Jump to content

REYHANLI - Halkimizin Acisini Paylasiyoruz

Recommended Posts

Yakinlarini kaybedenlere sabirlar diemekten baska birsey gelmiyor elden.

Zira soylenmisti, anlatilmisti ama dinlenmemis, burun kivrilmisti. Bu memleketi bu arapsacinin icine itenler bunlari hesap edemeyip de ahmaklik mi ettiler, yoksa aksine hesap edip cinayet mi islediler bilemeyiz, fakat surasi aciktir ki bu memlekete bu ates gostere gostere dustu ve simdide dustugu yeri yakacak.

0000450044.jpg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

devletin yetkili ağızlarının söylemi bu olayın failinin esad rejimi olduğu yönünde. ben asla ihtimal vermiyorum. tr yi suriyeyle bir savaşa itmek kastıyla düzenlenmiş bir saldırı olarak görüyorum. esad başı zaten öso ile yeterince dertteken bir de üzerine tr ile savaşa girişmesi akla yatar birşey değil bence. bu olayıda cia ve ya benzeri birileri yapmamışsa ben de birşey bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş

devletin yetkili ağızlarının söylemi bu olayın failinin esad rejimi olduğu yönünde. ben asla ihtimal vermiyorum. tr yi suriyeyle bir savaşa itmek kastıyla düzenlenmiş bir saldırı olarak görüyorum. esad başı zaten öso ile yeterince dertteken bir de üzerine tr ile savaşa girişmesi akla yatar birşey değil bence. bu olayıda cia ve ya benzeri birileri yapmamışsa ben de birşey bilmiyorum.

Bunu yapan herkes olabilir, cunku Turkiye kendisini her sekilde manipule edilebilir bir noktaya, uzulerek, kendi kendine koydu.

Devlet adamligi, millet adamligi, insanini goturup karisikligin, kaousun ortasina koymama, iki ates arasinda birakmama becerisidir, ki bu becerinin Turkiyeyi yoneten insanlarda olmadigi cok ortada.

Bunu herkes yapmis olabilir, ve asil sorunda bu iste, Turkiye herkesin bu tur eylemler ile bir sekilde cikar elde edebilecegi bir ulke haline geldi, getirildi.

Asil soru su; bu noktaya beceriksizlik yuzunden mi geldik, yoksa bize ihanet mi edildi?

Sitelerde Paylaş

Bunu yapan herkes olabilir, cunku Turkiye kendisini her sekilde manipule edilebilir bir noktaya, uzulerek, kendi kendine koydu.

Devlet adamligi, millet adamligi, insanini goturup karisikligin, kaousun ortasina koymama, iki ates arasinda birakmama becerisidir, ki bu becerinin Turkiyeyi yoneten insanlarda olmadigi cok ortada.

Bunu herkes yapmis olabilir, ve asil sorunda bu iste, Turkiye herkesin bu tur eylemler ile bir sekilde cikar elde edebilecegi bir ulke haline geldi, getirildi.

Asil soru su; bu noktaya beceriksizlik yuzunden mi geldik, yoksa bize ihanet mi edildi?

herkes yapmış tabii ki olamaz. bu olaydan fayda ve menfaat sağlıyacak bir odak olduğu aşikar. olaya ilişkin ilk görüntüler öso militanları tarafından olayın hemen akabininde, allahuekber nidalarının yer aldığı video. hemende youtube a servis edilmiş. öso nun ne gibi fayda sağlayacağını bilmiyorum. ortada görünür somut ve elle tutulur bir fayda yok açıkçası. hani ösonun varlık amacını göz önünde tutarak bu yorumu yapıyorum.

ankara strateji enstitüsi diye bir kuruluş var. kimdir, nedir, kime bağlıdır bilmiyorum. oranın başkanı ntv de canlı yayında şöyle dedi. yakında suriye konferansı toplanacak. esad türkiyeyi bu konferansta taraf olmasını ve suriye geleceğine dair söz hakkı olmamasını istiyormuşta. o yüzden türkiyenin kendisine savaş açmasını istiyormuş. böylece suriyeyle çatışma halinde olduğu için söz sahibi olamazmış falan filan.

ayrıca başbakan 1 haftaya obayla görüşecek. zaten obama suriyeye bir şekilde girmenin hesapları içinde. rte diyor girerse yardım ederiz, müdahale ederiz falan. kesin bir oyun var bence. acayip bi hesaplaşma var. blinmeyen aktörler işin içinde.

Sitelerde Paylaş

Arap ülkelerinde abd yanlısı olmayan yöneticilere karşı isyanlar başlar

Bazılarında bu isyanlar başarılı olmaz, müdahale gerekir

Müdahale gereken ülkelerden birine komşu 2 abd yanlısı güçlü ülke vardır fakat bunların arası iyi değildir

Obama israile gider kısa süre sonra israil türkiyeden özür diler

Bir anda kimyasal silah iddiaları ırak ı anımsatacak bir şeklide yayılır

Üç aylar diye bilinen ayların ilk gününde halkı tahrik edebilecek bir günde bir sınır şehrimizde bombalar patlar

Bu ülkenin bakanları ise doğrudan "esed"i suçlayarak tehditler savurur. yaraya tuz basar

evet, hepsi tesadüf...

Sitelerde Paylaş

Ulen Kereste, Irak'taki katliamlara Tayyib neden ses etmedi? Şimdi Suriye neden gündeminde? Gizli görevi mi var bu herifin?

Lan azıcık da adam gibi konuşun be...

'Ulen Kereste' çocukça bir hakaretle diye başlayan bir yoruma katılıyorum demek pek hoşuma gitmese de diyeceğim:katılıyorum.İhtimaller dahilinde.

Sitelerde Paylaş

Bashar al-Assad?

Nam-ı değer Eset?

Az çok laiklerle neden uğraşılıyor? (Esatta temiz diyen yok) Ve uğraşılırken neden sağ hükümetler okyanus ötesinin kuklası hep? Din kadar iğrenç bir sistem kalmamıştır şu çağda, hiç alakan yokken her türlü pisliğin içine sokulursun, sokulursunda hala o baş aktörlerin ekmek kapısı olan dinle sömürülürsünüz de haberiniz olmaz ve birde tecavüzcünüzden medet umarsınız (allah korusun) Allahve din baş aktörlerce yığınları kullanarak her türlü pisliğe kulp bulup yaptırmanın en güzel ve kolay yoludur..
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...