Jump to content

KURANDA konuşan kim ?

Recommended Posts

• İleti 243
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ama işte senin gibi pasif agresifler de var ve bunlar insanı gerçekten delirtir. Ben şahsen din tartışmalarında küfür ve hakareti hiç anlayamamışımdır, bu tip tartışmalarda hakaret de bir işe yaramaz ama senin gibiler çok zorlar.

Senin taktiklerin çok pis. Muhtemelen beni tanımadığın için bu mesajı bana yazma hatasında bulunmuşsun, yoksa bana kalsa seni foruma bile sokmam, eskiden yaptığım gibi. Foruma girmesi yasaklı birkaç kişiden biriydin, yapmadığın pislik kalmadığı için içeri alınmıyordun.

Ateistlerin kendilerini ifade etme, hatalarını düzeltme vb konularda senden alacakları en ufak bir fikir kırıntısı bile yok, senin ne olduğunu en iyi ben bilirim.

Bu forumda her uyeye ayni dozda cevap veremiyoruz malesef...

Ateist adiyla gayet iyi yazan bir uye yuzlerce iletiyi musluman agziyla ve baska bir nickle yaziyordu...

Ve o kadar sinsi ki her iletisinde islama vurabilecek aciklar veriyordu...

Yuzlerce ileti yazdi bu sahis...

Ona cevaben binlerce kez islam karalandi...

Iki nick ayni anlatim bozuklugunu ayni imla hatalarini yapiyordu...

Ve ayni dakikalarda online oluyordu...

Nihayetinde buna bir son verilmeliydi...

Ip adresi kismi blof idi ve malesef binlerce ileti ile oynanan bu oyuna son verilmesi icindi...

Beni forumdan atabilirsiniz ama bu kurgular bana degil size kaybettirir...

Keske icinizden bi akilli ciksaydi o son verseydi bu oyuna...

Ya gormezden gelindi, ya da o sevgili ateist heppinizi uyutacak seviyedeydi...

Ben neyi nicin dusundugumu ortaya koyan biriyim...

Gerektiginde hodri meydanda da tartistim...

Forum bu amacla var herhalde di mi...

Yoksa bu tahammulsuzlugun sebebi farkli bir aci mi...

tarihinde Dotttore tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kendi kalp atışına hakim olamayan uykusunu uyanikligini nefesini kontrol edemeyen insanlar kalkmış Allah i sorguluyor ey insanlar ve cinler topluluğu eğer gücünüz yeterse gökleri aşıp uzaya çıkın ancak bi güç olmadan çıkamazsınız o gün dünyayı düz zanneden topluluğa bunu söylemek neden gerekir ki biz size ana karninda kulaklar gonul ve gözler insaa ettik oluşum bu sira iledir .gökten demiri biz indirdik demirin dünyada oluşmadığı uzaydan goktaslari ile geldigi

Nasa yol geçen hanına çevirdi hala 1400 kuranı yazanlar size öyle bir kazık atmışki bir daha belini doğultamıyor müslümanlar.

QEMdmte.jpg

Sitelerde Paylaş

Bu forumda her uyeye ayni dozda cevap veremiyoruz malesef...

Ateist adiyla gayet iyi yazan bir uye yuzlerce iletiyi musluman agziyla ve baska bir nickle yaziyordu...

Ve o kadar sinsi ki her iletisinde islama vurabilecek aciklar veriyordu...

Yuzlerce ileti yazdi bu sahis...

Ona cevaben binlerce kez islam karalandi...

Iki nick ayni anlatim bozuklugunu ayni imla hatalarini yapiyordu...

Ve ayni dakikalarda online oluyordu...

Nihayetinde buna bir son verilmeliydi...

Ip adresi kismi blof idi ve malesef binlerce ileti ile oynanan bu oyuna son verilmesi icindi...

Beni forumdan atabilirsiniz ama bu kurgular bana degil size kaybettirir...

Keske icinizden bi akilli ciksaydi o son verseydi bu oyuna...

Ya gormezden gelindi, ya da o sevgili ateist heppinizi uyutacak seviyedeydi...

Ben neyi nicin dusundugumu ortaya koyan biriyim...

Gerektiginde hodri meydanda da tartistim...

Forum bu amacla var herhalde di mi...

Yoksa bu tahammulsuzlugun sebebi farkli bir aci mi...

E sen onu deşifre ettin ve gereken yapıldı. İyi ki deşifre ettin, o tip ateistin hiçbir yerde yeri olmamalı. Forumun en yoğun olduğu dönemlerden biriydi, günde 1500'ün üstünde ileti yazılıyordu. Forum yönetimi her üyeyi tek tek takip edemez, biri bir şeyden şüphelenip uyarırsa da mutlaka inceler ve gereğini yapar. Bu hala böyledir, o yüzden yöneticiler sık sık raporlama seçeneğinin kullanılmasını ister.

Sen, o sahtekar hakkındaki suçlamanın doğru olup olmadığını anlamak için teknik inceleme yapılması gerektiğinden habersiz, o dakika atılsın istedin, bunu derken de milletin bilgisayarına girip IP'lerini ele geçirdiğini söyledin. Şantaj yaptın resmen hepimize. Özellikle o dönemde dinci basınla sıkıntımız olduğunu iyi bildiğin için de bilgilerimizi servis edeceğini söyledin. Biz de blöf olduğunu bildiğimiz için seni yaka paça attık ve bir daha da foruma almadık zaten. Blöf olmayıp da ne olacaktı? Korktuk mu sanmıştın? Ona rağmen bir süre sonra tekrar kabul edildin foruma, pis yöntemlerin nedeniyle tekrar atıldın. Sonra tekrar... Yine de çok geniş yürekliymişiz... Şantajcımıza bile şans verdik, düşün.

Ben bundan daha büyük bir alçaklık, ahlaksızlık görmedim, bilmiyorum. O yüzden senin gibi adamların burada ahlak falan satması, forumu ve ateizmi çok düşünüyor gibi yapması inanılmaz can sıkıyor.

Yani Müslüman taklidi yapıp kendi ana üyeliğini asist eden ahlaksız bir ateisti buradaki yeni üye arkadaşlara örnek vermişsin ya hani, ben de seni örnek verdim işte.

Sitelerde Paylaş

Ben elhamdülüllan çook iyi anlıyorum ya peki sen elhamdüatezül anlıyamıyor musun?

Yunus 108 De ki: “Benim ve bana tâbî olanların, basiret üzere (kalp gözüyle basar ederek, Allah’ı görerek) Allah’a davet ettiğimiz yol, işte bu yoldur. Allah’ı tenzih ederim. Ve ben, müşriklerden değilim

Yunus 99 ikrah etmek zorlamak var iken

Yunus 108 anlatıcaz böyle bir güzel şey var Bitti ısrar etmek yok beğenmedin pek ala senin dinin sana benim dinim bana güle

Ama ne yapalım kardeşim aynı toprakta yaşıyoruz aynı suyu havayı kullanıyoryz lütfen bu beldeye hurmet ediniz buranın mamuresi icin buranın refahı ve huzuru için elbirliği ile çalışmamız lazım gelir vicdanşarımız dursun beraber çalışalım

Kazanmaktan mahrum olanlara yardım edelim aharın zararı doldurulam kasaları parcalayalım der ay lav yuy beybş lala lala lala

Kim yalan konuşuyorsa :D Allahın ayeti burda amin :D

Yunus 100:

Allah`ın izni olmadıkça hiçbir benlik iman edemez. Allah, pisliği, aklını kullanmayanlar üzerine bırakır.

Sitelerde Paylaş

Kur'an sadece o gün icin inmiş bir kitap değil değişik durumlarda o durumların şartlarına göre hareket etmeyi sağlar sizin o çelişki zıtlık sandığınız durumlar asıl kuranin kıyamete kadar hükmünü korumasının bir sebebidir sadece islamin hakim olduğu dönem ile sindirildigi dönemler bir olamaz her döneme uygun yol gösterir

Sitelerde Paylaş

Kur'an sadece o gün icin inmiş bir kitap değil değişik durumlarda o durumların şartlarına göre hareket etmeyi sağlar sizin o çelişki zıtlık sandığınız durumlar asıl kuranin kıyamete kadar hükmünü korumasının bir sebebidir sadece islamin hakim olduğu dönem ile sindirildigi dönemler bir olamaz her döneme uygun yol gösterir

Kuran her döneme ugunmu bir bak.

6Y2d9Aq.jpg

Sitelerde Paylaş

E sen onu deşifre ettin ve gereken yapıldı. İyi ki deşifre ettin, o tip ateistin hiçbir yerde yeri olmamalı. Forumun en yoğun olduğu dönemlerden biriydi, günde 1500'ün üstünde ileti yazılıyordu. Forum yönetimi her üyeyi tek tek takip edemez, biri bir şeyden şüphelenip uyarırsa da mutlaka inceler ve gereğini yapar. Bu hala böyledir, o yüzden yöneticiler sık sık raporlama seçeneğinin kullanılmasını ister.

Sen, o sahtekar hakkındaki suçlamanın doğru olup olmadığını anlamak için teknik inceleme yapılması gerektiğinden habersiz, o dakika atılsın istedin, bunu derken de milletin bilgisayarına girip IP'lerini ele geçirdiğini söyledin. Şantaj yaptın resmen hepimize. Özellikle o dönemde dinci basınla sıkıntımız olduğunu iyi bildiğin için de bilgilerimizi servis edeceğini söyledin. Biz de blöf olduğunu bildiğimiz için seni yaka paça attık ve bir daha da foruma almadık zaten. Blöf olmayıp da ne olacaktı? Korktuk mu sanmıştın? Ona rağmen bir süre sonra tekrar kabul edildin foruma, pis yöntemlerin nedeniyle tekrar atıldın. Sonra tekrar... Yine de çok geniş yürekliymişiz... Şantajcımıza bile şans verdik, düşün.

Ben bundan daha büyük bir alçaklık, ahlaksızlık görmedim, bilmiyorum. O yüzden senin gibi adamların burada ahlak falan satması, forumu ve ateizmi çok düşünüyor gibi yapması inanılmaz can sıkıyor.

Yani Müslüman taklidi yapıp kendi ana üyeliğini asist eden ahlaksız bir ateisti buradaki yeni üye arkadaşlara örnek vermişsin ya hani, ben de seni örnek verdim işte.

Ben binlerce iletiyle islam karalandi ve bunu o donem forumun seviyeli ateistlerinden biri yapti diyorum sen isi kurtarmanin cabasindasin...

Konuya meraki olanlar Tanri veya Yanilgisi (10. sayfadan itibaren) ve "Ateistlere bir soru" adli baslikta ayrintiyi gorebilirler...

Bu binlerce iletilik rezalate mudahalenin olmamasi beni suphelendirdi ayrica o zaman daha forumu yeni tanidim...

Ve gerekenin yapilmasi ici ip blofu yaptim zaten bu acikca belliydi, iletilerimiz duruyor...

Kendiniz calip kendiniz oynasaydiniz di mi ahlak abidesi seni...

Ahlagi agzina alman bile yanlis senin...

tarihinde Dotttore tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ay yarıldı kamer süresi 1. Ayet arastir bakalım ebu cehil de bi cok mucize yi hatta ayın yarılmasını gördüğü halde iman etmemişti arayan inkar içinde iman içinde sebeb bulur hersey açık olsaydı imtihana ne gerek vardı ki

Bu ay yarldı hikayesine inanıyormusun gerçeten :D

GsqxXlp.jpg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...