Jump to content

Zorla dayatılan din

Recommended Posts

Arkadaşlar ben şimdi buraya bunları yazarken küçük bir çocuğa zorla namaz kıldırtılıyor, zaten okullarda zorla din eğitimi verildiğini zaten biliyorsunuz, zorla oruç tutmak zorunda kalanları hiç saymıyorum kimse birşey yapmayacak mı yani bu konularda, çocuğun evrim kurallarını bilmesi gerek, doğanın yasalarını bilmesi gerek ama adama namaz öğretiyorlar, sen nasılsa öbür tarafa gitcen bu tarafla hiç uğraşma diyorlar yani biz sessiz kaldıkça bu çocukların hayatları mahvolmaya devam edecek

Sitelerde Paylaş

yönetim dincilerin elinde.....yapilacak bir sey yok...

Laiklikten pay verilmeden düsünülecekti bunlar.......

Dinci partilerin parlamentoya yasagi kaldirilmayacakti...

Erdoganin politik yasagi baykal tarafindan kaldirilmayacakti...

vesaire vesaire

Sitelerde Paylaş

Sadece cocuklarin degil, büyüklerinde beyinleri yikaniyor. Medyayi ellerine gecirdiler.

Dinci olmayan kanal sayisi cok az.Halka sürekli yobazlik pompaliyorlar, sürekli din.

Haberlerde olsun veya diger programlarda, laiklere arada bir sürekli laf carpiyorlar.

Sürekli din propagandasi insanlari ister istemez dincilige itiyor,

Bunlar hitler rejiminin diktatorluk, irkci metodlari.

Sitelerde Paylaş

çocukların beyni yıkanıyor. dincilik yaparak hayatlarını kolaylaştıracakları öğretiliyor. cemaatlerde bunlara aracılık ediyor.

Cemaatler hakkında tek bildiğim çok iyi soygunculuk yaptıkları, geçen bir haberde cüppelinin oğlunun giydiği kıyafetlerin, kullandığı arabanın fiyatını öğrenince dudağım uçukladı. Dİn sayesinde para kazanıyorlar halak cennet pazarlayarak para kazanıyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...