insanlar kendi gibidir..adalet i herkes için arar

Sitelerde Paylaş

Okudum gayet güzel yazmışım

Biz hiçbir dinin yanında saf tutmayız.

Diğer yandan ateist eğer sosyalist veya komünistse Ahlakına sonuna kadar kefilim diyorum..

Menfaatler ve bencillik ahlaksızlık yaptırır..

öncelikle dindar olman gerekirki Ahlaktan yoksun olasın...

mesela Celal hoca gibi liberal Ateistler de var..Bunlarda bir dinin yanında saf almazlar ancak komünist olmadıkları için ahlaklarına kefil olamam..

Emperyalist bir ateist işçi hakkını gayette yiyebilir..

liberal ateist ticaretin her ayak oyununu yapabilir..

Ama bir komünist için Tüm insanlar kendi gibidir..adalet i herkes için arar

Sitelerde Paylaş

o arada 6-7 asırlık bir dönem hiç yaşanmadı değil mi ?

Ayrıca Şamanizm tüm dinlerin çıkış noktasıdır zaten

6-7 asırlık bir dönemin yaşanmadığını iddia etmedim. Eleştirdiğim nokta; islam inancını Türk kültürüyle bağdaştırmaya çalışman.

Şamanizmin tüm dinlerin çıkış noktası olması neyi değiştirir ? Madem öyle; islamiyetten önce araplar hangi inancı benimsemişlerdi ?

Sitelerde Paylaş

hristiyanlık yahudilik konusunda uzman değilim.yanlışlarını görürsem ve gerekirse onlarla da uğraşırım acımam.ama bence dünyanın en tehlikeli ve terörist dini islamdır.önce islam yok edilmelidir.

Aynen katılıyorum..

Detay da güzel anlatılmış bakın

Yokedilsin istenen müslümanlar değil...islam..

Bilmem anladınmı özden bey

Sitelerde Paylaş

Aynen katılıyorum..

Detay da güzel anlatılmış bakın

Yokedilsin istenen müslümanlar değil...islam..

Bilmem anladınmı özden bey

Sitelerde Paylaş

ben fuhuş, içki, kumarda boğulmuş ahlaksız komünistler de gördüm.ayrıca komünistler de bencildir çünkü insandır.tüm insanlar bencildir..ama nedir komünist ezileni, işçiyi savunur mazlumun yanındadır.takdir edilecek davranışı budur..yoksa biz sütten çıkmış ak kaşığız başkaları p.ç mantığı yanlış. tarihinde Vivaldi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...