Jump to content

Agnostik Forum Saldırılar Yüzünden Kapandı

Recommended Posts

• İleti 168
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Agnostik. net'i bilmiyorum ama agnostik.org sapasağlam çalışıyor. İçeriği de oldukça geniş bir site. Kendine islamcı hacker diyen hatta emniyet müdürlükleri tarafından da bu gibi özgürlüğü engelleyici çabalarından ötürü ödüllendirilen gruplar yapıyor bunu.Eğitim düzeyleri oldukça düşük, tek işleri site hacklemek olan gruplar bunlar. Ezik ve nasıl düşünmesi gerektiğini bilmeyen mahalle namus bekçisi kılıklı yobazların işi.

Sitelerde Paylaş

Gerçekten çok üzüldüm. Benim islamın gerçek yüzünü öğrenmem agnostik.net sayesinde olmuştu : :((

Bende gelişmemi o siteye borçluyum ^_^ islamcıların ne kadar inançlı oldugunu görüyoruz küçük bir azınlıktan bile korkuyorlar :lol: :lol: ama yakında tekrar faaliyete geçeceğine eminim ve yine tırsmaya başlarlar bu cahiller :)

Sitelerde Paylaş

zaten azınlık durumundayız, kendimizi özgürce ifade edebileceğimiz bir kaç site var onlar da kapatılırsa sanal ortamda zindana dönüşecek :(

Ben de dünden beri neden giremiyorum diyordum, işte müslümanların masumiyeti dertleri ne acaba?

Sitelerde Paylaş

Hostingin Amerika'da olmasi sarttir ve ekstra korumalari olacak sekilde talep edilmesi gerekir. Ücreti diger sitelerden farkli olacaktir...Avrupa ülkelerinde olan bir hosting isin icinden cikamaz zaten öyle bir siteyi istemezler cünkü Türkiye Cumhuriyeti'nden yapilan santajlarla karsilasmaktadirlar.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bizm yaptığımız işi cemaatler yapmaya başladı...

Agnostik açılacaktır..

bu arada normal formlara gitmemiz yararlı olur..

oralardada boy gösterelim..

Dediğimi anlamak için

papadan sonra Fetullah gülen başlığını okumanız yeterli olur..

Agnostiğe bu nu yapan alçak zımbırtıları kınıyorum ayrıca..

fakat ..agnostiğin yedek sitesi ateistplatform.org oraya bakmakta yarar vardır

Sitelerde Paylaş

Müslüman lamerlerin fazla kapasiteleri olmadığından DDos saldırılarından başka bir şey yapmayı bilemiyorlar. O nedenle DDos ataklarıyla siteyi ve sitenin bulunduğu server'ı çökertmeye çalışıyorlar. Aslında siteyi çökertmeyi beceremiyorlar, ama sitenin hizmet aldığı hosting firmasını yıldırıyorlar. Ateistforum yıllardır ve hala bu sorunu yaşıyor. Kaç hosting firması tarafından kapatıldığımızı, bu nedenle kaç kere kapanıp yeniden açıldığımızı unuttuk.

Agnostik net de aynı sorunu yaşıyor. Sanırım kapanma olayı başlarına ilk defa geldi, ama son olmayacak. Çünkü fikir özgülüğü nedir bilmeyen,hazımsız müslümanlar bu saldırıları sürdürecekler. Umudumuz Agnostik net'in bu saldırılardan yılmamasıdır..

Sitelerde Paylaş

agnostik nette kim saldırmışsa iyi yapmış. O site pek çok değerli ateistti kovmuştu. Ateistler bile o siteye siber saldırıda bulunuyordu.

SİBER CİHADCI abilerimizin ellerinden öperim bir ateist olarak.

1400 yıllık islam tarihinde tek doğru iş agnostik netti çökertmek oldu :)

cyber-jihad.jpg

elkaide.jpg

Ortadaki bilgisayar başındaki arkadaş çökertti agnostik.netti hemde tek başına. Zafer resmi...

Sitelerde Paylaş

Çöpe gitmesi gereken bir siteydi. Hak ettiği yere gitmiş.

5000 mesaj yazdığım bir siteydi agnostik.net,son zamanlarda kötü yönetildiği için,onlarca değerli yazarını kaybetti.

Kim yapmışsa ellerine sağlık.

Ben de kapanmadan önce agnostik.net'i ziyaret ederdim. Pek hareketlilik olmadığı ve pek çok üyesinin 6 aydan fazla aktif olmadığını gördüğümde bende harabe bir mekan izlenimini uyandırdı. İşin içyüzünü kapandıktan sonra öğrendim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...