Jump to content

Ateistlere Sorum Var (Günlük Hayattan)

Recommended Posts

• İleti 96
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tahmin etmiştim, neyse, benim işler yoğun, şu an beni bekleyen tonlarca kötülük var, bugünün işini yarına bırakmayayım. Kendine iyi bak, eğer canın sıkılır içinden kötülük yapmak gelirse bizi aramayı hemen unutma. Seve seve sana kötülük yapmakta yardımcı oluruz. :)

Çok yardımseversin eyvallah! Unutmam :D

Sitelerde Paylaş

ateistler öcü değil ki , böyle sorular soruyorsun, bu başlığa bakınca bizler dünyalı ateistler marslı izlenimine kapılıyorum.

Ateistler öcü değil sadece gerizekalı.

Bu benim değil bersanın fikri.Doğrudan söylemedi ama ima etti.Bersana göre atesitler,kafirler Kur'an'ın tanrıdan geldiğini bilmelerine rağmenn (ne hikmetse) inkar ediyorlarmış !! Bersan ve araştırmacının fikri bu. :D

http://www.ateistfor...ic=37608&st=980 995.ileti

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistler öcü değil sadece gerizekalı.

Bu benim değil bersanın fikri.Doğrudan söylemedi ama ima etti.Bersana göre atesitler,kafirler Kur'an'ın tanrıdan geldiğini bilmelerine rağmenn (ne hikmetse) inkar ediyorlarmış !! Bersan ve araştırmacının fikri bu. :D

http://www.ateistfor...ic=37608&st=980 995.ileti

sed , sen ve birkaç kişinin kuyruk acıları var sanırım, yazdığım her mesajı alıntılayıp kendi düşüncelerini benim ismim altında ifade ediyorsun.

birşeyleri söyleyecek cesaretin yoksa , berşan sanırım bunu ima etti demenin anlamı yok, duygularını dile getir,

çekindiğin ateistler olmasın Allah olsun, ben sen ve khf den çok iftira aldım, iftira atıp atıp bana birsürü cümleyi itham ettiniz.

sen kafir , bir başkası ırkçı , katil, vs. eline klavyeyi alan, içindeki birikimi şahsım üzerinden atıyor.

çekinmiyorum, topunuz gelse kaç yazar,

sadece biraz delikanlı ol be, yazarken elini vicdanına koy, daha fazla küçülme.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Hirsizlikta islam ülkeleri basi cekmektedir.

En az hirsizlik,ateistlerde görülmüstür.

Italyanlarsa adamin gözünün önünde yürütürler.

Bunlarda hiristiyanlarin eli gisdalaridir.

Samdan yolacihan 50 develik putpereslerin kervanini soymayacihanlar arasinda bahin kimler vardi-

Mehemmed

Ümer

Ali

Ebbubekir ve 350 Felleh.

Ohuyunda kültürünüz artsin LEN GIRROLER:-))))))

Dede Tolon

Sitelerde Paylaş

1.(haşa ALLAH yoksa) bizim kaybedecek bir şeyimiz yok ama ALLAH varsa siz ne yapacaksınız?

2.Diyelim ki yolda yürüyoruz ve bir adam cüzdanını düşürdü etrafta kimsede yok beni bur da din durdurur kul hakkı olduğu için, siz ne yapardınız cüzdanı adama verir miydiniz? yoksa alıp giderim mi diyorsunuz?

3.Mesela yakın bir arkadaşınız öldü ve onun adına cenaze namazı kılınıyor siz kılarmıydınız? :D

Lütfen bu sorulara ön yargı ile yaklaşmayın burda bir şeyi ispatlamaya değil sizin yaşamınızı öğrenmek amacım .

1. Allah yok ise kaybettiğin çok şey olur. Zaman, gereksiz korkular gibi. Özgürlüğün bir noktada kısıtlanır. Tepki çekebilir ama en basitinden sen zinanın haram olduğunu düşünürsün.

2. Bunun Ateistlik ile hiçbir alakası yoktur. İnsanda biter. Eğer sen sırf Allah korkusundan o cüzdanı sahibine ulaştırırsan sıkıntı burda doğar (içinden gelmeli Allah'tan değil). Bu yardım, destek tipinde konularda müslüman arkadaşlarım biz senden daha ateistiz benzetmesini yaparlar bana.

3. Kaybedecek bir şeyimiz yok. O cenazeye gidiyor isen uyum sağlayacaksın. Onun inancını bu noktada sen yerine getirirsin.

Eklemek istediğim bir şey var. Ateistleri Allah inançları olmadığı için kendini beğenmiş, rahat, ahlaki değerleri olmayan, saygısız ve kötü niyetli olarak düşünüyorsun. Fakat ben hiç bir ateistin müslümana inandığı için saldırdığını görmedim, duymadım. Müslümanların ise ateistlere bakış açısını biliyorsun. Git şehir merkezinde bağır ben ateistim diye anlarsın :) Anlamanı istediğim şey ateistler müslümanlara göre daha fazla hoşgörüye sahiptir (Cüzdan olayını kastetmedim. Saygı açısından böyle.)

Yazımda bahsettiğim ateist etrafta "Ben ateistim hahaha siz hala inanın." tarzında cümleler kuran "fake" ateistleri kapsamıyor.

Sitelerde Paylaş

biz atesistler nemi yaparız

1, 9 yaşında çocukla ilşkiye gireriz

2. milete saldırırız geceleyin esir alırız savaşabilecek admaları kafasını keseriz geri kalan çoluk çocuk kadınları köle yaparız vede en önmlisi istediyimizi bayanları seçer hemencik yatağa atarız günlük işlerimzde kulanırız beynmediklerimizi satarız cariyelerimzle sınırsız ilşki yaşarız

3. akraba evliliyi bizim için serbestir bizne var doğcak çocuk saktmı sağlamı olacak önemli deyil hata övey oğlumun karsını bile yatağa atım ne varki bunda nede olsa biz ateistiz dinimiz yok bizim

4. ben 13 karım var 30 erkek gücüm var anca yetiyor bana 13 karıyı almadan önce 40 yaşında zengin karıyla evlendim başka karılara baksam kapı önüne kunurdum karı öldü yaşasın karılar ganimetler yola koyuldum

5 karı öldükten sonra ne yapmalıydım para biti bir çete kurdum çulsuzları yanıma topladım saldırın zengin fakir demeden saldırdık kızlarını karıları esir aldık maları ganimet olarak paylaştık armzda ufak sorun çıktı ben ganimetlerin hepsini istedim sorun çıkmaya başlıyca 5 de birini almaya başladım önmli deyil ganimtler çoğlmaya başlamıştı nedeni o kdar çapulcu beleşki kişi bana katıldıki ben bile inanmadım

6 buna siz hırsızlık veya başkasının karısını küçük çocuklarını yatağa atmak katliam diyorsanız yanılıyorsunuz atestlik bu işte ne bekliyordunuz :D

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu konuda haklısın ama İSTİSNALAR hariç :D

İstisnalar Ateist sıfatına laik değildir. Saygısız bir ateist görürsem hoşgörümü bozarım.

Ben "ateist kötüdür" yakıştırmasını kırmaya çalışıyorum. Şimdi senle sokağa çıksak ateistler nasıl insanlar desek alacağımız cevapları tahmin edebilirsin.

Belki izlemişsindir, bir sokak röportajı vardı

Birde Ateiste sor müslüman kimdir, kime denir diye. Sana yarım saat sıfırdan anlatabilir müslümanlığı.

tarihinde YüceBen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sed , sen ve birkaç kişinin kuyruk acıları var sanırım, yazdığım her mesajı alıntılayıp kendi düşüncelerini benim ismim altında ifade ediyorsun.

birşeyleri söyleyecek cesaretin yoksa , berşan sanırım bunu ima etti demenin anlamı yok, duygularını dile getir,

çekindiğin ateistler olmasın Allah olsun, ben sen ve khf den çok iftira aldım, iftira atıp atıp bana birsürü cümleyi itham ettiniz.

sen kafir , bir başkası ırkçı , katil, vs. eline klavyeyi alan, içindeki birikimi şahsım üzerinden atıyor.

çekinmiyorum, topunuz gelse kaç yazar,

sadece biraz delikanlı ol be, yazarken elini vicdanına koy, daha fazla küçülme.

Sadece senin gülünç iddianın ne anlama geldiğini söyledim.Sor bakalım ateistler.Onlar biliyor muymuş Kur'an'ın Allah kelamı olduğunu?

Sitelerde Paylaş

biz atesistler nemi yaparız

1, 9 yaşında çocukla ilşkiye gireriz

2. milete saldırırız geceleyin esir alırız savaşabilecek admaları kafasını keseriz geri kalan çoluk çocuk kadınları köle yaparız vede en önmlisi istediyimizi bayanları seçer hemencik yatağa atarız günlük işlerimzde kulanırız beynmediklerimizi satarız cariyelerimzle sınırsız ilşki yaşarız

3. akraba evliliyi bizim için serbestir bizne var doğcak çocuk saktmı sağlamı olacak önemli deyil hata övey oğlumun karsını bile yatağa atım ne varki bunda nede olsa biz ateistiz dinimiz yok bizim

4. ben 13 karım var 30 erkek gücüm var anca yetiyor bana 13 karıyı almadan önce 40 yaşında zengin karıyla evlendim başka karılara baksam kapı önüne kunurdum karı öldü yaşasın karılar ganimetler yola koyuldum

5 karı öldükten sonra ne yapmalıydım para biti bir çete kurdum çulsuzları yanıma topladım saldırın zengin fakir demeden saldırdık kızlarını karıları esir aldık maları ganimet olarak paylaştık armzda ufak sorun çıktı ben ganimetlerin hepsini istedim sorun çıkmaya başlıyca 5 de birini almaya başladım önmli deyil ganimtler çoğlmaya başlamıştı nedeni o kdar çapulcu beleşki kişi bana katıldıki ben bile inanmadım

6 buna siz hırsızlık veya başkasının karısını küçük çocuklarını yatağa atmak katliam diyorsanız yanılıyorsunuz atestlik bu işte ne bekliyordunuz :D

Çok güzel özetledin sağol :)

Sitelerde Paylaş

Soru'nun mantigi bile bir garip. Allah varsa..... Demek ki allahin varligi ile yoklugu bile bilinmemekte. Boyle bir olaydan hicbir kimse sorumlu tutulmaz merak etme. Allah olsaydi, sizin gibi fasist ve yobazlarin Sivas'ta 35 canı katletmesine musade etmezdi. O gün müslumanlar olmasaydi o kadar insan ölmeyecekti. Neden önce bunları sorgulamiyorsun? insanin, karakteri inancinda degil, kisligindedir. aptallar insanlari 8'e ayirirlar; Dillerine, dinlerine, cinslerine,renklerine, kokenlerine, boylarina, dislerine vs vs bilmem nerelerine gore ayirirlar. Akilli ise sadece 2'ye ayirir: Iyi insan-kotu insan..

Ben senin yerinde olsam ise once iyi insan olmakla baslarim. Allah mallah yok

Sitelerde Paylaş

Sadece senin gülünç iddianın ne anlama geldiğini söyledim.Sor bakalım ateistler.Onlar biliyor muymuş Kur'an'ın Allah kelamı olduğunu?

sen burdaki her ateistim diyeni, ateistmi sanıyorsun,

her sakallıyı amca sanma :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...