Jump to content

9 Haziran 2013 Pazar, İstanbul Ateist Buluşması.

Recommended Posts

Ben bir müslüman olarak ateist kılığında katılabilir miyim? :ph34r:

Katila bilirsin, korkma yakalarlarsa kafani kesmesler yada taslamazlar. :lol:

Deistlerin neden Davetli olmadiklarini sora bilirmiyim ?

Sonunda onlarda "Dinin zincirinden" kurtulmuslar.

Sitelerde Paylaş

sadece ateistler alt forumuna açsaydın başlığı keşke..

ben izmir'de yaşadığım için katılamayacağım. komşu illerde olsaydı belki düşünebilirdim ama istanbul çok uzak.

ama belki fikrimde değişebilir o zamana kadar beni birkaç gün ağırlayacak birisi olursa şayet.

Sitelerde Paylaş

sadece ateistler alt forumuna açsaydın başlığı keşke..

ben izmir'de yaşadığım için katılamayacağım. komşu illerde olsaydı belki düşünebilirdim ama istanbul çok uzak.

ama belki fikrimde değişebilir o zamana kadar beni birkaç gün ağırlayacak birisi olursa şayet.

athe senin o toplantıya gitmemen büyük kayıp olacaktır ateist gençler için, muhakak engin fikirlerin ve objektif düşüncelerinle aydınlat insanları. seni baştacı yapıp misafir edecek birileri muhakkak çıkacaktır. hiç problem etme ;)

Sitelerde Paylaş

athe senin o toplantıya gitmemen büyük kayıp olacaktır ateist gençler için, muhakak engin fikirlerin ve objektif düşüncelerinle aydınlat insanları. seni baştacı yapıp misafir edecek birileri muhakkak çıkacaktır. hiç problem etme ;)

sana kemik atan oldu mu?

dalgana bak sen.

Sitelerde Paylaş

Kaç kez anlattım bir bilsen..

Sağol ama gelirsem kimliğim ortaya çıkar.Dini konular konuşulmayacaksa ayrı tabiki.

senin gibi küfür etmektense kamil demeyi tercih etmem suç olmasa gerek. kamil bey...

sen dini savunsan ne yazar savunmasan ne yazar, ne biliyorsun ki neyi savunasın.

Sitelerde Paylaş

Merhaba, buluşmaya katılmak isteyen arkadaşlarımızın benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum, bana özel mesaj yollayarak buluşmaya gelmek istediğinizi belirtirseniz size telefon numaramı göndereceğim.

Burada şöyle bir açıklama yapmam gerekiyor yalnız :) uzun zamandır forumu takip etmediğim için kimin ateist olduğunu, kimin ateist olmadığını papatya falı misali geçmiş mesajlarına bakarak anlamaya çalışıyorum. Bu yüzden kimseyide kırmak istemiyorum, karşılıklı anlayış içerisinde iletişime geçebilirsek çok memnun olurum.

Bir de ekleme yapayım geçmiş buluşmalardan edindiğimiz deneyimler neticesinde buluşmada ki samimiyet ve sohbet kalitesini arttırmanın en önemli yolunun kişi sayısını sınırlamak olduğunu keşfettik. Bu yüzden kimse 20-30 kişi gibi veya daha fazla bir sayı beklemesin max. 14-15 kişilik bir geleneksel katılımcı grubumuz var ve bu arkadaşlarımızda her zaman katılamıyor. Kesin olarak gelecek olan arkadaş sayımız 6 ya da 7 kişi hedeflediğimiz sayı ise max 12 kişi gibi oluyor, ki bize sorarsanız bu bile fazla.

Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...