Jump to content

M.Kemal vs Padişahlar

Recommended Posts

Türk bir ırkın adıdır.Bu böyledir.Atatürk'ün Türk adını genişletmesi bence yanlıştır.

Bir yöneticinin Türk olup olmaması umrumda değil.Ama Türk'ün ecdadı olarak nitelendirilen padişahların çoğunun annesinin yabancı olduğu da bir gerçek. :D

Sitelerde Paylaş
  • İleti 155
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

padişahların çoğunun ecnebi dölüdür. türk değildir. kendilerini türk addetmezler. hatta anadolu türklerine zulüm etmiş, ikinci sınıf insan muamelesi yapmış, negatif ayrımcılığa tabii tutmuştur. fatihin annesi ecnebidir. hala türkün atası diyorsun yazık.

Anne yabancı olunca çoçuk ecnebi dölümü oluyor :)

döl kimden kime geçer beyfendi :)

Sitelerde Paylaş

Anne yabancı olunca çoçuk ecnebi dölümü oluyor :)

döl kimden kime geçer beyfendi :)

Annenin yumurtasını hesaba katmıyorsun galiba. :D

Senin dediğin yüzyıllar önceydi.O zaman kadınları sadece taşıyıcı olarak görüyorlardı.Hala o yıllarda mı kaldın yoksa?

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mantıklı,meşru bir yönetim sistemiyle zalim,firavunvari bir yönetimin karşılaştırması bu aslında.

meşru yönetim , ne güzel bir yönetimmiş bu sıradan bir subay olan bir insan sonra türkiyenin en zengin atası oluyor. ye iç alem yap , sonra laf hazır türk halkına mirasını bıraktı, yok kefene sarıp ahirete götürseydi.

savunacaksanda delikanlı gibi savunki, sözünle özün bir olsun. yontup yontup kıvırıp kıvırıp birşeyler yazıp çiziyosun .

Sitelerde Paylaş

meşru yönetim , ne güzel bir yönetimmiş bu sıradan bir subay olan bir insan sonra türkiyenin en zengin atası oluyor. ye iç alem yap , sonra laf hazır türk halkına mirasını bıraktı, yok kefene sarıp ahirete götürseydi.

savunacaksanda delikanlı gibi savunki, sözünle özün bir olsun. yontup yontup kıvırıp kıvırıp birşeyler yazıp çiziyosun .

Oy verenlerdem al hıncını. :D Oy bu oy.Babası cumhurbaşkanı olduğu için olmadı.Haketti.

Kırmızı yaptığım yeri kanıtlar mısın.Aksi halde iftira olur.Ki bu büyük günahtır.

tarihinde xseddx tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ya sana zamanında bir soru sormuştum hala cevabını alamadım sedd bey

Devletin dini islamdırı anayasadan çıkarıp laikliği anayasaya koyup uygulamak islami açıdan nasıl değerlendirilir ?

Atatürkün kurduğu laik düzende, kurandaki Allah'ın hükümlerimi uygulanmıştır yoksa batıdan alınan kanunlarmı ?

Kurandaki hükmü uygulamayıp veya kurana uygun hüküp uygulamayıp Allah devlet işlerine karışımaz demek (laiklik) islami açıdan bir değerlendirin lütfen.

Zor birşey istemedim dimi. Yok ben değerlendiremem diyorsan peşinen söyle. Bir daha sormayayım.

Sitelerde Paylaş

Padişahlar elde ettikleri ganimetleri halka mı dağıtıyorlardı? Padişahlar refah içinde iken halk sürünüyordu be.

Sen hala neden bahsediyorsun?

tarihinde RedEyeJedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Devletin dini islamdırı anayasadan çıkarıp laikliği anayasaya koyup uygulamak islami açıdan nasıl değerlendirilir ?

Atatürkün kurduğu laik düzende, kurandaki Allah'ın hükümlerimi uygulanmıştır yoksa batıdan alınan kanunlarmı ?

Kurandaki hükmü uygulamayıp veya kurana uygun hüküp uygulamayıp Allah devlet işlerine karışımaz demek (laiklik) islami açıdan bir değerlendirin lütfen.

Zor birşey istemedim dimi. Yok ben değerlendiremem diyorsan peşinen söyle. Bir daha sormayayım.

Bence Kur'an'ın yasaları da uygulanmalıydı ama sadece müslümanlar için.

Sitelerde Paylaş

Oy verenlerdem al hıncını. :D Oy bu oy.Babası cumhurbaşkanı olduğu için olmadı.Haketti.

Kırmızı yaptığım yeri kanıtlar mısın.Aksi halde iftira olur.Ki bu büyük günahtır.

internete yaz, atatürkün mal varlığı diye.

tbmmde okundu mirası . cem bilmem ney diye birisi var senin gibi kıvırtıp,

mal varlığının 100 de birini göstermeye calıssada,

mecliste gerçeği okunup açıklandı.

Sitelerde Paylaş

Sitelerde Paylaş

bir insan hem laik hem müslüman olabilirmi postit. ikisinden birisi olmalı, ya Allahın kanunları ya insanın kanunları.

islamiyetin kurallarını ya kabul edeceksin ya çekip gideceksin, ılımlı müslüman ne demek, Allahın bir sözüne evet diğerine hayır mı demek. işine geleni alıp gelmeyeni red etmek mi ?

Sitelerde Paylaş

İddianı kanıtlamayıp git araştır diyorsun.Neyse boşver.

Diyelim ki en zengin oydu.Parasını ne yaptı?Boş boş gezdi.çalışmadı mı?Hiç sanmıyorum.

Bu arada ortalama 20 milyon km2 toprak(+altınlar vb.) sahibi olan insanların (padişahların) mal varlığı Atatürk'ün mal varlığının kaç katıdır bir hesapla istersen. :)

Sitelerde Paylaş

Sencesini sormadım. Tabi dilin varmıyor söylemeye. Allah'tand da mı korkmuyorsun.

Allah'ın indirdiğiyle hükmetmeyenlere nedir ?

Ben Atatürk hatasızdır dedim mi?

Elbette sevmediğim yönleri var.Ben ona tapmıyorum.

Mesela 'Ne mutlu Türküm diyene!' lafını sevmem.

Sitelerde Paylaş

sed, hala kıvırıyorsun , bundan sonra senin gibi iki yüzlülere , insanların arkasından dedikodu edenlere, kafir diyerek iftira atanlara, gerektiği gibi konusacağım.

bu özellikleri hatırladın mı kimin meziyetleri ?

neyse gel gelelim konuya , bak yukarıda postit bir video koymuş, sesin çıkmıyor, ne diyeceksin o konuşmalara merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş

bir insan hem laik hem müslüman olabilirmi postit. ikisinden birisi olmalı, ya Allahın kanunları ya insanın kanunları.

islamiyetin kurallarını ya kabul edeceksin ya çekip gideceksin, ılımlı müslüman ne demek, Allahın bir sözüne evet diğerine hayır mı demek. işine geleni alıp gelmeyeni red etmek mi ?

1-Bir insan laik olamaz.Ancak devlet laik olur.

2-Araba kazası için veya bilişim suçları için Kur'an ne hüküm veriyor?

Sitelerde Paylaş

hala sahneye oynuyosun, devleti devlet yapan halkıdır , devlet laik ise halkta laiktir , laiklik yönetim biçimidir, devlet dediğin taş duvarlar laik değildir, yönetim şekli ne ise halkta aynı şekilde yönetilir. bunudamı anlayacak beyin yok.

Sitelerde Paylaş

zaaaaaaa tayibbe atıp tutuyordu ulen bu tam tayipçi çıktı :) aynı şeyleri tayipte söylüyordu

Bari yazma da rezil olma. Git bir kaç gün sonra gir herkes unutsun yazdıklarını

Sitelerde Paylaş

Bakıyorum da ekibi kurmuşsunuz. Xseddx sizin gibi düşünmüyor diye her türlü saldırıyı yapıyorsunuz.

Bersann, bunu da mı anlayacak beynin yok demişsin. Atılmaktan bıkmadın sanırım. Bana bak zeki(!) , laik olan devlettir. İnsanlar laikliği destekler... Bunu da mı anlayacak beynin yok? Adama saldıracağım diye şekilden şekile girmeyin. Çok komik duruyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...