Jump to content

Ankara Metrosunda Ahlaksızlığa Tepki/Öpüşme Eylemi

Recommended Posts

Hadi oradan be.

Bilmesek yutturacaksın.

AKP'nin kitle gücüymüş.

Mıy mıylık ne zamandan beri kitle gücü oldu?

AKP'nin kitle gücü Bülent Arınç işte.

En güçlü halleri o adamın hali.

Problem olur "Allah cezasını versin" "Allah helak etsin" der gezer.

Bülent Arınç = AKP seçmeni.

Tipik ateistforum cahili. Niteliksiz bilgilerini sahte bir yüksek özgüvenle sunarak mutlu oluyorsun. AKp tarikatları kapattı da bizim haberimiz mi olmadı hayırdır?? Bilmediklerinle kendini güvende hissetmen aptallık olyor.

En güçlü halleri bülent arınç ve 10 senedir bir halt yiyemiyorsun ve kendini bir şey sanıp iç savaştan bahsediyorsun. Sen hiç çatışmaya girdin mi ya da çatışmayı bırak sokakta kavga ettin mi acaba..bordo klavyeli..

Yazdıklarını okuyunca şu foto aklıma geldi...Kimse tutmuyor seni..tutamaz da.. Puahahaha iç savaş yapacakmış

ferhat-guzel_21995.jpg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tipik ateistforum cahili. Niteliksiz bilgilerini sahte bir yüksek özgüvenle sunarak mutlu oluyorsun. AKp tarikatları kapattı da bizim haberimiz mi olmadı hayırdır?? Bilmediklerinle kendini güvende hissetmen aptallık olyor.

En güçlü halleri bülent arınç ve 10 senedir bir halt yiyemiyorsun ve kendini bir şey sanıp iç savaştan bahsediyorsun. Sen hiç çatışmaya girdin mi ya da çatışmayı bırak sokakta kavga ettin mi acaba..bordo klavyeli..

Yazdıklarını okuyunca şu foto aklıma geldi...Kimse tutmuyor seni..tutamaz da.. Puahahaha iç savaş yapacakmış

Benim yazdıklarımda ben kendimden bahsetmedim.

Sen bu sözcükleri yazarak ne yaptığını sanıyorsun?

Klavye delikanlılığını eleştiren kepazeye bak, klavye delikanlılığı yaparak , klavye delikanlılığını aşağılıyor :)

Böyle basit bir kurgu hatası varsa paragrafında hayatında öyledir.

Hayır nereye varacaksın böyle yazışmayla

Sen bir şey iddia etmiyorsun ki.

Havlıyorsun resmen.

Mesajlarına baksana yahu.

Nefret dolu.

Bunun benden kaynaklanmadığı kesin.

Senin sarfettiğin cümleler senin kendi özelliklerin.

Mesela yukarıdaki resim.

O bana benzemiyor.

O senin başkasını benziyor diye yansıtma yöntemiyle bilinç altını açığa vuruşun.

O resim sensin.

Yazdıkların sensin.

:)

Sitelerde Paylaş

Ben uzaklasali beri ulke ne hale gelmis. Iyiki vatani gorevimi de yapip gonul rahatligiyla cikmisim turkiyeden. Yasanmaz, tatile gidince bile hersey dahil, turistik bolgeden disari adimimi bile atmam.

Artik turkiyede yasayan dine inanmayanlarin da AKP ye katilip dini sonuna kadar somurmesi en akla yakin davranis, gereksiz yere durust davranip aci cekmek niye, en guzeli dini kullanan tarafa gecip esek olmak isteyenlere bir semer daha vurmak. Sener Sen in "Namussuz Namuslu" filmini hatirlayin.. adami zorla namussuz yapar bunlar.

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin de takiyye hakkını kullanacağı zamanlar yakındır.

Bir dönem, eğer patron olmuşsa kesin eskiden komünist ve solcuydu, deniliyordu.

Yani eski solcular emperyalistin babası oldu, denilmek isteniyordu.

Sanırım günümüzde de, eski Ateistler en baba muhafazakar dindarlardan olacak.

Tabi takiyye hakkını kullanmak isteyenler ve "genleri bencil"(oportünist) olanlar :)

Sitelerde Paylaş

Ben de bir müddet zor koşullar altında, hatta asgari ücretin altında çalıştım. O duyguyu az buçuk bilirim..

Ama yakınmanın manası yok..

Zamanla seveceksin bile. :)

Tecavüz edilmek hoşuna bile gidecek..

yahu ben asgari ücretle çalışmıyorum ki, sürekli bunun üzerinden gitmeye çalışıyorsun bu senin etiketin.

ama sen farklı olmak için mantıklı mantıksız herşeye karşı çıkmaya çalışıyorsun, eski nickinle de böyleydin.

lakin eleştirin ve çözümlerinle, algının ne kadar yetersiz olduğunu sergiliyorsun ilginç.

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zamane Müslüman gençliğinin ahlak anlayışı da oldukça eksantrik. Rehberleri/referansları bin yıl önceki İslam ve Müslümanlar veya bunları taklit ederek daha İslami bir hayat yaşadıkları iddiasında olan zamanımızın kara çarşaflıları ve şalvarlıları olması gerekirken, batının laiklik, özgürlük gibi batıllarını yaşam biçimi olarak seçen kötü örneklere bakıp kıyaslayarak, kendi ahlak ve Müslümanlıklarını testi ediyorlar.

Anlaşılan o ki: Batıl zamane gençleri sevişme aşamasına geçtiklerinde, zamane Müslüman gençleri öpüşme aşamasına geçecekler. Bir adım geriden takip ediyorlar, enselerindeler yani.

tarihinde ilkeli tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

yahu ben asgari ücretle çalışmıyorum ki, sürekli bunun üzerinden gitmeye çalışıyorsun bu senin etiketin.

ama sen farklı olmak için mantıklı mantıksız herşeye karşı çıkmaya çalışıyorsun, eski nickinle de böyleydin.

lakin eleştirin ve çözümlerinle, algının ne kadar yetersiz olduğunu sergiliyorsun ilginç.

Dunyanin tek akillisi sensin heralde..

Sitelerde Paylaş

Dunyanin tek akillisi sensin heralde..

yahu sen geri zekalımısın nesin. bariz bir tartışmayı sırf farklı olmak için sabote ettin üstelik karşı tarafı bilmdiğin şekilde itham ederek.

mal mal çözümler sundun. senin gibiler umrumda bile değil. verebileceğin cevap bu mu salak sürekli kişiselleştiyrmeye çalışıyorsun, mal geldin mal gidiyon.

uzak dur.

Sitelerde Paylaş

yahu sen geri zekalımısın nesin. bariz bir tartışmayı sırf farklı olmak için sabote ettin üstelik karşı tarafı bilmdiğin şekilde itham ederek.

mal mal çözümler sundun. senin gibiler umrumda bile değil. verebileceğin cevap bu mu salak sürekli kişiselleştiyrmeye çalışıyorsun, mal geldin mal gidiyon.

uzak dur.

O bir tam kendileyinci, onunla tartışırsak sonu insanlığın kabullenemeyeceği ama onun kabulleneceği ahlaki normlara kayar.. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O bir tam kendileyinci, onunla tartışırsak sonu insanlığın kabullenemeyeceği ama onun kabulleneceği ahlaki normlara kayar..

sapiens in doğal seçilimi bazen enteresan türler çıkarıyor :)

Sitelerde Paylaş

uzak dur.

Bu konudan cikacaktim ama sirf gicikligina bir kere daha yazayim bari..

Farkli olmak umrumda degil. Aslinda bu forum da umrumda degil. Oylesine yaziyorum.

Senin cok umrunda heralde ki hala cevap veriyon..

Kac gundur benin yazmami bekliyodun ki boyle kindar bir ileti yaziyon.. Neyse.

Lafin sende kalsin. Sana ithamda bulunmayacam..

Tespitlerim neredeyse her zaman dogrudur. Uymak senin cikarina. :lol:

Sitelerde Paylaş

Hayallerde yaşyorsun. Asıl pasif seçmen chp seçmenidir. Mhp seçmenin pasif olduğunu söyleyen insan art niyetlidir. Akıllara ziyansın.

Videoları izleyin biraz. Tekbirgetiren gruptakiler iki sembol kullanıyor. İbda-c sembolu ve mhp nin kurt işareti. Herhangi bir iç savaşta mhp akp ve sağ kesim tek bir cephedir. BDp tabanı aşiret sistemine bağlıdır ve gericidir. Bugün akp*pkk işbirliği bu gericilik ortak noktasında geçekleşmiş ve toplumun ilerici bireylerine karşı bir cephe olmuşturr. APo'nun diyarbakırda okunan mesajında ne demek istenildiğini anlamak istiyorsan yavuz sutan selimi referans seçmelerine kafa yoracaksın.

AKP ve islami kesim şu ana kadar hiçbir ögütlü gücünü meydanlarda tepkilerde kullanmadı. Bu gördükleriniz kendi kendine gaza gelen tipler. İslami kesim örgütlü gücünü kullanmaya başladığında chp seçmeni çil yavrusu gibi dağılır. İç savaş için sen silah yardımı alsan o silahı taşıyacak ''öpüşen'' adam bulamayacaksın. hayallerde yaşıyor bazıları hakikaten..

Büyük şehirlerde çankayada bahçelide bostancıda kadıköyde yaşayan insanlardan hiçbir şey olmaz. Böyle insanlar korkaktırlar. EN ufak ciddi tehlike altında yurtdışına kaçar veya deri değiştirirler. Tükiye'nin tek ümidi anadolu müslümanı dediğimiz kesimde yatar. Onlar izin verdiği kadar var olacak ve ayakta duracaksınız.

Ayakta uyuyor saf saf bu olayların Akp'nin sonunu getireceğini düşünüyorsunuz.

AKP daha uzun seneler iktidarda. Tayyip gitse yerine adam hazır. Hayır ne bekliyorsunuz akp dağılacak ve toplum bir anda modernleşecek mi sanıyorsunuz. İktidar bir anda chp'ye veya akıllı insanlar eline mi geçecek? :=)) Öyle bir örgütlenme gücü yok. Kırın dizinizi oturun aşşağı, klavyeden bir kaç iyi insanı alkışlayın siz.

Ne oldu canım?

Bu öyle Kazlıçeşmede bayrak sallayıp tayyip sen bizim herşeiymizsin demeye benzemez.

Kitle gücü nerede? :)

Sitelerde Paylaş

Benim yazdıklarımda ben kendimden bahsetmedim.

Sen bu sözcükleri yazarak ne yaptığını sanıyorsun?

Klavye delikanlılığını eleştiren kepazeye bak, klavye delikanlılığı yaparak , klavye delikanlılığını aşağılıyor :)

Böyle basit bir kurgu hatası varsa paragrafında hayatında öyledir.

Hayır nereye varacaksın böyle yazışmayla

Sen bir şey iddia etmiyorsun ki.

Havlıyorsun resmen.

Mesajlarına baksana yahu.

Nefret dolu.

Bunun benden kaynaklanmadığı kesin.

Senin sarfettiğin cümleler senin kendi özelliklerin.

Mesela yukarıdaki resim.

O bana benzemiyor.

O senin başkasını benziyor diye yansıtma yöntemiyle bilinç altını açığa vuruşun.

O resim sensin.

Yazdıkların sensin.

:)

Sen küçükken tuvalette ekmek filan mı yedin? Çok fena çarpılmışsın yahu, kafa kalmamış sende. Kendi kendinle kavga etmişsin.

Cahilsin ve cahilliğinle öne sürdüğün her sav'ın saçmalığı gösterilince sorulara cevap vermek yerine klasik ergen triplerine girmişsin. Fotoğraf da geçekten canını acıtmış, kalkıp o resmin sana benzemediğini yazıyorsun. hahahaha... Lan o'lum tipinden bana ne! Ben senin uyduruk cengaver tavırlarını resmetmek amacıyla koydum o fotoyu. Sen hayatta olmadığın için, kafanın içindeki 3-5 tanım içinde yaşadığın için gerçekleri bilmiyor ve buradaki gençleri yanıltıyorsun. Sen bir zararlısın. Ha ama senin burada olman çok işime geliyor artık. Çünkü sen istediğim malzemeyi bana vereceksin..İsediğin gibi yaz tokatlamayacağım seni..

Ne oldu canım?

Bu öyle Kazlıçeşmede bayrak sallayıp tayyip sen bizim herşeiymizsin demeye benzemez.

Kitle gücü nerede? :)

Ne diyeyim sana sanal kahraman sanal lider? O küçük kafan almıyor da almıyor işte..Bu bir iç savaş değildi, alakası bile yoktu bre cahil. Buna rağmen burada yazdığım her bir şey bu olaylarda ortaya meyvelerini koydu.

MHP---partinin tavanı belli, tabanından katılım 3-5

BDP---APO bayraklarıyla gelip meydanın içine ettiler ve ediyorlar, akp ile yan yana duran aponun resimleri..alandan tamamen kopuk kendi sahalarını yarattılar. Adamlar yine BÖLÜCÜ

CHP---Alanın içine eden bir diğer partiydi. Çatışmalar bittiğinde uykusuz susuz polise direnen gençleri kenara itip tüm isanbul teşkilatını yığıp ezber sloganlarını atıp defolup gittiler. Polis 2 adım ilerleyince 100 metre kaçış deparına kalkan, patlama sesi duyunca ağlaşan cıbırlardan oluşuyorlar.

Bu gençlerin canlarından başka hiçbir şeyi yoktu ellerinde ve yedikleri dayağın gazın haddi hesabı yok. Dİreniş neydi biliyor musun çoğu yerde: Polis gaz bombasını sallıyor çocuklar kaçıyor sonra tekrar yakınlaşıyorlar ve yine gaz..Kaç ve toplan..Ara sokaklara kaçmamayı daha yeni öğrendi bu çocuklar sen kalkıp bunu iç savaş ciddiyetinde bir olaya eş koşup kendini haklı çıkarmaya kalkıyorsun. Bir sürü yaralı var, o karmaşa içinde ne krizler ne çaresizlikler yaşandı...Eğer iç savaş olsaydı ölmüştü hepsi..ölmüştü.

Şimdi turistik geziler var. Barikatlarda insanlar fotoğraf çektirip gidiyorlar. Ve o çocukların içi acıyor içi..Çoğu direnişçi, kalabalığı bıraktı gitmelerini bekliyor..

Kitle gücünün meyveleri de ortaya çıktı..Eli sopalı herifler, gençlere bıçakla saldıran tipler..Bunlar birşey değil, iç savaş çıkarsa sahaya inecek gerilla eğitimi almış gruplar da var..

Sen salla, kafanın içinde birbirine eşitlediğin 3-5 tanımla gerçeği yakaladığını sanıp burada olur olmaz salla dur. Eninde sonunda birileri için ''deli'' benim için de otistikten öte biri değilsin.

İşin ucunda olan gençlere oluyor, ona yanıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...