Jump to content

Recommended Posts

Allah herşeyin başını sonunu bilendir. İmtihanın sonuçları Allahın Kader bilgisindedir. Kaza ilmi ise gün be gün ortaya çıkmaktadır.

Yani Allah yarın olacakları OLACAK diye biliyor.

Dün olanları OLDU diye biliyor.

Eeee, biliyorsa neyi imtihan ediyor?

Şu sorulara hala cevap yok. Bu imtihanın amacı ne? İnsanların hurilerle aşna fine yapmasını veya cayır cayır yanmalarını seyretmek mi?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 173
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sadistlik insanları uyarmadan yakmaktır. Sen çocuğuna alkollü araç kullanma diye pekçok kez ikaz edersin buna rağmen içip de kaza yaparsa sen sadist misin?

Uyararak yakmak sadistlik değil yani.

Verdiğin örneğin ne kadar saçma olduğunun farkında mısın, bilmiyorum. Ben çocuğuma alkollü içki içme, içersen seni cayır cayır yakarım dersem tabii sadist olurum ama çocuk alkollü içki içip kaza yaparsa bunun benimle ne ilgisi var?

Sitelerde Paylaş

Uyararak yakmak sadistlik değil yani.

Verdiğin örneğin ne kadar saçma olduğunun farkında mısın, bilmiyorum. Ben çocuğuma alkollü içki içme, içersen seni cayır cayır yakarım dersem tabii sadist olurum ama çocuk alkollü içki içip kaza yaparsa bunun benimle ne ilgisi var?

Çocuğun alkollü arabanın başına geçti ve kaza yaptı 5 kişinin daha ölümüne sebep oldu. O 5 kişinin hakkına girene ceza vermek çok mantıklıdır ki başkaları da aynı işi yapmasın.

Sitelerde Paylaş

Çocuğun alkollü arabanın başına geçti ve kaza yaptı 5 kişinin daha ölümüne sebep oldu. O 5 kişinin hakkına girene ceza vermek çok mantıklıdır ki başkaları da aynı işi yapmasın.

Ya hayret bir şey, bir kaza varsa benimle ne ilgisi var? Kazayı yaratan ben miyim? Ama sana göre çocuğu uyaran da, kazayı yaratan da Allah. Her şeyin sorumlusu Allah. Benim kafama gökten göktaşı düşse de Allah sana göre. Kendi çalıp kendi oynuyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...