Jump to content

Yobazların Atatürk İle Alıp Veremedikleri

Recommended Posts

Aslında yarı Türk bile değiller, her nesilde Türk kanı daha da azalmıştır, hemen hemen hepsinin annesi yabancıdır.

Mesela ilk nesilde Türk kanı 1/2, 2. nesilde 1/4, 3. nesilde 1/8, 4. nesilde 1/16.. şeklinde gider.

Atatürke içkici diyenler aynı zamanda halife olan bazı padişahların cariye fantezilerini hiç konuşmuyorlar nedense.Topkapı sarayının 1/3 ü boşuna yapıldı sanki.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 153
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Atatürke içkici diyenler aynı zamanda halife olan bazı padişahların cariye fantezilerini hiç konuşmuyorlar nedense.Topkapı sarayının 1/3 ü boşuna yapıldı sanki.

Adamlar din din diyor şeriat getiriyor. sonra Harem( sex odası) kurarlar.

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün içki içmesi kimseyi ilgilendirmez ki. Bunu gündeme getirip Atatürk'ü kötülemek çok ayıp bir şey.

Sitelerde Paylaş

Adamlar din din diyor şeriat getiriyor. sonra Harem( sex odası) kurarlar.

Şeriatçı değil bersan.Laik düzeni çok seviyor.Dinden çıkanın,namazı bırakanın öldürülmesine dair hükmü yok sayıyor.Biz laik ülkedeyiz bizi ilgilendirmez diyor. :D Kabullenemiyor.Yazık..

Sitelerde Paylaş

Gerçekleri görmeyen gerizekalı olan sensin. Elinde bir bok olmadan millete laf geçirmeye çalışan sensin.

Sen tam bir itsin. Peygamber efendimiz öldükten 200 yıl sonra uydurulan hadislere inanırsın.

Sen tam bir aptalsın Atatürk hakkında bilip bilmeden atarsın.

HİNDİSTAN'DA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SOKAĞI VAR.

NORVEÇ'TE ATATÜRK GİBİ OLMAK DEYİMİ VAR

ÇİNDE ATATÜRK'ÜN HAYATI ZORUNLU DERS.

HA BU ARADA SİTELERİ VERDİĞİN İYİ OLDU BİR ŞİKAYET EDEYİM. BU YOLLA KAÇ KİŞİYE PARA CEZASI GİTTİĞİNİN HADDİ HESABI YOK 2 HAFTA SONRA AYNI SİTEYE BAKARSIN VARMI YOK MU DİYE.

EĞER HAKARET YÜZÜNDEN BANLANIRSAM BU SEBEBTEN OLSUN.

ettiğin hakaretle kişiliğini belli ettin, hakaret edenindir kötü söz sahibinin ve ailesinindir, ailen sana terbiye verseydi böyle yazamazdın demek genleriniz böyleymiş ,

yazdığım herşey kaynağıyla birliktedir, zoruna gidince hemen çirkin yüzünüzü ortaya koyuyorsunuz.

senin gibi acizler ancak sanalda böyledirler, delikanlı göremedim ki, yüzüme karşı iki kelime etsin. basiretsiz korkaklar.

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün içki içmesi kimseyi ilgilendirmez ki. Bunu gündeme getirip Atatürk'ü kötülemek çok ayıp bir şey.

Bence de.Ama yaptıklarına mantıklı bir laf edemeyen namuzsuzların en önemli silahı kişiliğe hakaret etmektir.Annesine,soyuna,dinine,yaşayışına,yemesine,içmesine,giyimine, vb.

Sitelerde Paylaş

ettiğin hakaretle kişiliğini belli ettin, hakaret edenindir kötü söz sahibinin ve ailesinindir, ailen sana terbiye verseydi böyle yazamazdın demek genleriniz böyleymiş ,

yazdığım herşey kaynağıyla birliktedir, zoruna gidince hemen çirkin yüzünüzü ortaya koyuyorsunuz.

senin gibi acizler ancak sanalda böyledirler, delikanlı göremedim ki, yüzüme karşı iki kelime etsin. basiretsiz korkaklar.

Şöyle bir laf vardır. ADAMINA GÖRE. LAFA BAKARIM LAFMI DİYE ADAMA BAKARIM ADAM MI DİYE.

Hak eden insan her şeyi hazmetmelidir.

tarihinde TheChosen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sağduyu , atatürkün içki içmesi, inancı değil..

bu kişinin bütün eylemlerinin islama katkı sağladığını söyleyenlere diyorumki, islama amaç katkı ise yaptıklarını aklı başında hiçkimse katkı diyerek söyleyemez.

sen bir ateist olarak inklapların islama katkı sağladığını yada diğer yeniliklerin islama katkı sağladığını söyleyebilirmisin.

müslüman eğer ben müslümanın diyorsa Allahın kuranı kerimde bildirdiği hükümlerle hareket etmlidir. eğer bu hükümlerin yerine baska hükümler getirilrise bu şeri, düzen değildir.

şeri düzen doğru yanlı oalrak bakma, bir budist olarak bir hırstiyan düzeni olarak düşün, onların yaşantısı ile müslüman yaşantısını kıyas et,

getirilen yeniliklerin inança etkisini düşün, sonra benim dediğimi anlayabilirsin.

Sitelerde Paylaş

baska hükümler getirilrise bu şeri, düzen değildir.

şeri düzen doğru yanlı oalrak bakma, bir budist olarak bir hırstiyan düzeni olarak düşün, onların yaşantısı ile müslüman yaşantısını kıyas et,

getirilen yeniliklerin inança etkisini düşün, sonra benim dediğimi anlayabilirsin.

Başka hükümleri Atatürk getirdi diyorsun?

El kesmek, taşlamak kısacası ilkellik doğru düzen diyorsun. Harikasın bravo yani.

Sitelerde Paylaş

sen ancak bruada böylesin chos , reelde bu dediklerini bir müslümana söyle bakalım , seni böcek gibi ezip atıyorlarmı , işte sanal alemde delikanlılık olmadığı için , burada hepiniz aslan kesilirsiniz.

karşıma çıkmazki reelde senin gibiler, o dillerini ne yapıyorum , işte bu forumunda dezavantajı bu, korkaklar aslan olur , savan bizim der ve kükrerler...

acziyet içindeki yaratıklar....

Benim çevremde ancak senin gibileri ezerler. Her türlü reel'dede derim. Çünkü reel'de ATATÜRK DÜŞMANINA AZ RASTLANIR

Sitelerde Paylaş

Benim çevremde ancak senin gibileri ezerler. Her türlü reel'dede derim. Çünkü reel'de ATATÜRK DÜŞMANINA AZ RASTLANIR

seninle tanışmayı çok isterim reelde , bakalım kaç kuruşluk adamsın notunu vereyim.

ben şuan alanya , mahmutlarda kalıyorum , bana yakınlarda isen buluşup fikir analizi yapalım seninle...

Sitelerde Paylaş

cehil odun , sen tarihten yoksunsun ,senle ne tartışılır, öküzden farkın yok boş boş konuşuyorsun

Hani sen diyorsun ya. "Taksime gidip Allah yok diye bağırırsan ne olacakğını görürsün." "Sende Atatürk'e hakaret edince ne olacağını bir gün anlarsın"

Sitelerde Paylaş

yolun düşerse beklerim , bir çayımı iç , sahilde oturup sana deniz meltemiyle düşüncelerimi anlatmak isterim.

böyle daha iyi olur, çünkü yazı yolu ile anlaşamayacağız.

Yok kardeşim ben Atatürk'ü çok severim anladım değerini. Bu sevgi nereden geliyor bilmiyorum.Benim için hayatta en değerli iki insandan biridir. 1. Hz. MuHAMMED 2.Atatürk.

Atatürk için herşeyimden vazgeçerim böyle anlatayım ve onu sevmeyen bir insanla olmaz. Babam olsun farketmez olmaz yani anla.

Ne yalan söyleyim Laik düzeni sevmen beni mutlu yaptı :P

tarihinde TheChosen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hani sen diyorsun ya. "Taksime gidip Allah yok diye bağırırsan ne olacakğını görürsün." "Sende Atatürk'e hakaret edince ne olacağını bir gün anlarsın"

sen kıtmısın chos, yoksa yazılanı analiz edecek kapasitenmi yok.

atatürkün islama katkısı yok diyorum , yaptıkları islama katkı değildir , inklapları Allahın kanununa ters düşer diyorum.

hakaret küfür etmektir , hakaret senin kurduğun cümlelerdir,

benim söylediklerim uygulamalardaki çıkarımlardır.

askeriyede görevli imamların görevine son verilmesi , islamla örtüşürmü, ezanların susturulması islama nasıl bir katkı sağlar, medreselerin kapatılması , nasıl açıklanır, halifeliğin kaldırılması , hilafetin kaldırılması, islama nasıl bir katkı yapar.

imam nikahının kaldırılması , müslüman kızın kafir ile evlenmesine musade edilen yasanın çıkarılması,

türkiyenin dini islamdır yazısının anayasadan cıkarılması, meclisteki din görevlilerin görevlerine son verilmesi, vs vs vs bunların neresi islama katkıdır.

doğrudur yanlıştırı geç, islamda katkısını söyle , katkı bunun neresinde ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...