Jump to content

M.Kemal vs Padişahlar

Recommended Posts

bu türbolar neden bu kadar yırtınıyorlar anlamıyorum. kardeşim başını mı örtmek istiyorsun? o halde yallah arabistan'a ! ulan sanki zincirlere vurup tutan var bunları ! bunlar gelip buralarda "atatürk'ü sevmiyorum, humeyni'yi seviyorum" derler ama iran yerine gidip kanada'ya yerleşirler.

http://mustafamumcu....a-etmis/3712029

İran'da yaşayıp kıçını başını açmak isteyenlere de yallah Amerika'ya ! diyebilir misin?Diyor musun?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 155
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Özgürüz ama neden daha da özgür olmayalım?Bu kadar özgürlük düşkünüysen başörtüsü özgürlüğünü ilk senin savunman gerek.Atatürk'ün karısının meclise giremeyeceği bir Türkiye hoşuna gitmezdi herhalde.

O dönemlerdeki kadar modern olsaydı bu halk belki sana hak verirdim ,anladın sen onu

Sitelerde Paylaş

İran'da yaşayıp kıçını başını açmak isteyenlere de yallah Amerika'ya ! diyebilir misin?Diyor musun?

Başını açmak isteyen kıçını da mı açıyor ?

Bence asıl kapayan süslümallar öyle geziyor ,popoya yapışık kot imini etek resmen ,kafada türbo

al şeyindne vur duvara

Sitelerde Paylaş

Özgürüz ama neden daha da özgür olmayalım?Bu kadar özgürlük düşkünüysen başörtüsü özgürlüğünü ilk senin savunman gerek.Atatürk'ün karısının meclise giremeyeceği bir Türkiye hoşuna gitmezdi herhalde.

köleliği özgürlük diye yutturmaya çalışmayın. din köleliktir. türban da köleliktir. atanın karısı o dönemin koşulları gereği örtünmek durumundaydı. daha sonraları ise modern bir türk kadını olarak peçesini atmıştır.

Sitelerde Paylaş

Özgürlük kafa açmakla oluyorsa Atatürkçü kafa açmakla oluyorsa daha doğrusu zihniyet bu haldeyse Atatürkün kemikleri sızlıyordur yazık.Devlet daha çok dindar olmalı dinsiz toplum ayakta kalamaz diyende oydu diğer sözleri diyende Atatürkün imanını kimse bilemez.İmanla paranın kimde olduğu bilinmez demiş atalarımız.Bırakında bilinmesin oAllah ile kendi arasında siz ondan değil kendinizden mesulsünüz.

Sitelerde Paylaş

Horoz erkekliği diye bir tabir vardır bilmem biliyormusun seninki ona benzedi Çoğunluğun sözü geçer azınlığın değil Arabistana hac için gitmeyi çok isterim .Ben senin gibi vahşi olup idam edemem belki ama sende şöyle Ateizmin çok olduğu ülkeye gidebilirsin.Türkiye baştan beridir dindarların yanında oldu.

Sitelerde Paylaş

Özgürlük kafa açmakla oluyorsa Atatürkçü kafa açmakla oluyorsa daha doğrusu zihniyet bu haldeyse Atatürkün kemikleri sızlıyordur yazık.Devlet daha çok dindar olmalı dinsiz toplum ayakta kalamaz diyende oydu diğer sözleri diyende Atatürkün imanını kimse bilemez.İmanla paranın kimde olduğu bilinmez demiş atalarımız.Bırakında bilinmesin oAllah ile kendi arasında siz ondan değil kendinizden mesulsünüz.

ya bsg ya. atanın dinsiz olduğu video ile kanıtlıdır. dindar görüntüsü vermesinin sebebi o günün koşullarıdır. çıkıp da bi anda "allah yok din yalan" diyecek hali yoktu. zamanla şartlar olgunlaştıkça gerçek düşüncelerini açıklamıştır. o kadar ki ömrünün son zamanlarında meclis kürsüsünden dinlere açıkça meydan okumuştur.

Sitelerde Paylaş

Horoz erkekliği diye bir tabir vardır bilmem biliyormusun seninki ona benzedi Çoğunluğun sözü geçer azınlığın değil Arabistana hac için gitmeyi çok isterim .Ben senin gibi vahşi olup idam edemem belki ama sende şöyle Ateizmin çok olduğu ülkeye gidebilirsin.Türkiye baştan beridir dindarların yanında oldu.

çoğunluğun sözü falan geçmez. demokrasi falan palavra. geç sen onları. doğru olanın sözü geçer. sizden ala vahşi mi olur? ateistler mi "kafirlerin boyunlarını vurun", "müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün", "din allah'ın oluncaya kadar savaşın", "cizye verinceye kadar savaşın" diyen bir kitaba inanıyorlar?

Sitelerde Paylaş

Tanrı varsa bile yok etmek lazım diyen kişiyle huyunuz birebir örtüştüğünü yeni farkettim o da senin gibi saçmalamış çoğunluğu değil azınlığın lafının geçeceğine inamış hiçbir demokraside bu yoktur maalesef.Tanrıyla nasıl savaşılır merak ettim .bkz horoz erkekliği

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...