Jump to content

REYHANLI - Halkimizin Acisini Paylasiyoruz

Recommended Posts

• İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Duyduguma göre bir AKP var.

- Oglunun aracla cinayet islemesi, ehliyetsiz araba sürüp zavalli bir kadini ezip , öldürüp , kacan bir oglan türü.

- Ogluna iki gemicik alan.

- Ogluna askere göndermeyen

- Herkese 3 Cocuk yap diyen ama tek cocukla bile gecinemeyene "ANANIDA AL GIT" diyen.

- Sagda solda ickiyi yasaklayan , okullari imam hatibe ceviren.

- Tarihi eserleri yiktiran , T.C iberesini kaldirttiran ,Atatürk heykellerini söktüren.

- ABD Bostondaki patlamayi günlerce bizim medyamizda yayinlayan ama kendi ülkemizde patlamalara can kayiplarina YAYIN YASAGI , SANSÜR getiren.

- Yas günü ilan edilmesi gereken gün utanmadan dügüne , eglenceye giden. Olay yerini ziyaret etmeyen.

- Filistindeki saldiraya hüngür hüngür aglayan , kendi ülkesideki saldiraya SIRITAN.

Bir AKP hükümeti var.

Eh birde basimiza Mobese kameralarinin bozuk oldugu cikinti ya. Tipki talih kusu gibi milyarda bir.

Peki Bunca zorbaliga ,bunca serefsizlige , bunca adilsizlige , bunca adaletsizlige ragmen Bu ülkenin yüzde 52 si bu serefsizlere nasil inaniyor, nasil tapiyor , nasil oy veriyor anlamis degilim. Söylemisiniz benim bunlari yapabilmem icin ne derece aptal olmam gerek,.,

Yillardir bunlara koyun sürüsü yakistirmasi yaptik , lakin koyun bile sürüsünü takip etmesi icin bir gram akila ihtiyaci var. Bukadar akillari dahi olsa. Bu yukardaki yapilan haksizliga bir tepki göstermeleri gerekirdi.

Yahu ne bicim insanlar bunlar , neyin dölleri a.q Bunlarda bir damla türk kani göremiyorum. Hepsinin kani bozuk , hepsinin mayasi bozuk , hepsinin ictigi süt bozuk anlasilan. Genetiklerine sictiklarim , sizinle ayni genetigi tasimaktan utaniyorum..

2014 deki secimdede eger tekrar AKP gelirse , bu ülke artik umrumda degil. Eger ugruna savacagim bir toprak olursa oda memleketim erzincan ile gavur izmirim olur... Alirsiniz diger topraklari sütü bozuk ananiza sokarsaniz. Sizde rahat edersiniz , bizde.

Sitelerde Paylaş

Suriye'de bir muslumanin diger muslumana yaptigi vahseti gorunce, karsilarindakini kafir gorseler neler yapabileceklerini hayal bile etmek istemiyorum. Tayyip, taraf tutarak katliama katkida bulunmus ve en az cocuk katilleri kadar sucludur. Cigi.nin mantikli yorumu, Esad rejiminin TSK'yi kiskirtarak basini daha cok belaya sokmak istemiyecegini kurandan cok daha apacik bir sekilde ortadayken, bunu carptirmak bir insanlik sucudur. Allahlari bu allah adini agzindan dusurmeyen ahlaksizlara firsat vermesin, amin............

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...