Jump to content

Bizi de Fazıl Say! İmza Kampanyası...

Recommended Posts

• İleti 146
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hz ebu bekir döneminde de yemenli fahişeler isyan bayrağını çekmişti bir an onu hatırladım nedense

İslam dinle soslu bir mafya ve en büyük genelevin tarifi, patronda allah, senin iletini görünce bir an bu gerçekler geldi aklıma NEDENSE.. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence sen inancını kaybettin ama göstermiyorsun. ;)

Neden?Kur'an dinimizle alay eden kişiyi öldür veya cezalandır demiyor.bak.6:68,4:140

Düşünce özgürlüğünün engellendiği bir uygulamayı neden savunayım?Ceza vermek istiyorlarsa Sevan'ı öldürmek isteyen Alp.Kuytul'a ceza versinler.

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben henüz imzalamadım, gerçek isminiz ve soy isminizi mi veriyorsunuz?

gerçeğini vermek zorunda değilsin teyit edildiğini sanmıyorum isimler gerçek mi değil mi diye, fakat gerçeğini vermenizde fayda var zira "sahte imza topluyorlar" gibi iddialarla karalamaya çalışabilir "bazıları"

Sitelerde Paylaş

Böyle kampanyalara çok imza verdim şimdiye kadar ve hiç sorun yaşamadım, yaşayan olduğunuda sanmıyorum. fişleyen zaten fişlemiştir şimdiye kadar ha bir eksik ha bir fazla, farketmez. Bu kadar abartmayın bence, gereksiz paranoya

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...