Jump to content

BENİM DÜNYAM

Recommended Posts

evlat git karı kıza takıl, hatun peşinde koş. sonra bu din meselelerinin içine girersin, yakinen ilgilenirsin, zamanın olacaktır elbette.

şimdi bu hatun işlerinden elini eteğini çekme, kendinden ödünleme yapıp kafayı kitaplara gömme. hayatın biricik gayesi karı kızdır. bunu iyi belle, bu felsefeden şaşma. bir abin olarak tavsiye ediyorum. ha şimdi diyeceksin ulan sen ne arıyorsun burada diye. benim vaziyetler biraz farklı. yakındır benimde ortamlara akmam. :lol:

idolümsün ;)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bende de money olsa ben de akacam da seneye kaldı artık..

para herşey değil. bu bir gerçek. ama ne yazık ki hiçbirşey de değil. mutlaka olmalı.

bilhassa hatun kaldırmak(olayı bu şekilde ifade etmekte sakınca yok) mevzu olduğunda kolunda rolex, altında ferrari olmasına hiç gerek yok. bu kesin.

pick up ve seduction işlerine zamanında hayli mesai sarfetmiş biri olarak şu hükmü vermekten hiç çekinmem: kesinlikle para küçük bir faktör.

ama bununla çelişik bir şekilde: parayla saadet olur aga :lol:

Sitelerde Paylaş

para herşey değil. bu bir gerçek. ama ne yazık ki hiçbirşey de değil. mutlaka olmalı.

bilhassa hatun kaldırmak(olayı bu şekilde ifade etmekte sakınca yok) mevzu olduğunda kolunda rolex, altında ferrari olmasına hiç gerek yok. bu kesin.

pick up ve seduction işlerine zamanında hayli mesai sarfetmiş biri olarak şu hükmü vermekten hiç çekinmem: kesinlikle para küçük bir faktör.

ama bununla çelişik bir şekilde: parayla saadet olur aga :lol:

Olum olay o değil. :)

Ben gece çıksam çıksam ayda 1 2 gün falan çıkarım dışarı. O kadar fakirim yani. 1 2 günde de çok zor bu işler.

Gece çıkacaksan haftada en az 2 3 gün çıkman lazım. O arada düşerse düşer artık.

Paranın bence etkisi yok usta. İlla araban olmasına da gerek yok. Taksiyle bile götürebilirsin. :)

Bazısı da var sana içkilerini aldırıp aldırıp gece bitince eyvallah diyorlar. :) Buna da şahit oldum. Onun için bu zamana kadar sadece 1 tane içki almıştım. Aldığım kız da sarhoş oldu, kız arkadaşı götürdü. Şans.. :lol:

Sitelerde Paylaş

Olum olay o değil. :)

Ben gece çıksam çıksam ayda 1 2 gün falan çıkarım dışarı. O kadar fakirim yani. 1 2 günde de çok zor bu işler.

Gece çıkacaksan haftada en az 2 3 gün çıkman lazım. O arada düşerse düşer artık.

Paranın bence etkisi yok usta. İlla araban olmasına da gerek yok. Taksiyle bile götürebilirsin. :)

Bazısı da var sana içkilerini aldırıp aldırıp gece bitince eyvallah diyorlar. :) Buna da şahit oldum. Onun için bu zamana kadar sadece 1 tane içki almıştım. Aldığım kız da sarhoş oldu, kız arkadaşı götürdü. Şans.. :lol:

gece şart değil. ben sahaya gündüzde çıkıyorum. şükür yaşadığım şehir ve semt potansiyel avlar bakımından bereketli. sezonda açıldı baharın gelmesiyle. hatta yaza giriyoruz. mümkün olduğunda çok açılış yapıyorum. istatistiki açıdan başarı şansımı artırıyor. amaç tabii telefon numarası almak. bundan sonra oyunun sonraki aşamalarına geçiş yapılıyor. nihai hedef bittabii yatağa atmak. ilk başladığım noktayla şimdi geldiğim arasında dağlar kadar fark var. zaten karşı cinsle başarılıyım ama bu işi ilmiyle yapmak çok ayrı.

yaw neyse modlar kızacak. konudan da çok saptık. gerçi bu iş sosyolojik ve psikolojik yönleri olan bilimsel birşey :lol:

Sitelerde Paylaş

gece şart değil. ben sahaya gündüzde çıkıyorum. şükür yaşadığım şehir ve semt potansiyel avlar bakımından bereketli. sezonda açıldı baharın gelmesiyle. hatta yaza giriyoruz. mümkün olduğunda çok açılış yapıyorum. istatistiki açıdan başarı şansımı artırıyor. amaç tabii telefon numarası almak. bundan sonra oyunun sonraki aşamalarına geçiş yapılıyor. nihai hedef bittabii yatağa atmak. ilk başladığım noktayla şimdi geldiğim arasında dağlar kadar fark var. zaten karşı cinsle başarılıyım ama bu işi ilmiyle yapmak çok ayrı.

yaw neyse modlar kızacak. konudan da çok saptık. gerçi bu iş sosyolojik ve psikolojik yönleri olan bilimsel birşey :lol:

Antalya ya da tatil yerleri falan diyorsun yani. :)

Bak şu gündüz tek başına avcılık işlerine hiç girişmedim. Ama başarı şansı çok çok düşük onu da biliyorum. 100'de 1, 200'de 1 civarı bir şey diye tahmin ediyorum.

Bu işin bence ilmi yok usta. Yani bildiğin pozitif bilimlerde bir koşul vardır ve o koşula uygun bir değer girersin. Ve o her zaman aynı sonucu verir. Bunda o kadar çok değişken var ki hepsini hesap edemiyorsun. En fazla istatistiki olarak hesap yapıyorsun. Bunu yaparsam istatistiki şansım daha da yükselir. Ama olmayabilir de.. Murphy kanunlarına göre karşılaşacağın her türlü kötü tecrübeyle karşılaşacaksın. :p

Neyse kolay gelsin usta. İmreniyorum sana..

Sitelerde Paylaş

Sorumluluk ergenlikle başlar...

Ama işte ateistler hep çocukturlar çünkü ciddi değiller...hayatın oyun olmadığının anlayamayan zavallılardır..

Bu dünya hayatı ancak bir eğlence ve oyundan ibarettir. Ahiret yurduna gelince, işte gerçek hayat odur. Keşke bilselerdi! Ankebut/64

Sitelerde Paylaş

Sorumluluk ergenlikle başlar...

Ama işte ateistler hep çocukturlar çünkü ciddi değiller...hayatın oyun olmadığının anlayamayan zavallılardır..

Aptal aptal konuşma. Ateistler de senin biyolojik türünden.

Onlar da insan. Onlar da senin gibi yiyip içip s.çıyorlar. vs..

Olmayan bir tanrıya aptal aptal ibadetler yapan, öldükten sonra da sonsuz mutlulukla ödüllendirileceğini sanan saflarsınız siz..

Daha bu dünyada kendi g.tüne zor bakıyorsun. Günde bir kaç saatlik aptal hareketler yaparak sonsuz mükafat alabileceğini mi sanıyorsun sen gafil!

Neyse bu kadar yeter..

Sitelerde Paylaş

Bu kadar duygusuz gidersen hayatla bağın kısa sürede kopar.

atılan2 dostumuz çok doğru söylüyor. Ayrıca, cenazeye gitmek dini bir tören olmak zorunda değil onu anmak eskileri hatırlamak ve arkasında bırakmış olduğu akrabalarına yardımda bulunmak gereklidir. Vicdan dini bir öğe değildir.. Kaldırıma çocuk arabasını çıkarmaya çalışan bir anneye yardım etmek gibidir vicdan, ya da yoldaki taşları kenara çekip kazayı önlemektir. Emin ol Ateistler Müslümanlardan daha vicdanlı, çünkü Ateistler dünyaya birkez gelineceği gerçeğinin farkındalar ve bu yüzden insanlara iyi davranarak yaşamlarımızda mutlu olmamızı sağlamak adına herşeyi yaparlar.. Bizlerin cennette hurileri, altın tepsilerde kadehleri ya da şarap akan ırmakları, uçuşup şarkı söyleyen kuşları yok.. Cennette cehennemde bu dünyadadır...

eni özene bezene yaratan kim? Sen!

Ne yapacağımı da yazmışın önceden.

Demek günah işleten de sensin bana:

Öyleyse nedir o cennet cehennem?

Ömer HAYYAM

Hayyam naneyi yemiş te siz onu mu yemek istiyorsunuz.......Aklınız nerede düşünme kabiliyetinize ne olmuş?

Düşünebildiğimiz için, hayatı sorgulayabilecek kadar kabiliyetimiz olduğu için bu yoldayız.. Şahsen ben Tanrı yanılgısını çok küçük yaşta neden yaratıldık, neden yaşıyoruz sorularıyla başladım ve the imamlardan çok gülünç cevaplar aldık sıra dine sarılmaya başladım her sarıldığımda bir o kadar soğuyordum çünkü Tanrı nedir ne değildir anlamaya başlamıştım. Yüce, herşeye gücü yeten bir Tanrının keyfii rahatsızlığından dolayı insanları yaratıp kendi sancılarını insanlar üzerinde gerçekleştiren, kendi yarattığı (varettiği) canlıların kaderlerini yazıp cennete cehenneme ayırması hala kafamda saçma bir soru olarak duruyor :)

evlat git karı kıza takıl, hatun peşinde koş. sonra bu din meselelerinin içine girersin, yakinen ilgilenirsin, zamanın olacaktır elbette.

şimdi bu hatun işlerinden elini eteğini çekme, kendinden ödünleme yapıp kafayı kitaplara gömme. hayatın biricik gayesi karı kızdır. bunu iyi belle, bu felsefeden şaşma. bir abin olarak tavsiye ediyorum. ha şimdi diyeceksin ulan sen ne arıyorsun burada diye. benim vaziyetler biraz farklı. yakındır benimde ortamlara akmam. :lol:

Çok doğru erken yaşta felsefeye atılmak bocalamaya neden olur, şuan yaşıtlarının bir çoğu kız meslek liselerinin önünde ya da kız yurtlarında volta atarken senin bu süreç içine girmeni "erken aydınlanma" olarak adlandırıyor ve tekrar kutluyorum :) Ayrıca, bu the imam bozuntularının yaşın hakkında daha çocuksun demelerine de bakma onlar önce Aişe validemizin kızlığı üzerine namus yazıları yazsınlar :o Ahmaklar! Bizlere sanki domuzmuşuz gibi hitap ediyorlar.. Emin olun eşlerimizi sizden çok daha fazla kıskanıyor ve çok daha fazla seviyoruz namus ahlak türban ile olacaksa kıçımızdaki bezin bir anlamı yok!!

Not; Çok dolmuşuz arkadaşlar kusura bakmayın artık :D

Sitelerde Paylaş

yukarda En kral tavsiyeyi vermis arkadas.(Hanimlara verilecek tavsiyede benzer olacaktir ama Turkiye sartlarinda onlar biraz daha dezavantajli.)

Sen Allahin sevgili kuluymussun(!) 17 yasinda kurtardin biz 35 sene cektik bu cefayi. Hayati yarim yasiyorsun dindar olunca, keske bende senin kadar sansli olup erkenden uyanabilseydim. Bu forumdan da internetten de olabildigince uzak dur, bilgi artik cok kolay ulasilir bir sey oldu, kitaplara kafa gommeye gerek yok. Hayatina bir amac belirle yavas yavas 25 ine geldiginde uygulamaya basarsin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...