Jump to content

Forum katılımcılarının bilgisine

Recommended Posts

Hayırlısı olsun ateistforum islamiyete hizmete devam etsin....

Karanlık artıkça aydınlık daha netleşir...

Karanlık ve aydınlık birbirisinin aynasıdırlar..

Yahu ne kadarda yalakasınız. Yalanım varsa gebereyim ama bende bu forumla ne diye uğraşır bu yobazlar, müslümanların cennet için puan kapması gidecek ellerinden diyecektim bir başlıkta yazdığına.

Hiç yanıltmıyorsun beni nurcu seni..

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun ateistforum islamiyete hizmete devam etsin....

Allah diye biri varmış durmadan peygamber yollarmış..

O kadar hizmete rağmen durmadan kitapları bozulurmuş..

Sonunda zavallı Allah çareyi Ateistlerde bulmuş

O günden beri kullarını Ateist Forum'da aydınlatırmış :) :) :)

tarihinde kozmopolit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cizıs Krayst! Beni feysbuk'a mecbur edenleri allah bildiği gibi yapsın, iç daralmasından şuurumu kaybedip azdaha feysbuk'da sayfa bile açmaya niyetlendim ''Türk hekimleri sayesinde kendini b.k gibi hissedenler'' sayfası ama neyseki bu sanrıyı atlattım :)

Sitelerde Paylaş

Türkiyede fikir özgürlügü olmadigi icin bu gibi forumlar zorluklarla karsilasabilir.

Yurt disindan yayin düsünebilirsiniz.

Zaten tüm ateist siteler mantıklı olarak yurt dışından yayın yapıyor. (bu forum, Turan Dursun formu, Agnostik sitesi) Bu bile saldırıları önlemiyor. Yurt içindeki bir serverde olsaydık ya server sahibine rüşvet verip ya da tehdit edip siteyi kökten kapatırlardı. Türkiye'den bize bu şekilde ulaşamadıkları için DDOS saldırıları kullanıyorlar (yani zombi bilgisayarlarla).

Sitelerde Paylaş

Zaten tüm ateist siteler mantıklı olarak yurt dışından yayın yapıyor. (bu forum, Turan Dursun formu, Agnostik sitesi) Bu bile saldırıları önlemiyor. Yurt içindeki bir serverde olsaydık ya server sahibine rüşvet verip ya da tehdit edip siteyi kökten kapatırlardı. Türkiye'den bize bu şekilde ulaşamadıkları için DDOS saldırıları kullanıyorlar (yani zombi bilgisayarlarla).

Kimlerin saldirdigi tesbit edilebiliyormu ve karsi saldirilara gecilebiliyormu ?

Sitelerde Paylaş

Kimlerin saldirdigi tesbit edilebiliyormu ve karsi saldirilara gecilebiliyormu ?

Bu siteler arası savaş gibi bir şey değil :) DDOS saldırısı bir hack metodu olmaktan ziyade hizmet aksatmaya yöneliktir. İlgili arkadaşlar zombi dediğine göre İP tesbiti de pek yapılamaz. Zaten bu tip saldırılarda saldırıyı yapan bizzat işe katılmaz yönlendiirme yapar vs.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...