Jump to content

islamda, kizlar icin seks yasi ve ayse

Recommended Posts

Maymuna ne oldu o bizim kankimiz değil mi ? onada bilim sanat versek fena olmaz

Cıvıtarak nereye varacağını sanıyorsun? Biraderinde arada sana destek çıkarak beraberce cıvıtıyorsunuz. Dediğimi gram anlasaydın şunu yazdığına utanırdın..Yada anlıyorsunda işi pisliğe vuruyorsunuz..
Sitelerde Paylaş
  • İleti 321
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Cıvıtarak nereye varacağını sanıyorsun? Biraderinde arada sana destek çıkarak beraberce cıvıtıyorsunuz. Dediğimi gram anlasaydın şunu yazdığına utanırdın..Yada anlıyorsunda işi pisliğe vuruyorsunuz..

Adımız çıktı dokuza inmiyor sekiz sıvışamıyorumda ne yapacam cıvırtarak birşey elde edecem sanıyorum niye pislik ten bahsediyorsun soru sormak suç mu

Sitelerde Paylaş

Ne ayıbı abılası, bak abla sözü dinle dalga geçeceğine, hem abla diyor hem abılasıyla dalga geçiyor terbiyesiz utanmaz çocuk..

dalga yok dalga yok radyo çekmiyor ablaaaa lütfen evrim ve genlerden konuşsak neden böyle olmuş biz neden akılsız olmuşuz siz akıllı olmuşsunuz. Bizim atamızla sizin atanız farklımı acaba genlerimiz akıllılarmı yoksa vucudumuza biryerdenmi girdiler nasıl oldu virüs mü bulaştı bize

Sitelerde Paylaş

al adamsı vur inanmaha, ikisininde ortak özelliği konunun sorulanın yazılanın önemimin arz etmemesi, sadece düşüncelerini doğru diye göstermek, amaç ne tartışmak ne fikir edinmek. biri felsefeci gizli fesat diğeri küfürbaz açık fesat.

tarihinde Bersann tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Her gördüğünüz hacıyı sakkalı zannetmeyin

Her konuyu allah kurana bağlamayın sizde aynı o alay ettiğiniz müslümanlar gibi ezberlediklerinizi konuşup duruyorsunuz kendinize hiç bakmiyorsunuz insanların hatalarını tanrıya yuklemeyin yaradanla yaratılan bir olmaz yada kılavuzu karga olanın burnu ....

Bunuda dine baglarsaniz hiç şaşmam siz ap açık ezberden konusuyorsunuz

Ne demişler anlayana davul zurna .....

yada cahille laf yetistirecene .....

Sizin amacınız etrafa çamur atmak etrafı toplamak degil kimse mani olmasın size ata bildiklerinizi atın umarım yaşlılık ve ölüm kapınızı çaldığında puta yönelmesiniz

Siz bu yazıyı gene düşünmeden okuyup bir çamur atma gereği duyacaksınız onuda hazır belleginiz de tuttuklarınızı dökeceksiniz

Sitelerde Paylaş

al adamsı vur inanmaha, ikisininde ortak özelliği konunun sorulanın yazılanın önemimin arz etmemesi, sadece düşüncelerini doğru diye göstermek, amaç ne tartışmak ne fikir edinmek. biri felsefeci gizli fesat diğeri küfürbaz açık fesat.

Hacı sen boş ver bunları bu akşam kandil onun sebebine şefat dileyelim belki tutar

Sitelerde Paylaş

lalezarlık etme aramıza ne giriyorsun kıskandınmı ne olduuuuuuuuuu aha kapı işte sapı ....

Sitelerde Paylaş

lalezarlık etme aramıza ne giriyorsun kıskandınmı ne olduuuuuuuuuu aha kapı işte sapı ....

çok teessüf ederim kıskansam hiç araya girermiyim, sizin aranızdaki buzların erimesini ve anlaşmanızı aynı pencereden bakmanızı temenni ediyorum. bugüne binaen isteklerimden birisidir ikinizin bir bütünü oluşturması :)

Sitelerde Paylaş

Hiç yakıştıramadım ablaa beni niye dahil ettin bu gruba hani ben emrahın kardeşi idimmm hani benim topacım nereden :(

Al topaç kardeşim, hemde renk ren, istediğin kadar oyna canımın içisi, şimdilik ablayı rahat bırak emi..

topac1.jpg

Al buda klasik topaç.. Az oynamadım bununla :D

1353595866_ipli_640.jpg

Sitelerde Paylaş

çok teessüf ederim kıskansam hiç araya girermiyim, sizin aranızdaki buzların erimesini ve anlaşmanızı aynı pencereden bakmanızı temenni ediyorum. bugüne binaen isteklerimden birisidir ikinizin bir bütünü oluşturması :)

uyyy daaa ne diyirsunnn kıyamet kopacak fazla temennide bulunda aman aman bersann iyi ki bir soru sordum hemen alınıyorsun kızıyorsun eski defterleri açıyorsun cevap vermiyorum de kapansın konu be abii neden uzatıyorsun ki bunca söze ne gerek var ben sorgulayıcıym sorularım bunu anla

Sitelerde Paylaş

Al topaç kardeşim, hemde renk ren, istediğin kadar oyna canımın içisi, şimdilik ablayı rahat bırak emi..

topac1.jpg

Al buda klasik topaç.. Az oynamadım bununla :D

1353595866_ipli_640.jpg

sonrasınıda biliyorsun sandımdı hani benim gençliğim nerede uçurtmama felan

Sitelerde Paylaş

uyyy daaa ne diyirsunnn kıyamet kopacak fazla temennide bulunda aman aman bersann iyi ki bir soru sordum hemen alınıyorsun kızıyorsun eski defterleri açıyorsun cevap vermiyorum de kapansın konu be abii neden uzatıyorsun ki bunca söze ne gerek var ben sorgulayıcıym sorularım bunu anla

sen insanı geriyorsun adams farkındamısın, insan senle 2 satır konuşamıyor, cevap yerine felsefe yapıyorsun bu cevap değildir.

sorulan soruya sorularla yanıt vermekte cevap değildir. bazen entel dantel yazıyorsun sumamdaki tek neden sana olan saygımdandır. fakat cevap verince de başlıyorsun içindekileri dökmeye.

yakışmıyor bu tutum ve davranışlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...