Jump to content

böyle mi cennete gideceksiniz?

Recommended Posts

• İleti 103
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

mondiego sen et yemiyonmu gardaş. yediğin etler nerden geliyo

bak 1. sayfanın 3. iletisinde ne demişim.."""""sakın biri bana sen et yemiyor musun demesin kafasına sıkarım.en azından kesmiyorum..hayvan kesimine karşı imza kampanyası başlarsa imzalamaya varım"""""bu kadar ökz olmayın ya..adama hayvan kesmek yanlıştır zalimliktir diyorum adam bana sen et yemiyor musun diyor..tipik hıyar müslüman mantığı işte..bu şuna benziyor..ekonomik tasarruf yapmak isteyen birine sen para harcamıyor musun demek gibi..evet bir yanlış yapıyoruz ve bunu düzelteceğiz..
Sitelerde Paylaş

lan o fakir insanlar can da kesilen zavallı koyunlar, keçiler can değil mi? ben senin mantığını vicdanını..neyse sen git koyun keçi kesmeye devam et belki cennete gidersin.adamlar gelmiş hayvan kesmek normaldir, kesilmeli diyorlar..müslüman olursam ..ler beni..

senin gibi hayvandan gelen bir insan , hayvanlıktan başka birşey anlamaz, çünkü sizler hayvansınız genlerinizde var.

bu hakaret değil, inancınız bu şekilde evrim , maymun , zart zrt vs.

şimdi hayvan herif , sen böyle maval okurken , yoksul insanlar kurban bayramı dolayısıyla et nedir tadına bakıyorlar , çocukları etli yemeğin tadını kurban bayramı sayesidne öğreniyor. senin gibi cahil hayvanlarda , sadece kendini düşündüğü için hayvan kesmek vahşet derler.

balık ızgara yaparken yanında rakıyı zıkkımlarsınız , piknik yaparken mangalı yakarsınız ama podyuma çıkıncada asena gibi kıvırırsınız.

Sitelerde Paylaş

Ateistler:Müslümanların yaptığı her şey kötüdür.Üzerinde düşünmeye bile gerek yok.

Müslümanlar:Ateistlerin yaptığı her şey kötüdür.Üzerinde düşünmeye bile gerek yok.

Böyle düşünenlerden nefret ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Ateistler:Müslümanların yaptığı her şey kötüdür.Üzerinde düşünmeye bile gerek yok.

Müslümanlar:Ateistlerin yaptığı her şey kötüdür.Üzerinde düşünmeye bile gerek yok.

Böyle düşünenlerden nefret ediyorum.

Adamsın.

Yıkılsın önyargılar mümkün olduğu kadar.

Sitelerde Paylaş

sen böyle maval okurken , yoksul insanlar kurban bayramı dolayısıyla et nedir tadına bakıyorlar , çocukları etli yemeğin tadını kurban bayramı sayesidne öğreniyor.

lan öküz fakirlere marketten pirinç zeytinyağı un şeker bulgur makarna alıp da onları sevindiremiyor musun da zavallı koyunları keçileri boğazlıyorsun..katil köpek..ne utanmaz adam ya..gelmiş bana hayvan kesmek insanlıktır diyor..ln sizi insan yerine koyup tartışmak hata zaten..beyniniz yıkanmış sizin.. tarihinde Mondiego tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

lan öküz fakirlere marketten pirinç zeytinyağı un şeker bulgur makarna alıp da onları sevindiremiyor musun da zavallı koyunları keçileri boğazlıyorsun..katil köpek..ne utanmaz adam ya..gelmiş bana hayvan kesmek insanlıktır diyor..ln sizi insan yerine koyup tartışmak hata zaten..beyniniz yıkanmış sizin..

sen insanmısın , kendinden başkasını düşünmeyen alkolik bir ayyaşın yazdıklarından kime ne hayr gelir.

pirinç al buğday al mış, ne kamiller var şu forumda anlamak mümkün değil.

et nedir et, hey gidi cahil kamil , bilirmisin sen, bilmiyosan onuda açıklayayım.

et ile makarna bir diyen bir oduna açıklama nasıl yapılır bilmiyorumda, gelişme çağındaki her çocuğun bu besinlere ihtiyacı var,

bu forumda senin gibi bir kaç kamil dışında bu görüşe katılan yok hala zırvalamakta diretiyosun.

et , bir besindir , bu besine herkesin ihtiyacı var,

gülermisin ağlarmısın ya ne cahil odunlar var şu forumda, yazmayacağım diyorumda , gelde yazma böylelerine, o kadar boş larki, boş demek bile kelimeye hakaret , hiçsiniz siz...ve sizin gibiler bir hiç siniz...

tarihinde Bersan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tamam ya çok çok haklısın keçileri koyunları keselim gebertelim boğazlayalım..ama o keçiler senin ağzına sçacak hesabını soracak öte taraf varsa ..mümkünse bir daha karşıma çıkma, seninle tartışmam artık ben..cevap da yazma..

Sitelerde Paylaş

ayyaş , cahil ve kafir ... bu 3 meziyete sahip olmak bu olsa gerek.

sen varya savaş davulu gibisin , için boş, sadece ses var...

biraz düşünebilseydin anlardında, işte o meziyette herkeste yok,

odun gelmiş odun gidersin sen bu kafayla..

Sitelerde Paylaş

işte karekterini ortaya koydun, sen kimsin sen umrumdamısın bre kamil ,

uluorta konu açarken , ucu bir yerlerine batıyorsa ağlamayacaksın, burada islamı lekeleyen konular açarsan muhatabın müslümanlardır. öyle konuyu aç, iftirayı at, benle tartışma , yapma yaa... senin adın uyanık mı...

altından kalkamayacağın konular açarsan böyle rezil kepaze olur kalırsın.

Sitelerde Paylaş

ulan şimdi koyunları keçileri kesmek insanlığa, merhamete, vicdana, canlı yaşam hakkına saygıya sığar mı? tek cevap ver evet mi hayır mı?

Sığar bence abi. Fazla duygusal düşünüyorsun. Eğer hayvanın çevresine zarar vermiyorsa sığar. Çocuklarına zarar vermiyorsa sığar. Keyfi değilse sığar. Keyfiyse sığmaz işte.

Sitelerde Paylaş

ulan şimdi koyunları keçileri kesmek insanlığa, merhamete, vicdana, canlı yaşam hakkına saygıya sığar mı? tek cevap ver evet mi hayır mı?

lanlı lunlu konuşma, küstah kafir,

adam gibi yaz adam gibi cevap al.

canlı yaşamına son vermekle bu konunun ne alakası var.

kesip kesip ortalığa atıp mındarmı ediyoruz.

ihtiyaç bunlar ihtiyaç.

bir ağaç dalını sebepsiz yere koparmaya karşıyım , bir yaprağı koparmaya karşıyım,

dinamitle avlanan balıkcılara , katliam yapanlara, hayvanlara işkence edenlere,

hepsine karşıyım ve senin bu yazdıklarınada karşıyım...

Sitelerde Paylaş

O zaman aslanları da hapse atalım. Hatta üremeyelim bile. Spermler yumurtaya giderken ölüyor değil mi... Onların da yaşama hakkı var ne de olsa. Doğanın işleyişi bu.

bak bunu söyle..bu doğru..doğanın kanunu ve işleyişi bu..ama işte zalimce bir düzen..söylemek istediğim bu..elimizden geldiğince canlıları korumaya çalışmalıyız..
Sitelerde Paylaş

Sen git Hinduistlerin kutsalı İnekleri kıtır kıtır kes,sonra gel burda,yok kurana laf söyleme,yok muhammede laf söyleme.

Biri kuranı yaktı diye dünyayı ayağa kaldırsınız,neymiş kutsalmış, hinduistlerde inek kutsal,peki,siz müslümanlarda adamların kutsalını kıtır kıtır kesmiyor musunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...