Jump to content

Stv nin diziye efekt koymayı unutması

Recommended Posts

Samanyolu, Kanal7 gibi vicdansız din sömürücüleri yüzünden dinimiz ne hale geldi. Yandaş, din sömürücüsü imansızlar.

Güzelce bir dini belgesel yayınlıyorsunuz. Herşey güzel. Büyük bir huşu ile belgesele bakarken pat diye reklam giriyor araya. Molpet. Delikanlı kızlar.... vs. Komediye bak sen.. Azcık kafası olan herkes bilir. Bu tip kanal ve radyolar dini kullanarak ceplerini dolduyorlar. Bir mümin olarak buda benim zoruma gidiyor. Ve Televizyonumda bu tip kanallar 98-100 lere koydum. birtek babam geldikçe izlemesi için. Yoksa tamamen sileceğim.

tarihinde KAROAS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

''gerçekleri'' göstermesi yönünden manidar olmuş...

Bu yorumun altına imza atılır :)

Ben ilk verildiğinde gördüm bu haberi, hataları çok belirgin. Yahu izledim bu ne dedim ya, hadi hatayı es geçtim ben hiç stv izlemem bu ne dedim. İnsanlarda azıcık mantık olur, sanki orası varmış gibi tasvirleyip olayı izleyiciye gerçeklermiş gibi yansıtmaları, o mimikleri beni bitirdi. Sanki gerçek, çocuklara masal anlatırsınız ya bu öylede değil, büyükler çıldırmış olmalı..

Sitelerde Paylaş

Akıl ileriyi düşünür ateistlerin ki en geriyi..

Akıl işi riske atmaz..ateistlerin ki riski düşünemez..

Akıl her şeyin iyisine bakar, ateistlerin ki en kötüsüne..

Kötüyü düşüne düşüne, iyilik yeteneğini yitirirler ve duygusuzlaşırlar...

Sonra da bunu doğru yol zannederler...

işte şeytanın dolmuşu binmek böyledir..

Sitelerde Paylaş

Alakaya maydanoz. Takmış şeytana, e şeytana tapıyorsak senin arkana bakmadan tüymen lazım burdan ama ne hikmetse buranın müdavimi olmuşsun. Boş insan..
Sitelerde Paylaş

Hacı senin aklını recm felan mı ettiler yahu ? Bir şeyi kırk defa söylediğin zaman olur(muş).Şeytan dinli imanlı adamları dolmuşuna almaya çalışır(mış).O yüzden şeytanın adını bu kadar kullanmak sakıncalıy(mış).Muhammed de(miş) ki,kınadığınızla sınanmadan ölmezsiniz ! Mışa,muşa göre yaşadığınız için daha iyi anlarsın şimdi.Yani aslında şu olmayan imanınızla övünmeyi kesin.Hayattan öyle bir tokat yersiniz ki,zihninizin eseri Allah'ınızdan yardım gelmediği zaman görürsünüz neyin ne olduğunu.

İşte o zaman anlayacaksın Tanrı'nın koskoca bir sanrı olduğunu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...