Jump to content

islamda, kizlar icin seks yasi ve ayse

Recommended Posts

• İleti 321
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kurana ve evrensel bütün geleneklere göre evlenme yaşına girmiş biri ister evlenir ister evlenmez. daha neyi kurcalıyorsunuz. yok peygamber 9 yaşında

biri ile evlenmiş yok şunu yapmış inanmak istemeyen ve efendimizin kurani ilahi mesajını anlamak istemeyenlerin bahaneleri çok.

Kurana göre 9 yasinda bir kizla evlenenebilirmiyim?

islama göre 9 yasinda bir kizla evlenebilirmiyim?

Sitelerde Paylaş

evlenme çağı gelince senin aklına 9 yaşmı geliyor...

Aslında 6 yaş gelmesi lazım çünkü Muhammed Aişe ile 6 yaşında evlenmiş, ama mehir parasını denkleştiremediği için 3 yıl beklemek zorunda kalmış. Senin dininde işler böyle yürüyor, biz ne yapalım?

Sitelerde Paylaş

soruyu cevaplayabilecekmisin?

Kurana göre 9 yasinda bir kizla evlenenebilirmiyim?

islama göre 9 yasinda bir kizla evlenebilirmiyim?

ayetlere göre evlenemezsin,

sorunda da bir hata var, kuran göre olan ile islama göre olandır.

tarihinde atılan2 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

az once izledigim videoyu paylasmak isterim. forumda bazi insanlar gormustum, aysenin muhammed ile 18 yasindan once seks yapmadigini iddaa eden.

bu arkadaslar videoyu izlesin ve ogrensin istedim. kurani ve arapcayi videodaki konusmacidan daha iyi bildigini dusunen izlemeyebilir.

islamda 1 yasindaki kiz ile evlenilebilir, ayse 6 yasinda evlendi, 9 yasinda muhammed ile seks yapti diyor (ben tecavuz diyorum).

Pedophilia is OK in Islam

Dr Ahmad Al-Mu'bi

Saudi Marriage Officiant

LBC TV (Lebanon)

June 19 2008

Adam kendi tercihini söylemiş. Ayetlere göre evlilik yaşı her topluma göre değişir. Ama bu adamın dediği hiç değil.
Sitelerde Paylaş

Yani şimdi reşit olmayan bir kıza imam nikahı kıyıp ırzına geçmek islam dinine göre serbest, fakat karşıdaki marketten bir kutu bira almak kesinlikle yasak.

İmam nikahı veya başka nikah, resmiyet kazanmış nikahla evlenen birine ırza geçme tabiri hatalı, art niyetli.

yaşı reşit olmayan bir kızla ayetlere göre evlenemezsin, yaşı reşit olduğu halde adet görmeyen bir kızla evlenebilirsin.

Sitelerde Paylaş

miş...peki gözlerinle gördün mü.

Sen Allah adında bir tanrının Muhammed'i elçi seçtiğini gözlerinle gördün mü de "Muhammed onun kulu ve elçisidir." diyerek yalancı şahitlik yapıyorsun?

Yaratılan ve indirilen ayetlere göre, Bir doktora sor, bir kız kaç yaş civarı evliliğe hazır olur bedenen ve ruhen.

İnandığı kitaba güvenemeyenler insanların aklına ve bilimine sarılır.

Sitelerde Paylaş

O da artık Kuran'dan ümidini kesti, insanlığın ürettiği değerlere sarılmaya başladı.

"Yaratılan ve indirilen ayetlere göre..."

simdi anladim,

bunlari unutmus

Rabbinin sözü hem doğrulukça, hem de adaletçe tamamlanmıştır.

Biz kitapta hiçbir şeyi eksik bırakmamışızdır

Allah, size Kitab'ı (Kur'ân'ı) açıklanmış olarak indirdiği halde, ondan başka bir hakem mi arayayım?

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...