Jump to content

Siteye felsefe bölümü açsak fena olmaz mı ki ne?

Recommended Posts

bu kadar kategori yeter bence.

çok fazla dallanmasın forumlar.

ama bir alt başlık olarak düşünülebilir.

ama yine de gerekli olduğunu sanmıyorum.

Sohbet, eğlence, şiir, politika, vs. gibi Ateistforum'un ana konularından farklı yazışmalar için. ateist cafe kullanılabilir.

Sitelerde Paylaş

Ateistler felsefecilerle pek anlaşamıyor. :) nedemek anlaşımıyor ahmak biz sadece insan olanların akıllı olanların gerçek düşünürlerin felsefeleriyle anlaşabiliyoruz.Ama sizin gibi şaklabanların şarlatanların bağnazcıların felsefesiyle tabiki anlaşamıyız bir kere sizinle bizim aramızda(ateistle -dinci )arasında seviye farkı var.

Sitelerde Paylaş

Ateistler felsefecilerle pek anlaşamıyor. :) nedemek anlaşımıyor ahmak biz sadece insan olanların akıllı olanların gerçek düşünürlerin felsefeleriyle anlaşabiliyoruz.Ama sizin gibi şaklabanların şarlatanların bağnazcıların felsefesiyle tabiki anlaşamıyız bir kere sizinle bizim aramızda(ateistle -dinci )arasında seviye farkı var.

hiç bilenle(ateistle) bilmeyen(dinci)bir olurmu.

Bilen insan bilmeyen hayvan.

Ahah, atarlarına güldüm :D atılan2'in dediği canını acıtmış olmalı :D

tarihinde Milamber tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

benim bildiğim iki felsefeci vardı forumda ikiside kaçtı resmen. öte yandan aramızda seviye farkı olduğu çok doğru, -_-
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...