Jump to content

islamda, kizlar icin seks yasi ve ayse

Recommended Posts

• İleti 321
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

MUCİZE DEDİĞİN ANDA SENDEN HAYIR GELMEYECEĞİ BELLİ, O MUCİZEYİ BUGÜN GÖRDÜĞÜM O BEBEKLERE YAPSIN YADA ENGEL OLSAYDI O PUTUN. HIRPALAYA HIRPALAYA KATLETMİŞLER MİNİCİK BEDENLERİ SIRF ALEVİ DİYE SİZİN MÜSLÜMANLAR..Dayanılır mı bu acıya?

Allah adaletlidir.Herkez bu adaletten payını alır.
Sitelerde Paylaş

Allah adaletlidir.Herkez bu adaletten payını alır.

Çocukların hak ettiği bu muydu bre ahmak? Çocukları koruyamayan allkahınla hatta bunlara neden olan bu dogmada boğul geber.. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şahsıma hakaretvari ifadeleriniz şikayet edeceğimi bildirirm. Allah adaletlidir.bilgimiz budur.Kimseye haksızlık yapılmaz.

Yapılmış ama diyorum değil mi? O bebeklerin çocukların hiç bir şeyden haberi yok..Neyini hakkettilerde o şekilde katledildiler ve adaleti nerde bu allahının?
Sitelerde Paylaş

Yapılmış ama diyorum değil mi? O bebeklerin çocukların hiç bir şeyden haberi yok..Neyini hakkettilerde o şekilde katledildiler ve adaleti nerde bu allahının?

Çocukların haketteiğini değil ,haklarının yenilmeyeceğini bahsettim.Allah adil olduğunu belirtmektedir.Bu durumda kimseye haksızlık yapılmayacaltır.Çocukların acı çektiği sizin algınız.Bilemeyiz.
Sitelerde Paylaş

Çocukların haketteiğini değil ,haklarının yenilmeyeceğini bahsettim.Allah adil olduğunu belirtmektedir.Bu durumda kimseye haksızlık yapılmayacaltır.Çocukların acı çektiği sizin algınız.Bilemeyiz.

Oyyyyyhhhhhhhh yarebbim, acı çekmemişlerdir demeye getiriyor, lanet olsun size ya..Per perişan etmişler bedenlerini, her hallerinden belli neler çekmişler ölmeden önce, bu tür şeylere bakmıyorum bakınca bana bir haller oluyor ve sizi gebertesim geliyor..
Sitelerde Paylaş

Oyyyyyhhhhhhhh yarebbim, acı çekmemişlerdir demeye getiriyor, lanet olsun size ya..Per perişan etmişler bedenlerini, her hallerinden belli neler çekmişler ölmeden önce, bu tür şeylere bakmıyorum bakınca bana bir haller oluyor ve sizi gebertesim geliyor..

Sayın üye seviyeli olmanızı tekrar ediyorum. Belittiğim gibi, adalet gereği haksız bir şeye mazur kalmamaları gerkiyor.Algı olarak haksızlığa uğradılarını varsayabilirisniz.Fakat Allaha kolay olan bize zordur.siz inanmayan biri olarak algılarınıza güvenmeniz normaldir.
Sitelerde Paylaş

Sayın üye seviyeli olmanızı tekrar ediyorum. Belittiğim gibi, adalet gereği haksız bir şeye mazur kalmamaları gerkiyor.Algı olarak haksızlığa uğradılarını varsayabilirisniz.Fakat Allaha kolay olan bize zordur.siz inanmayan biri olarak algılarınıza güvenmeniz normaldir.

Bebeğini katlettikleri zaman hemde allahu ekber çekerek katlettikleri zaman allaha kolay gelen ama sana acı veren bir putta neden bende olan allahımda yok diye sorgularsın inşallah, diyeceğim ama: seninkide masum bir bebek hiç farketmez, bebek bebektir umarım başına gelmez..
Sitelerde Paylaş

Bebeğini katlettikleri zaman hemde allahu ekber çekerek katlettikleri zaman allaha kolay gelen ama sana acı veren bir putta neden bende olan allahımda yok diye sorgularsın inşallah, diyeceğim ama: seninkide masum bir bebek hiç farketmez, bebek bebektir umarım başına gelmez..

Biz Müslüman olarak, kalbimizin bir sonraki atışının Allah sayesinde olduğunu biliriz.Allahın koyduğu yasalardır bunu yapan.Bir bebeği verende yine Allahın koyduğu yasalardır.İnsan sevgi duyar ve sevdiğini kaybettiğinde üzülür, veya yıkılır.Fakat gerçek şudurki Allahın adeleti sonsuzdur.Sizden bunu anlamanızı beklemiyorum.
Sitelerde Paylaş

Biz Müslüman olarak, kalbimizin bir sonraki atışının Allah sayesinde olduğunu biliriz.Allahın koyduğu yasalardır bunu yapan.Bir bebeği verende yine Allahın koyduğu yasalardır.İnsan sevgi duyar ve sevdiğini kaybettiğinde üzülür, veya yıkılır.Fakat gerçek şudurki Allahın adeleti sonsuzdur.Sizden bunu anlamanızı beklemiyorum.

Seni anlamak demek insanlığımı çöp tenekesine atmak demek, kalbimi taş yapmak demek, bir hiç olmak ama kendini bir b.k sanmak demektir. Hakaret adlederim kendime..
Sitelerde Paylaş

sadece şunu söylemek istiyorum , bir din yada kültür en iyi kitabından öğrenilmez evet varsa kitabı kesinlikle gözönünde bulundurulur ancak bir dini yada kültürü en iyi anlamanın yolu ona riayet ettiğini ,tartışmasız inanıp kabul ettiğini söyleyen mensuplarını gözlemleyerek öğrenilir bence

islamın şeri anlamda yaşandığı bölgelere ve özellikle suudi bölgelerindeki uygulamalara bakarsak islamda evlilik yaşı nedir ne değildir canlı canlı görmüş oluruz

bunun türkiyede anlatılması iftiracı ateist din düşmanı ajan yakıştırmalarına varan karşı görüşlere yol açması kaçınılmazdır ama sebep ateistler değil bizzat kendilerinin kendi inandıkları dini ya az yada hiç bilmemeleri nedeniyledir halbuki bu tür isnatları müslümanların herkesten daha iyi bilmesi gerekir ama bunu türkiyeden bekleyemeyiz çünkü ne dil arapca ne de kültür

Sitelerde Paylaş

Kısacası islama göre kız çocukları ile sex yapılır ve evlilik normaldir. Ayşenin yaşını kurtarya çalışanlar muhammedin kızlarını kurtarmayı unutuyor. 9-10-11 yaşındaki çocuklar sex için uygundur islama göre ve hatta bazı yorumlar bu yaşı dahada aşağılara düşürmekte, evlilik yaşını da 1 yaşına bile indirmekte.

İslam ülkelerindeki uygulamaları incelemek yeterlidir.

Sevgi saygımla...

Sitelerde Paylaş

Kısacası islama göre kız çocukları ile sex yapılır ve evlilik normaldir. Ayşenin yaşını kurtarya çalışanlar muhammedin kızlarını kurtarmayı unutuyor. 9-10-11 yaşındaki çocuklar sex için uygundur islama göre ve hatta bazı yorumlar bu yaşı dahada aşağılara düşürmekte, evlilik yaşını da 1 yaşına bile indirmekte.

İslam ülkelerindeki uygulamaları incelemek yeterlidir.

Sevgi saygımla...

nlisin var ıslamda beşik kertmesimi ne var sex o dakka başlıyor bu yüzden allah yok lay lay lom

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...