Jump to content

Agnostik Forum Saldırılar Yüzünden Kapandı

Recommended Posts

Benim üyeliğim yok zaten oralarda, abdulahabdalın konusunu sabitlere ekleyen bi forumla ne işim var :) aradabir başlıklara bakmak için uğrarım,

Bu arada senin görüşün, inancın, davan ve amacın hakkında bizi aydınlatır mısın ? İfade özgürlüğü kavgası derken ne ifade etmek istedin de edemedin ? bize kendini anlat özgürce.

Bak ne silindi iletin nede banlandın konuş bizimle :)

Öyle bir garantiyi sen mi veriyorsun? Neyine güvenerek :) Zaten dakika 1 gol 1 sin. Cenneti garantiledin filan boş muhabbetlere girmenden yetkin olsa ne yapabileceğini hayal edebiliyorum. Eminim biraz mesaj yazmak istesem adminler ve modlar huraaaa mesajı değiştirip silmek şöyle kalsın turan dursunda olduğu gibi banlamaya bile kalkarlar. Hatta ban mesajınada "Bu bir sanal tehdittir" yazabilirler. Şüpheliyim. :)

Neyse turandursun kapandi artik pek fazla umitlenmeyin. Açılmasına müsade etmeyeceğim.

tarihinde Saygi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 168
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Öyle bir garantiyi sen mi veriyorsun? Neyine güvenerek :) Zaten dakika 1 gol 1 sin. Cenneti garantiledin filan boş muhabbetlere girmenden yetkin olsa ne yapabileceğini hayal edebiliyorum. Eminim biraz mesaj yazmak istesem adminler ve modlar huraaaa mesajı değiştirip silmek şöyle kalsın turan dursunda olduğu gibi banlamaya bile kalkarlar. Hatta ban mesajınada "Bu bir sanal tehdittir" yazabilirler. Şüpheliyim. :)

Neyse turandursun kapandi artik pek fazla umitlenmeyin. Açılmasına müsade etmeyeceğim.

Ben garanti vermiyorum, bunu sağlamak sana kalmış, güzelce anlatamadığın hiçbir fikir için savaşa girme ozaman.

Sitelerde Paylaş

"Oh olsun iyi ki kapanmışlar, zaten hak etmişlerdi" diyerek birbirimize düşmenin zamanı geçti artık. Gördüğünüz gibi bağnaz yobazlar hiç bir Ateist sitenin açılmasına veya var olmasına izin vermek istemiyorlar. Hepimizi susturmak ve ifade özgürlüğümüzü yok saymak istiyorlar. Bugün bir başkasının başına geldiği için güler ve oh çekersek aynısının yarın bizim de başımıza gelebileceği hatırlanmalı. Eğer hala böyle düşünüyorsak iflah da olamayız ve bu tür forumları artık unutabiliriz. Kala kala Facebook ve Twitter sayfları ateistlere kalır ve orada da zaten topluca şikayet ederek veya spamleyerek ateist sayfaları kapatabiliyorlar. Eğer gerçekten hala birisi ortaya çıkar da vız vız vızıldarsa bu sefer ateistlerin gerçekten hiç bir şey hak etmediklerini düşünmeye başlayacağım ve gerçekten artık kendi içimden o ateist arkadaşa ana avrat küfür edeceğim ve bundan da hiç utanmayacağım. Artık meramlarını sokak barikatlarında biber gazı eşliğinde anlı şanlı AKP polisine anlatırlar.

tarihinde kozmopolit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, Agnostik forumun yöneticisinin sizde bir e mail adresi veya ona ulaşmanın bildiğiniz bir yolu var mı? Lütfen bana özel mesajla haber verin. Önemli bir konu hakkında kendisiyle konuşmamız lazım. Teşekkürler.

İndirdiğim sql içinde forum yönetici de dahil her üyenin iletişim adresleri bulunuyor pm atarsanız yardımcı olabilirim..

O değil de çoluk çocuğun hackerlık/artizlik hevesi yüzünden ciddi hizmetler sekteye uğruyor ya ona yanıyorum.

Çoluk çocuk dediğin kişileri zamanında Türkiye'nin en büyük siteleri konuştular. Kendi cümlendeki çelişkinin bile farkında olmayan bir insansın.

kozmopolit,

Bu saldırılarla ilgili olarak ateistler meclisinin iç yönetim bölümünde birşeyler yazdım. Sanırım senin de oraya erişimin var. Orada yazdıklarımı TD ve Agnostik.net'in yöneticilerine ulaştırmak istiyorum. Yardımcı olur musun?

Üst üyedeki bilgi sizin içinde geçerli.

tarihinde Saygi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

@Saygi

Sen ego mastürbasyonu yapan ergen ruhlu bir dinGİL'sin. Sanal teröristliğe sarmanın gerekçesi de evlere şenlik. Neymiş? Dinlere hakaret ediliyormuş, alay ediliyormuş. Alay etmeden uslu uslu eleştirmeliymişiz (O da ne demekse. Zaten size göre her eleştiri bir hakaret). Öncelikle şunu iyi bellemelisin; Hakaret etmeyi ilk önce kendi kutsalınız başlattı. Kimsenin de kadınlara cinsel obje erkeklere azgın teke muamelesi yapan, çocukları cin, şeytan ve cehennem hikayeleriyle istismar eden, bağnazlığı, faşizmi, ayrımcılığı ve terörizmi yetiştiren, gayr-i Müslimlerle haraç verene kadar savaşmayı emreden, inançsızlara küfürler eden ve tıpkı mafyatik yapılanmalarda olduğu gibi dinden çıkanın katline fetva veren bir dine saygı duyma zorunluluğu yoktur. Hatta karşı çıkmak ve küçümsemek insanlık görevidir. Böyle pislik bir kitaba inanıyorsanız zaten hakaret edilmeye hazır olun! Empati özürlü olduğunuz için Ateistlerden dinlere saygılı olmalarını bekliyorsunuz. Daha çok beklersiniz.

270833_520017298035426_1409744953_n.jpg

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Isiniz gucunuz cocukluk yapmak. 4 saat once tekrar saldirmayi denediginizi ama beceremediginizi neden soylemiyorsun, ergen.

http://i.imgur.com/oGbaC5k.png

Bu gonderdigin saldiri.

Buda firewallu zor bela gecebilen kismi;

http://i.imgur.com/5utZFpR.png

Bakin ergenler, artik kurallar degisti. Gidin faydali islerle ugrasin, birakin bu cocukluklari. Sizden bir ses geliyor, bos teneke sesi. Hayatiniza bir ceki duzen verin. Adam olun.

Sitelerde Paylaş

Agnostig.net

Turandursun.com

Ateistforum

Su ülkede Topu Topuna 3-5 Site yapiyoruz. Bari en azindan ayni ortak düsüncelere sahip olanlar birbirlerine köstek olmasin.

Kimi kapandigina seviniyor , kimi üzülüyor , kimi söyledi , kimi böyleydi diyor.

Sonucta hepmizin amaci , Ateizm mi yaymak , tam olarak Ateizm i yaymak olmasa bile insanlari teizm denen batakliktan cikarmaya calisiyoruz. Isterse Deist olsunlar , isterse Ateist olsunlar ama bir dine köle olmasinlarda ne olursa olsunlar.

Lütfen bu konuda birbirimize destek olmamiz lazim.

tarihinde nail tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İndirdiğim sql içinde forum yönetici de dahil her üyenin iletişim adresleri bulunuyor pm atarsanız yardımcı olabilirim..

Yaptıkların için bizden samimi olarak özür diler, bir daha Ateizm'e hakaret etmezsen, ayrıca İslam'dan tövbe edip bir daha Allah'a inanmazsan, yemin ederek ateizme geçersen ve Müslüman ismini değiştirip kendine yeni bir ateist isim alırsan, bu şartlarda belki bana yardım yapma ayrıcalığına sahip olabilirsin :)

Sitelerde Paylaş

Agnostig.net

Turandursun.com

Ateistforum

Su ülkede Topu Topuna 3-5 Site yapiyoruz. Bari en azindan ayni ortak düsüncelere sahip olanlar birbirlerine köstek olmasin.

Kimi kapandigina seviniyor , kimi üzülüyor , kimi söyledi , kimi böyleydi diyor.

Sonucta hepmizin amaci , Ateizm mi yaymak , tam olarak Ateizm i yaymak olmasa bile insanlari teizm denen batakliktan cikarmaya calisiyoruz. Isterse Deist olsunlar , isterse Ateist olsunlar ama bir dine köle olmasinlarda ne olursa olsunlar.

Lütfen bu konuda birbirimize destek olmamiz lazim.

Katılıyorum. İslamofaşist terörün yaygınlaştığı bir ortamda dinsiz bir forumun kapandığına sevinmek ve birbirimizle polemiğe girmek bilmeyerek de olsa dincilere alet olmaktır.

Bu arada Sayın Kozmopolit'in teklifi oldukça yerinde. Umarım bu ihsan-ı şahaneyi değerlendirir. :D

tarihinde Tasvir-i Efkar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Isiniz gucunuz cocukluk yapmak. 4 saat once tekrar saldirmayi denediginizi ama beceremediginizi neden soylemiyorsun, ergen.

Aaaa ne yani, şimdi kutsal Cuma günü saldırmıyorlar mı bize? Pazar yani gavurların kutsal günü mü saldırıyorlar bize? Hiç de Müslümanlığa yakışmamış ama. Ulan Müslüman adam Cuma günleri dışında kafirlere saldırır mı? Allah Cuma günü dışında gazaya çıkana sevap verir mi? İman var edep var..

Sitelerde Paylaş

Yahya bu çocuklar ne zaman büyüyecekler? Birde iyi bir halt etmiş gibi hava atıyor şebelek gelmiş :)

Buyurler, onlarda buyurler. 7gb yetmez 8 denerler, yine olmaz, buyurler, sonra 10 denerler, oda yetmez biraz daha buyurler, 15 denerler, oda olmaz, artik adam olmaya karar verir, vatana millete faydali islerle ugrasmaya baslarlar.

Hayir benim anlamadigim, madem boyle bir kabiliyetiniz var, bunu neden boyle bos islere harcarsiniz. Yani ateistler toplanip butun islam sitelerini teker teker indirmiyorlar diye bunlar kadar bu isleri bilmiyorlar mi saniyorlar acaba?

Ateistler vatandasin kanini emen siyasetcilerin, burokratlarin pesinde, bunlar gariban ateistlerin.

Bir laf vardir, bu hayatta gucu yeten yetene. Muslumanin gucu ancak gariban forumlara yetiyor iste.

Ama sorsan mangalda kul birakmazlar. 1 tane yetim hakki yiyen siyasetciyi mi ifsa ettiler? Yok. 1 tane cikar pesindeki burokrati mi ifsa ettiler? Yok.

Ne yaptilar, ateistforumu gocerttiler. Iyi bok yediler. Afrin size, sumukluler.

Sitelerde Paylaş

Bu arada Sayın Kozmopolit'in teklifi oldukça yerinde. Umarım bu ihsan-ı şahaneyi değerlendirir. :D

He he he tüm şartları yerine getirirse sıra ateist sünnetinde. Pipisine ateist forumun ismi lazerle yazılacak sonra da "Allah yok din yalan" diye bir tattoo yapılacak. Adamın ateist olup olmadığını pipisinden anlayacağız. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...