Jump to content

Taksim'de tam olarak neyin kavgası verildi?

Recommended Posts

• İleti 212
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Öncelikle şu olayları yalaka medyadan takip etmeye çalışmayın.

Ordaki insanlar gayet medeni bir şekilde protesto ediyordu ağaç olayını sonra polis çığırından çıktı üstüne rte nin sözleri eklenince herkeste yeter artık düşüncesi oluştu herkes sokaklara döküldü polis iyice sertleşti insanları hedef alan gaz bombaları, yanlarındaki sakallı adamlarla eylemci dövmeler, insanların boşalttıklari yerlerde ki evlere binalara zarar vermeler daha niceleri bütün bunlar olurken medyada olayla alakalı tek bir haber yoktu halk ve ulusal tv hariç. İnsanlar sosyal medyadan yaşananları aktardı insanlar öğrenir öğrenmez sokaklara aktı. Bugün ve dün ttnet bakım yapıyoruz diye interneti kesti belli süreler insanlar haberlesemediler. Olaylar heryere yayıldı. Orda sadece halk vardı hiçbir ayrım yoktu sadece beraberlik kardeşlik vardı hiç bir yagmalama kundaklama vs olmadı ta ki düne kadar çok samimi bir arkadaşımı aradım kendisinin aktardiklari : " bugüne kadar burda böyle tipler görmedim amaçları ne bilmiyorum arkadaşım aralarından bir tanesinin sivil polis olduğunu kesin bir dille söylüyor."

Kısacası çok şeyler dönüyor insanlar yaralaniyor, yakalanıyor yakalananlar polis ile beraber sakallı adamlarla dövülüyor, polis eylemcilere tekbirlerle saldırıyor vs. Ölenler var adanada iki çocuğun öldüğü kesin olarak aktarılıyor, kulağı kopan, kolu çıkan, yüzüne gaz bombası isabet eden daha niceleri bunu polis yapıyor kendi ülkesinin vatandaşına eziyet çekiyor. Bunu kim yaptırıyor orasida belli zaten birilerinin gitme vakti geldi.

Sitelerde Paylaş

Siz de gittiniz mi Taksim'e peygamberim?

Biz meydana indirtiriz ! Taksim olur şura bura olur. Allah yürü ya kulum der biz eyleriz !

Allah'ın izniyle amerikanın kalemini kırdım.

Yakında amerikada da halk hareketleri başlayacak. İnanmayan bunu bir yere not alsın.

Allah'ın izniyle bizim amacımız uyarmak ve uyandırmak, apaçık bir uyarıcıyım ben !

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Allah'ın izniyle amerikanın kalemini kırdım.

Yakında amerikada da halk hareketleri başlayacak. İnanmayan bunu bir yere not alsın.

Allah'ın izniyle bizim amacımız uyarmak ve uyandırmak, apaçık bir uyarıcıyım ben !

senin gibi her kez uyarıcı kendini öne çıkartma....!

Sitelerde Paylaş

En önde giden en çok mükafatı alır.

yasadır iyiliği doğruyu temizi göstermek bunları yapmak sizin ve bütün insanlığın görevi bunları yapmak tabiatınızda olan bir şeyi yaparak nasıl ödül beklersiniz

unutmayın paranın ve ayrımcılığın olmadığı olmadı bir cennet hayatına inanıyorsunuz

Sitelerde Paylaş

yasadır iyiliği doğruyu temizi göstermek bunları yapmak sizin ve bütün insanlığın görevi bunları yapmak tabiatınızda olan bir şeyi yaparak nasıl ödül beklersiniz

unutmayın paranın ve ayrımcılığın olmadığı olmadı bir cennet hayatına inanıyorsunuz

Cennette bile ayrım var. Adn cenneti var, firdevs cenneti var vs. var. Anlayacağın var oğlu var. Ayrım cennette de var cehennemde de var ! Tabii ki bu ayrım, senin bu dünyadaki amelinle doğru orantılı.

Sen mesela koyun gibi 550 milletvekilinin cenderesine razı olursan cennete gidebilir misin şüpheli ! Doğrusunu Allah bilir !

Zulümle savaşmayana Allah mama vermez, öyle beleşe cennet yok. Koyunlar dünyada var cennette yok; akıllılar ve zulme başkaldıranlar da cennette var.

Sitelerde Paylaş

Cennette bile ayrım var. Adn cenneti var, firdevs cenneti var vs. var. Anlayacağın var oğlu var. Ayrım cennette de var cehennemde de var ! Tabii ki bu ayrım, senin bu dünyadaki amelinle doğru orantılı.

Sen mesela koyun gibi 550 milletvekilinin cenderesine razı olursan cennete gidebilir misin şüpheli ! Doğrusunu Allah bilir !

Zulümle savaşmayana Allah mama vermez, öyle beleşe cennet yok. Koyunlar dünyada var cennette yok; akıllılar ve zulme başkaldıranlar da cennette var.

az önce ben uyarıcıyım dedin bak bende sizi uyardım ama anlamadınız anlamak istemediniz bu yaşam bonus toplama alanı değil kim ne kadar toplarsa iyi yerlere gidecek diye yaşamıyoruz..

feytullah adn cennetine götürüyor takılanları

cübbeli firdefs

tayip ise sade cennete götürüyor diyen bir topluluk ne kadarda baş kaldırsa sonu belli

Sitelerde Paylaş

az önce ben uyarıcıyım dedin bak bende sizi uyardım ama anlamadınız anlamak istemediniz bu yaşam bonus toplama alanı değil kim ne kadar toplarsa iyi yerlere gidecek diye yaşamıyoruz..

feytullah adn cennetine götürüyor takılanları

cübbeli firdefs

tayip ise sade cennete götürüyor diyen bir topluluk ne kadarda baş kaldırsa sonu belli

Ben Allah'ın bonusunu topluyorum cübbeli gibi sapıklarınkini değil. Bu sapıklarınkinin peşine koşan cehennemin dibini boylayacak.

Adn ve firdevs cennetleri Kuran'da geçer, insan sözü değil.

550 milletvekilinin zulmüne razı olup zulme ses çıkarmayan, cehennemde de zebanilerin tokmağına ses çıkarmayacak.

Hud 113: Ve zulmedenlere meyletmeyin, sonra ateşle azâba uğrarsınız ve Allah'tan başka bir dostunuz yoktur, sonra yardım da görmezsiniz.

Allah diyor ki hud 113'te zulmedene meyletme. Şimdi sen kalkıp ampul partisine oy verip meyledersen veya diğer partilere oy verip meyledersen yani koyun olup 550 milletvekilinin cenderesine uyarsan, ohh ne güzel oldu dersen; gideceğin yer cehennem; öptüreceğin yanaklar da zebani amcalarının olur.

Sitelerde Paylaş

Ben Allah'ın bonusunu topluyorum cübbeli gibi sapıklarınkini değil. Bu sapıklarınkinin peşine koşan cehennemin dibini boylayacak.

Adn ve firdevs cennetleri Kuran'da geçer, insan sözü değil.

550 milletvekilinin zulmüne razı olup zulme ses çıkarmayan, cehennemde de zebanilerin tokmağına ses çıkarmayacak.

Hud 113: Ve zulmedenlere meyletmeyin, sonra ateşle azâba uğrarsınız ve Allah'tan başka bir dostunuz yoktur, sonra yardım da görmezsiniz.

Allah diyor ki hud 113'te zulmedene meyletme. Şimdi sen kalkıp ampul partisine oy verip meyledersen veya diğer partilere oy verip meyledersen yani koyun olup 550 milletvekilinin cenderesine uyarsan, ohh ne güzel oldu dersen; gideceğin yer cehennem; öptüreceğin yanaklar da zebani amcalarının olur.

bizim orda he diyorlar sana gelsin

Sitelerde Paylaş

Sen de Tayyibi örnek alan birisin.

Forumun diktatörü..

Senin gibileri burada yaşatmayan bir diktatörüm ben. Burası özgür bir forum ama zırvaların inanç ve fikir olarak tartışıldığı bir yer değil.

Her iletinin altına bir zırva yapıştırıyorsun.

Burada kalacağın zaman kısıtlı. Bir sona yaklaşıyorsun. O son her an gelebilir. Bu ihtarımı ciddiye al..

Sitelerde Paylaş

Alemdağ da hergün 100 lerce ağaç kesiliyor, türkiyenin heryerinde aynı durum var ama sırf fesatlık çıkarmak için böyle işlere soyunanların derdi ağaç felan değil, dertleri bölücülük, isyan çıkarmak, huzur bozmak.

YUHHHHHHHH SANA YUHHHHHHHHH..
Sitelerde Paylaş

Bersann bir git ya bir git, sırf yorum yazmak için yazma be. Bölücülükmüş, malsın yada kötüsün kardeşim kötü. Kesilen o diğer ağaçlarıda kim kesiyor? Mesele tek ağaç değil bak bunu iyi dedin ama sonunda fesatın allahını yaptın be. Ülkenin her yerini tek diktayla yöneten bu vatan haini gruha sabır kalmadı, ne bölücülükten bahsediyorsun be, bölücülüğü bu hükümet yapmıyor mu be? Sen orda polisin imamın ordusunun öldüresiye dövdüğü gaz sıktığı insanlara yazacağına, arkasına aldığı eli sopalı yobazlara ne demeye yazmıyorsun be? Polisin arkasında vatandaş yurtsever avına çıkmış asalak böcekler kim?

tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Alemdağ da hergün 100 lerce ağaç kesiliyor, türkiyenin heryerinde aynı durum var ama sırf fesatlık çıkarmak için böyle işlere soyunanların derdi ağaç felan değil, dertleri bölücülük, isyan çıkarmak, huzur bozmak.

Aptal mısın?Ağaç 1 hafta önceydi,bitti o mesele.

Mesele toprağın altındaki atalarının kemikleriyle övünen patates kafalı,Fetonun kulu olan adam.

Dinle topladığı oylarla övünen,sakal kesmek haram olmasına rağmen kesip tvde ben sünniyim diyecek kadar ahmak olan adam.

Suçu belli olmayan adamları hapse atan,kitap toplatan geri kafalı adam.

Sitelerde Paylaş

Konu ağaç konusu değil.

İlk önce şu AKP sempatizanları (geleceğin yargılanma adayları diyelim artık :) ) bunu anlasın.

Ortada bir faşizm var.

Bunun adı İslamo-Faşizm.

İslamo Faşizm bir hak ihlalidir.

Nazicilik, Irkçılık, Soykırımcılık gibi.

Halk buna yeter dedi.

İki ağacı protesto etmeye giden gaz ve su sıkıp, tonlarca polisi oraya yığma tepkisi gösteriyor AKP değil mi?

İki ağacı yıkmaya gidene bu tepkiyi veren adamlara, iki ağaç için şehri yakma tepkisini neden eleştiriyorsunuz?

Ağaç savunmaya giden adamların polisle ne işi olur yahu?

En yakınındaki ağaca git ve onu ardına alarak savun.

Sana polis niye gelir? Sana niye gaz atar? Seni suyla ve jopla niye döver? Seni niye yerlerde sürükler?

Bunun bir açıklaması var mı?

Bunu yaptıran adamın hangi yaptığına güvenebilir artık o insanlar?

Artık evlerde güvende uyumaktan bile çekinirler.

Ve haklılar.

Çünkü polis soykırımcı gibi davranıyor.

AKP gitmeden bu gerilim bitmez.

AKP gitmese de Tayyip başta olmak üzere yönetim kadrosu gitmeden bu gerilim bitmez.

Kranlığın ve kötülüğün en uç noktası masum insanlara ağaç için bu kadar zulmü etmek.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...