Jump to content

Ateistler yok edilmeli.

Recommended Posts

Biri müslüman biri dinsiz veya farklı bir inanıştaki ülkeler arasında savaş olsa ve müslümanlar kazanıp esirleri öldürse, esir aldıkları kadın ve kızları 9 yaş ve üstü ırzına geçerlerse ve cariye yapıp satarlarsa veya fuhuş yaptırırlarsa kurana göre suç mudur?Hük mü nedir? Cezası nedir? Ayetlerle lütfen yazınız.

Tersi olsa, müslüman esirleri kazanan taraf katletse , kadın ve kızlarını 9 yaş ve üstü ırzına geçse, cariye yapıp kullansa ,satsa, fuhuş yaptırsa kurana göre suç mudur?Hükmü nedir? Cezası nedir? Ayetlerle lütfen yazınız.

Bilen yazsın, bilmeyen araştırsın, ayrı bir konu olarak tartışabiliriz.

Sevgi saygımla...

tarihinde e-teist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 131
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Manüpüle edip göz önündeki somut bir olguyu bertaraf etmeye çalışıyorlar, hep bunu yaptılar tarih boyunca, somut olarak yaşananları es geçip kör ediyorlar insanlığı. Soyutlarınız bunu yaptırıyor ama somutları görmemek için yine soyutlarınızın borusunu öttürmeye çalışın siz. Her şeyiniz insanlık dışı..

Sitelerde Paylaş

Peki onların yaptıkları ne? Kimse onların dininin imamını beslemek zorunda değil. Devlet laikse ne demeye laikliği işletmiyorlar birde diyanetle fetva verir hale geldiler iyice. Bu ülkede laik sistem varsa azıcık kendilerine baksınlar ve okullarda dinler tarihi okutsunlar çocuklara, gül kokulu peygamberlerini değil sadece..

Ben ayda 500 tl ile geçinmek zorundayken adam kalkıp imama 2 milyar maaş verirse adamın dinine elbet küfrederim, bir insanın aç karınla 30 gün bile yaşaması mümkün değilken, Muhammed 300 yıl adamı götürüp mağaarada uyutuyor, bu saçma sapan kitabın gökten inmediği, mitoloji olduğu ortadayken sen imamma ne b... yemeye 2 milyar maaş veriyorsun deli misin yani? Her yerde kendilerini rezil ediyorlar.

Sitelerde Paylaş

Sadece ateistler degil yahudiler,sunni olmayanlar,budistler vs hepsini ortadan kaldirmak istiyorlar ama iste her sey istemekle olmuyor.Dunyanin herhangi bir yerinde muslumanlar katliama ugrasa nerde insan haklari nerde insanlik diye yardim cagrisinda bulunuyorlar bu aradada sunun katli vacip bunun katli vacip diye fetvalar havada ucusuyor.Anlayacaginiz cifte standart biz oleyelim siz olun oldu millette onu bekliyordu.

Sitelerde Paylaş

Biri müslüman biri dinsiz veya farklı bir inanıştaki ülkeler arasında savaş olsa ve müslümanlar kazanıp esirleri öldürse, esir aldıkları kadın ve kızları 9 yaş ve üstü ırzına geçerlerse ve cariye yapıp satarlarsa veya fuhuş yaptırırlarsa kurana göre suç mudur?Hük mü nedir? Cezası nedir? Ayetlerle lütfen yazınız.

Tersi olsa, müslüman esirleri kazanan taraf katletse , kadın ve kızlarını 9 yaş ve üstü ırzına geçse, cariye yapıp kullansa ,satsa, fuhuş yaptırsa kurana göre suç mudur?Hükmü nedir? Cezası nedir? Ayetlerle lütfen yazınız.

Bilen yazsın, bilmeyen araştırsın, ayrı bir konu olarak tartışabiliriz.

Sevgi saygımla...

Hoca esirler öldürülmez ,

Muhammed 4

(Medenî 95) (Savaşta) inkâr edenlerle karşılaştığınız zaman boyunlarını vurun. Nihayet onlara iyice vurup sindirince bağı sıkıca bağlayın (esir alın). Savaş sona erince de artık ya karşılıksız veya fidye karşılığı salıverin. Durum şu ki, Allah dileseydi, onlardan intikam alırdı. Fakat sizi birbirinizle denemek ister. Allah yolunda öldürülenlere gelince, Allah onların yaptıklarını boşa çıkarmaz.

Sitelerde Paylaş

Ateizmin sarti kactir biri bana bunu soyliyebilirmi ???

Ateist gecinenler diye bir kavram yoktuk ya ateistsinizdir yada degilsinizdir ..

Ateist olmak icin dinler uzerinde cok genis capli arastirmalar yapmis olmaniz gerekmiyor.

Arkadaslar bu basit kelime oyunlarina geldiginizi goruyorum !!!!

Konu ateistlerin yok edilmesidir !!!!

konuyu burdaki allaha inandigini soyleyen allahsizlar konunun icerigini degistirme cabasindalar.

Sitelerde Paylaş

herhangi bir kitlenin sadece başka türlü düşünüyor diye yok edilmesini istemek!!!???

bence bunun müslümalıkla felan bir alakası yok.. ateistler yok edilmeli diyen şahıs şayet ateist olsa idi müslümanlar yok edilmeli derdi..

hastalıklı beyin hastalıklıdır..

Hayir yaniliyorsunuz dostum muslumlikla alakasi bal gibi var !!

Cunuku onun kitabinin 57 ayetinde savas sigirtkanligi var .

Oysa ateist olmus olsa idi muslumanlar yok edilmeliydi dusuncesi onda asla ama asla olmazdi

Cunku yasami anlamis olmasi gerekir ateist olmasi icin yasami anlayan yasama ve yasam hakkina onem verir ....

Sitelerde Paylaş

Hoca esirler öldürülmez ,

Muhammed 4

(Medenî 95) (Savaşta) inkâr edenlerle karşılaştığınız zaman boyunlarını vurun. Nihayet onlara iyice vurup sindirince bağı sıkıca bağlayın (esir alın). Savaş sona erince de artık ya karşılıksız veya fidye karşılığı salıverin. Durum şu ki, Allah dileseydi, onlardan intikam alırdı. Fakat sizi birbirinizle denemek ister. Allah yolunda öldürülenlere gelince, Allah onların yaptıklarını boşa çıkarmaz.

Efendim öldürülür,Ayrıca astığınız ayetin(muhammed 4) başına eklenmiş parantez içindeki olmayan savaşta kelimesinide dürüst biri olarak kaldırıp gelin. sizi şu konuya alayım.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=52939&st=40

Sevgi saygımla...

Sitelerde Paylaş

etha-20130522-mahmut-macit-01_ext.jpg

AKP Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Mahmut Macit beyin sözleriymiş. Benim söyleyeceğim çok söz var da susmayı tercih edicem.

Tek kelimeyle iğrenç.

Adam bu twette "kişiliği bozuk" ve "ateist geçinen ruh hastası" kişilerden söz ediyor. Ama bu kişiler de toplum içinde çok ama çok azdır. Yani bu lafı etmenize bile gerek kalmayacak sayıda.

Bu durumda bu sözü söylemenize gerek bile yoktur. O zaman demek ki rahatsızlık başka bir yerde imiş. Siz bu yeri bulabildiniz mi?

Sitelerde Paylaş

Bence konuyu abartıyorsunuz.

Mahmut Macit istediği gibi düşünebilir. Bu onun hakkıdır.

Sorun onun böyle düşünmesi değildir.

Sorun İslamcı AKP hükümetinin çıkardığı kanunlarla İslam efsanesini insanlığa nihai gerçekler olarak dayatmasıdır.

Asıl insanlık düşmanı (bizim de düşmanımız) AKP hükümetidir.

Bireylerle değil onunla mücadele etmeliyiz.

Hedefimiz ateizmi savunmak ve yüceltmek değildir.

Asıl hedefimiz düşünce, inanç ve kendini belirtme özgürlükleri ile laikliği savunmak ve onların mücadelesini yapmaktır.

Sitelerde Paylaş

Hacı Sıvasta yakılanlarıda böyle kafalar galeyana getirmişti, bunların karsşısında kökten bir şekilde siyasetle çözüm olur..Özgürlüğünde bir sınırı olmalı bence, bu adamın yaptığı kitlelere hitap ediyor, göz önünde biri, bu tarz konuşmayla katliam fermanı vermeye vardıracaklar işi az kaldı..

Sitelerde Paylaş

Hacı Sıvasta yakılanlarıda böyle kafalar galeyana getirmişti, bunların karsşısında kökten bir şekilde siyasetle çözüm olur..Özgürlüğünde bir sınırı olmalı bence, bu adamın yaptığı kitlelere hitap ediyor, göz önünde biri, bu tarz konuşmayla katliam fermanı vermeye vardıracaklar işi az kaldı..

Düşünce, inanç ve kendini belirtme özgürlükleri bedava değildir.

Onlar için bir fiyat ödemek zorundasınız.

Belirttiğiniz düşüncelerinizi beğenmedikleri için size öldürmek isteyenler her zaman olacaktır.

Onlar var olduğu için bu özgürlüklerden fedakarlık yapmak korkaklıktır.

Bu özgürlükler herkes içindir.

Sitelerde Paylaş

Düşünce, inanç ve kendini belirtme özgürlükleri bedava değildir.

Onlar için bir fiyat ödemek zorundasınız.

Belirttiğiniz düşüncelerinizi beğenmedikleri için size öldürmek isteyenler her zaman olacaktır.

Onlar var olduğu için bu özgürlüklerden fedakarlık yapmak korkaklıktır.

Bu özgürlükler herkes içindir.

Demokrasiyi bedel ödemeden alamayacağız bu bir gerçek..
Sitelerde Paylaş

Sayın forum sahibi admin dinsiz hacı;

Adam AKP il yönetim kurulu üyesi ve daha önemlisi "tanıtım medya başkan yardımcısı" olduğu halde bireyseldir demenin mantığını ben bulamadım.

Bedel ödemeye gelince, ben Ankara AKP genel merkezine gidip "Ben geldim, ateistim, dininizin yokolmasını istiyorum. Beklemekten sıkıldım, ne yapacaksanız yapın artık. Dininiz kafirlere üç seçenek sunuyor ya müslüman olacaksın ya bizim emrimizde eğilerek küçülerek yaşayıp cizye vereceksin ya da kafanı keseriz. Ben de size üç seçenek sunuyorum ya bu adam görevden alınsın ya siz istifa edin ya da çağırın bu adamı gelsin islami usüllere göre kafamı kessin" diyeceğim.

Yalnız sen de geleceksin. Uzaktan seyretsen de olur.

Uygun mudur ?

Neyse yok, vazgeçtim sen gelme ben kendim giderim.

Cevap vermene de gerek yok. Sen en iyisi artık bu sefer forumdan üyeliğimi sil. Belki bir sene önce en son "nasıl olsa forumdan atacaksın o yüzden cevap vermiyorum. sen en iyisi üyeliğimi sil" deyip bir daha uğramamıştım . Ddos saldırısıyla diğer forumlar kapanınca bir yanlışlık ettim yine. Şimdi niye bir senedir uğramadığımı hatırladım. Bu sefer ihmal etme, üyeliğimi sil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...