Jump to content

Sulh'a Davet

Recommended Posts

Hemen üzerine alınma.Saygısız olduğun için saygılı davranmanı önerdim orada sana.

inmanah:Lanet olsun bu dine, bütün dinlere..

33:57ALLAH'a ve elçisine hakaret edenlere, ALLAH dünya ve ahirette lanet eder ve onlar için aşağılayıcı bir ceza hazırlamıştır.

Burası dinden ayıkmışların yeri xseddx, ne bekliyorsun? Olmayan bir put var guyya ama piyasada yok, somut olarak yarattığı gerikalmışlığını hala yaşıyoruz, yazmayacağızda ne yapacağız burda?
Sitelerde Paylaş

Burası dinden ayıkmışların yeri xseddx, ne bekliyorsun? Olmayan bir put var guyya ama piyasada yok, somut olarak yarattığı gerikalmışlığını hala yaşıyoruz, yazmayacağızda ne yapacağız burda?

senin putunada toteminede saydıralım ozaman ne dersin kısasa kısas olmuş olur ne diyorsun

Sitelerde Paylaş

Postit sana bir şey sorabilir miyim?

Ben peygamberin adının önüne saygı ifadesi koymadığımda bana,Mesudi Bey günümüze uygun bir saygı ifadesi koyduğunda ona kızıyorsunuz.Peki siz neden genellikle ALLAH'ın isminin önüne veya sonuna bir saygı ifadesi koymuyorsunuz?

Lütfen bu tür önemsiz şeylerle birbirimizi suçlamayalım.Saygı kelimelerle değil davranışlarla gösterilir.

Önemsiz şeyler değil. Dalga geçer gibi Sn. ifadesi Allah isminin önünde kullanılırmı hiç. El insaf

Başka ifadelerin suyumu çıktı ki Sn. kullanılıyor. Siz neye inanıyor neye tapıyorsunuz Allah aşkına.

Sitelerde Paylaş

Önemsiz şeyler değil. Dalga geçer gibi Sn. ifadesi Allah isminin önünde kullanılırmı hiç. El insaf

Başka ifadelerin suyumu çıktı ki Sn. kullanılıyor. Siz neye inanıyor neye tapıyorsunuz Allah aşkına.

Siz hiçbir ifade koymuyorsunuz?Fakat Muhammed için hem hz. hem sav ekliyorsunuz.Övgü alemlerin rabbi için değil mi?

Mesudinin gerek tavırlarından,gerek yazılarından ne kadar saygı duyduğu anlaşılıyor.Herkesi tektipleştirmeye uğraşmayın lütfen.

Sitelerde Paylaş

Bu adam nasıl dua ediyor bu lisan ile ''Sayın allah, sizden istirham etsem ben yazlıkta iken sayın begonyaları sular mısınız ?, nemli toprağı sevmekteler, güneşede almayın gerçi siz daha iyi bilirsiniz amma gölgeyi daha çok tercih ediyorlar sayın begonyalar'' :lol:

Mr. God

tarihinde Bağbozan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Birde dua ederken ''allahım'' diyorlar arkasından sn,cc vesaire, demekki birbirlerine gösterişleri, kendisinin suratına lakayıtlar :lol:

aslında teknik olarak dua etmek ilginç bir davranış.

çünki zaten dua edeceğini biliyordu, sonrasında ne olacağını biliyordu diye bu böle ilerler

en sonunda inançlılar dinsiz çizgisine geliyorlar ve sadece bir derece farkla davranıyorlar.

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu bir açıklama değil ki, yaptığını anlat bakalım neymiş ?

Araştırıyorum , arıyorum , temiz olmaya özen gösteriyorum (akıl olarak) kendimi eleştiriyorum objektif olmaya çalışıyorum

Ellerim açıp birşey istemiyorumki ben O nun ayetlerini okuyorum dinliyorum anlamaya çalışıyorum O nun kurallarına yasalarına uyduğum zaman bir sorunum yada problemim olmuyor yada isteyecek birşeyim Zaten bir bakıyorum O bana şah damarımdan daha yakın yolu gösteriyor gerisi zaten dünya işleri işteee

Hamd ediyorum şükür ediyorum nasıl yanlışmıyım

Sitelerde Paylaş

Bağbozan bunu hiç muhattab alma, bugün bir başlıkta başladı diğerinde devam etti beni manüpüle edip attırmak için, ağzı fikri çok ucuz çok dansöz, hiç kaale alma bence..

-inmannah-

kişiselleştirme diye uyarı almıştık dimi lütfen kandil akşamı yapma böyle

Sitelerde Paylaş

Bağbozan bunu hiç muhattab alma, bugün bir başlıkta başladı diğerinde devam etti beni manüpüle edip attırmak için, ağzı fikri çok ucuz çok dansöz, hiç kaale alma bence..

Okudum gördüm, daha önce forum arkadaşlarını forum kurallarıyla sürekli ikaz ederken bugün bir hanımla çirkin diyaloglar kurdu gördüm.

Araştırıyorum , arıyorum , temiz olmaya özen gösteriyorum (akıl olarak) kendimi eleştiriyorum objektif olmaya çalışıyorum

Ellerim açıp birşey istemiyorumki ben O nun ayetlerini okuyorum dinliyorum anlamaya çalışıyorum O nun kurallarına yasalarına uyduğum zaman bir sorunum yada problemim olmuyor yada isteyecek birşeyim Zaten bir bakıyorum O bana şah damarımdan daha yakın yolu gösteriyor gerisi zaten dünya işleri işteee

Hamd ediyorum şükür ediyorum nasıl yanlışmıyım

Siyah yaptığım yerler kuran ile çelişkili, allahın emirlerine aykırı,

1-Özellikle vurgulayarak ''Benden isteyin benim servetim vemekle tükenmez'' demiş sen ihtiyacım yok diye büyüklenmişsin

2-Kurallara uy iyi yaşa dünyası değil sınav dünyasıdır kurana göre dünya, ben iyi oldum iyi yaşıyorum da diyemezsin ozaman hasta sakat doğan bebelerin hakkını yemiş onlara büyüklenmiş olursun.

Bunlar kurana göre olan gerçekler, tam hakkıyla irdelemekte fayda var kitabınızı yoksa kendinize göre bir dinden başka bişey olmaz icat olur ancak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...