Jump to content

Agnostik Forum Saldırılar Yüzünden Kapandı

Recommended Posts

• İleti 168
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Turan dursun forum gerçekten iyi kaliteli bir forumdu. Umarım yakın zamanda açılır tekrardan kaldığımız yerden devam ederiz...

Evet, Kürtçü ve muhafazakar-liboş bir forum idi.. Muhafazakarlara ayıp olur diye Ateistlik yapmak bile neredeyse ayıp sayılırdı. O yönde kalitesi on numaraydı...

Sitelerde Paylaş

Agnostik.net yönetimini tanımayanların,sitenin saldırıya uğramasına tepki koymaları doğaldır.Ama ben(filozof)o sitede çok değerli yazarlara nasıl davranıldığını gayet iyi biliyorum.Bundan 1 sene öncesine kadar çok kaliteli başlıklar açılıyordu.Maalesef site yönetiminin basiretsiz tutumu yüzünden bir çok yazar küstürüldü.Küsmeyip yazmaya devam edenler de bir şekilde deaktif edildi veya deaktif edilmeye zorlandı.

Sitelerde Paylaş

Turan dursun forum gerçekten iyi kaliteli bir forumdu. Umarım yakın zamanda açılır tekrardan kaldığımız yerden devam ederiz...

Angel Teşekkürler dost.

Agnostik forumu pek takip etmedim. Site sayfası zengin makale içeriğine sahip. Forumlarını bilmiyorum.

Açılırsa bir bakacağım.

saygılarımla

Rumpels

Sitelerde Paylaş

turandursun.com sayfamız saldırı altındadır, sayfamız şuanda kapalı...

redhack twitter hesabı twitter tarafından askıya alındı....

Sansür ve saldırılar son hız devam etmekte....

Yani ben şunu anlamıyorum, neden biz onların sayfalarına saldırmıyoruz da onlar bizle uğraşıyorlar

Sitelerde Paylaş

Yani ben şunu anlamıyorum, neden biz onların sayfalarına saldırmıyoruz da onlar bizle uğraşıyorlar

Mücadele ediyoruz.

Susmuyoruz. Adanada bir yönetici kardeşimizi dahi gözaltına almışlardı geçen seneydi.

Sırf tabularına meydan okuduk diye.

Uğraşmaktan kastınız, siber saldırı mıdır?

Saygılarımla

Rumpels

Sitelerde Paylaş

Bence şahsen

Evet, Kürtçü ve muhafazakar-liboş bir forum idi.. Muhafazakarlara ayıp olur diye Ateistlik yapmak bile neredeyse ayıp sayılırdı. O yönde kalitesi on numaraydı...

Bende Turan Dursunda sosyalizm adı altında Kürtçülük yapan üyelerden rahatsızdım.Yinede güzel konular vardı forumda.

Sitelerde Paylaş

Selam arkadaslar,

Ben Agnostik Forum' un duayenlerindendim. Ateist forum ve Turan Dursun forumlarini birkac gundur ciddi olarak iziliyorum. Arkadasin dedigi gibi T.Dursun forumunda garip bir yumusak durus gozlemledim. Hatta, kendisi gibi dusunmeyen insanlara saygi derken fasist-islami hareketin ayaklari altinda ezildiginin bile farkinda degil. Bizim Agnostik forumdaki en buyuk ozelligimiz her zaman ciddi durus gostermis olmamizdi. Yazilarimiz hicbir zaman kafadan sallama, tribunlere oynayan, daldan dala ziplayan, aman ne sis ne de kebap yansin turunden olmadi. Her acilan konuda insanlar delilleriyle, yasanmis orneklerle konustular. Dinciler ya bosluk icine girmeye basladilar ya da daha azgin,terbiyesiz ve saldirgan oldular. Iste bu onurlu durusumuz torbalarin hic hosuna gitmedi ve surekli saldiriya basladilar. Cok cok direndik. Ama sonunda host bizi devre disi birakti. Simdi yeni forum sureci icine girilecek. Yine saglam, bilincli ve onurlu durusumuzu surdurecegiz. Ancak ben bu forumda aranizda olmayi da cok istiyorum.

Sitelerde Paylaş

Selam arkadaslar,

Ben Agnostik Forum' un duayenlerindendim. Ateist forum ve Turan Dursun forumlarini birkac gundur ciddi olarak iziliyorum. Arkadasin dedigi gibi T.Dursun forumunda garip bir yumusak durus gozlemledim. Hatta, kendisi gibi dusunmeyen insanlara saygi derken fasist-islami hareketin ayaklari altinda ezildiginin bile farkinda degil. Bizim Agnostik forumdaki en buyuk ozelligimiz her zaman ciddi durus gostermis olmamizdi. Yazilarimiz hicbir zaman kafadan sallama, tribunlere oynayan, daldan dala ziplayan, aman ne sis ne de kebap yansin turunden olmadi. Her acilan konuda insanlar delilleriyle, yasanmis orneklerle konustular. Dinciler ya bosluk icine girmeye basladilar ya da daha azgin,terbiyesiz ve saldirgan oldular. Iste bu onurlu durusumuz torbalarin hic hosuna gitmedi ve surekli saldiriya basladilar. Cok cok direndik. Ama sonunda host bizi devre disi birakti. Simdi yeni forum sureci icine girilecek. Yine saglam, bilincli ve onurlu durusumuzu surdurecegiz. Ancak ben bu forumda aranizda olmayi da cok istiyorum.

İyi sallamışsın. Bilmesek agnostik. neti diyeceğim ki vah vah ne kötü olmuş kapanması. Sitede son zamanlarda tek bir duayen, kaliteli yazar kalmamıştı. Sen hangi duayensin! anlamadım gitti. Tamam sana göre agnostik.net iyi bir site olabilir,ama Turan Dursun forum gibi,agnostik nete 10 basar bir siteye bok atman yakışıksız.

Agnostik.net ,gitmesi gereken yere,yani çöpe gitmiştir.Yeniden açılsa da,ordan ne köy ne kasaba olur.

Sitelerde Paylaş

Şimdi tamamen kapalı mı forumunuz? Ben bu başlığı pek okumadım. Yeni forum açınca bu tür bir saldırıyı nasıl geri püskürtmeyi düşünüyorsunuz?

Su anda arkadaslar calisiyorlar. Bakalim baska bir yerde tekrar forumumuz olacak. Geri puskurtme zor olacak ama bir sekilde halledilmesi gereken bir sorun

Sitelerde Paylaş

Şimdi tamamen kapalı mı forumunuz? Ben bu başlığı pek okumadım. Yeni forum açınca bu tür bir saldırıyı nasıl geri püskürtmeyi düşünüyorsunuz?

Su anda arkadaslar calisiyorlar. Bakalim baska bir yerde tekrar forumumuz olacak. Geri puskurtme zor olacak ama bir sekilde halledilmesi gereken bir sorun

İyi sallamışsın. Bilmesek agnostik. neti diyeceğim ki vah vah ne kötü olmuş kapanması. Sitede son zamanlarda tek bir duayen, kaliteli yazar kalmamıştı. Sen hangi duayensin! anlamadım gitti. Tamam sana göre agnostik.net iyi bir site olabilir,ama Turan Dursun forum gibi,agnostik nete 10 basar bir siteye bok atman yakışıksız.

Agnostik.net ,gitmesi gereken yere,yani çöpe gitmiştir.Yeniden açılsa da,ordan ne köy ne kasaba olur.

Bana bak terbiyezlik etme!! Ne demek bok atma! Sallamissin!! Mahalle arkadasinlami konusuyorsun!! Biraz duzeyli ol! Sen bu kafayla daha cok banlanacaksin filozof. Ama sana sunu soyleyim: Sorunun seni banlayanlarsa git onlarla coz. Deaktif olanlarin savunmasini da sen yapamazsin. Cunku sende hicbir sey bilmiyorsun. Anlamiyorum yaaa.. Bari orada insanlari bilgilendiren kisilere saygin olsun. Sen gittigin yer hakkinda hep boylemi yaparsin?

Sitelerde Paylaş

Terbiyesizlik etme!! Ne demek bok atma! Sallama! Elestiri bile verirken, olculu, saygili ve dikkatli degilsin. Eger sorunun seni engelleyen mod.lar ise git sorununu onlarla coz. Kalkipta koskoca foruma laf atma. Seni iyi banlamislar filozof!!

Orada yazar kalmadi diyorsun. Aynisini ben sana soyleyim; Banlandigin siteye bok atman yakisiksiz

Sinirlenmem gayet doğal,sandın ki attığın palavrayı herkes yer.Siteden de bi habersin.''Seni iyi banlamislar filozof!!''demişsin,dünyadan haberin yok.

Bak sana bir mesaj göstereyim,belki utanırsın.

http://forum.dinsizler.net/viewtopic.php?f=25&t=562&start=40

''''''Re: Agnostik.net te neler oluyor

Mesajgönderen muallim08 » 29 Ara 2012, 22:12

Sevgili filozof,

Adı benim hayat felseme zıt olan bu siteye sadece onurlu tavrından dolayı seni tebrik etmek için üye oldum. Doğru bildiğini savunarak gerekeni çekinmeden yapmanın kanaatimce değeri büyüktür.''''''

Neymiş,banlanan birine onurlu davrandın denmez.Onursuz davrananlara tepki koyup,kendini deaktif ettirene,onurlu davrandın denir.Bunu diyen de,o sitede sert tartışmalara girdiğim Müslüman üye,sırf bunları belirtmek için üye olduğunu söylüyor.

Ne demişler,haksızlık karşısında boyun eğme,eğersen hem hakkını hem onurunu kaybedersin.

tarihinde marslı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Agnostik.net'e kurulduğundan beri büyük emekleri geçmiş,5000 küsur mesaj ve çok kaliteli başlıklar açmış,ve sitedeki bir çok üye tarafından sevilen ve beğenilen bir üyenin de,o site hakkındaki görüşlerine bakalım.

Yani,senin gibi çakma bir duayenenin sübjektif bakışıyla değil.

''''''Re: Agnostik.net te neler oluyor

Mesajgönderen Deist_tr » 04 Ara 2012, 18:26

Sevgili filozof,

"Balık baştan kokar" demişler, kokmuş bir balık bulunduğu yeri de kokutur haliyle. Vaktiyle malum baş balığa kokuştuğunu söylediğim için forumdan uzaklaştırılmıştım. Bu olaylar olurken seyirci kalan balıklar da kokuşmaya başlamıştı ki; söylediklerinizden artık onların da kokuştuklarını veya hepten tutulduklarını anlayabiliyorum.

Enteresan olaylar olmuş. Kendi adıma hazmetmesi zor olaylar bunlar. Zaten siz de hazmedememişsiniz. Asıl mesele diğer moderatör arkadaşların ve çok değerli olduklarını bildiğim üye arkadaşların bunu nasıl hazmettikleridir.

Sevgili beynamaz hazmedemedi örneğin. Aldı ceketini gitti.

Sevgili heretik öyle.

Benim kuşağımdan bir çok değerli üye artık yazmıyor. Yazanlar ise foruma nadiren giriyorlar. Belki olayların farkında değiller.

Hepsini çok özledim...

Farkında olup yazmaya devam eden üyeler için söyleyecek birşey yok. Ancak bu gaflet uykusu halini yakıştıramadığım arkadaşlar var aralarında. Sevgili ether, Alev, annatar, Dereboyu Kavaklar, ilter, hector.

Kimseyi yargılamak haddim değil elbette.

Sevgiler''''

http://forum.dinsizler.net/viewtopic.php?f=25&t=562

Sitelerde Paylaş

marslı agnostik.nette kalite üyeler var. Sorun üyelerde değil.

agnostik.nettin en büyük sorunu ahlaksız yöneticelerinin olması. Üyelerini gerizekalı yerine koymasıydı. Üyelerinin özel mesajlarını okuyor hatta mod onayına tabi tutuyorlardı.

Atılan üyenin niye atıldığını belirtmeden keyfi olarak atıyorlar. O forum tam bir felaket. Mesajları ve konuları çoğunuda keyfi olarak siliyorlar. Üyelere verilen değer sıfır.

Sitelerde Paylaş

Bana bak! Ben buraya forumu savunmaya filan gelmedim. Senin ne derdin varsa mod.larla git onunla coz. O ensest tartismada bende vardim ve agzima geleni soyledim. Ama banlanmadim. Buradan 3.cu sahislar adina konusamam ve de yorum yapamam. Ancak senin bilmedigin bazi seyler vardi. Belirli bir muddet sonra olay kisisel tartismalara dondu. Sonra da birileri banlandi. Acma simdi konulari!! Ama terbiyesizlik yapiyorsun! Bizlere karsi terbiyesizlik yapiyorsun. Ne demek sallama!! Bok atma!! Git bunu arkadasina soyle, kafa dengin kimse onunla paylas!! Sana bunlari geri iade ediyorum...

Agnostik. Net' in modlari da beni 4-5 defa banladi. Hemde senin gonderdigin o link'teki torba muallim 08 ve de Candaroglu tarafindan. Ama benim burada bahsettigim, bir arada oldugumuz 3-4 onurlu arkadastir. Benim nickimi soyleyim : Inspector!. Digerleri Bayrak, Nolan, Firavun'dur..

O forumun modlari beni ilgilendirmiyordu. Dolayisiyla kisilerle degil, fikirlerle ilgilendim.

Sitelerde Paylaş

marslı agnostik.nette kalite üyeler var. Sorun üyelerde değil.

agnostik.nettin en büyük sorunu ahlaksız yöneticelerinin olması. Üyelerini gerizekalı yerine koymasıydı. Üyelerinin özel mesajlarını okuyor hatta mod onayına tabi tutuyorlardı.

Atılan üyenin niye atıldığını belirtmeden keyfi olarak atıyorlar. O forum tam bir felaket. Mesajları ve konuları çoğunuda keyfi olarak siliyorlar. Üyelere verilen değer sıfır.

İllaki tek tükte olsa değerli yazarlar vardır.Sen ne kadardır o sitedesin bilmiyorum ama,1 sene öncesi çok kaliteli başlıklar ve yazarlar vardı.küstürülen veya deaktif edilen üyelerin toplam mesaj sayısı.100.000 civarındaydı.

Tabiki üyelerle sorunumuz yok.ama kendini duayen olarak tanıtıp o siteyi öven ve benimde üye olduğum Turan Dursun sitesine bok atmasına sessiz kalacak değildim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...