Jump to content

Anıtkabiri de yıkarsak elhamdülillah

Recommended Posts

Kibarlık İslamın meziyetidir ben kibar olduğumu hiç deklare etmedim, fikirlerimi kabul etmek zorunda değilsiniz,

sizler imansız, Atatürkçü ve laikseniz bende müslüman Peygamber sevdalısı türk genciyim. herkes sizinle aynı duyguları taşıyacak diye bir kaide yok. son bir haftadır özellikle bu forumda bazı sinsilerin maskelerinin altı tamamen ortaya çıktı, meziyet ve karekterden nasibini alamayanlar duygularını nasıl ifade ediyor herkes çok iyi görmüş oldu.

sinsilerin,fesatların, içten pazarlıkçıların, hainlerin olmadığı bir dünya dileğiyle....

Bazen medeni toplumlarda devletlerde yazılı olmayan kurallar vardır Amerikadada Avrupadada Rusyadada Suudi Arabistandada böyledir. Bunlardan başlıcası kurucu babalar hakkındaki meseleler kurcalanaz. buna bazı toplumlar sert tepki verir.

Mesela Arabistanda Muhammed hakkında ileri geri konuşursan kafanı keserler Amerikada Lincol hakkında konuşursan kafanı kesmezler ama iyide olmaz ha keza Lenin için Mao için bile böyledir.

Atatürkte ülkenin kurucu babasıdır zaten bizde hepi topu bir tane var. Bunu sürekli kaşımak canlı tutmak kimseye fayda sağlamaz.

Sitelerde Paylaş

ya bu laikler ne istiyor tayipten anlamadım. Adam mısırda bile laikliği savundu size yaranamadı :)

adam alkol düzenlemesi(yasak değil) getiriyor öbür taraftan zinayu suç olmaktan çıkaran kanun düzenliyor. cami yapıcam diyor orta yolcu, uyuyan müslüman kitleyi bu şekilde kontrol altında tutuyor. Ne şiş yanıyor ne kebap. Yatın kalkın tayibe dua edin bence

Gerçek islam anlayışına sahip bir iktidar gelirse haliniz o zaman duman olur :) boşuna kaşınmayın o yüzden

Sitelerde Paylaş

Ateislere maaş bağlansın istiyoruz. çok mu? En temel hak ve özgürlüklerimizden biri değilmidir ateist maaşı almak?

Dalgasına yazdım ama ciddi olarak ateist maaşı diye birşey olsaydı bu ülkde hiç müslüman kalırmıydı?

En azından kim samimi kim samimi değil görürdük. Herşeye rağmen çoğunluğun genede kabul edeceğini sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

Bazen medeni toplumlarda devletlerde yazılı olmayan kurallar vardır Amerikadada Avrupadada Rusyadada Suudi Arabistandada böyledir. Bunlardan başlıcası kurucu babalar hakkındaki meseleler kurcalanaz. buna bazı toplumlar sert tepki verir.

Mesela Arabistanda Muhammed hakkında ileri geri konuşursan kafanı keserler Amerikada Lincol hakkında konuşursan kafanı kesmezler ama iyide olmaz ha keza Lenin için Mao için bile böyledir.

Atatürkte ülkenin kurucu babasıdır zaten bizde hepi topu bir tane var. Bunu sürekli kaşımak canlı tutmak kimseye fayda sağlamaz.

sizler Osmanlının kurucu babalarına ağzınıza geleni yazarken hiç böyle düşünmüyordunuz, ne olduda Atatürk mason olabilir diyince hemen köpürdünüz?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...