Jump to content

Türkler Uyanıyor mu?

Recommended Posts

Turgay görende halkın durduk yere ayaklandığını sanacak mesajında. Dün olanlara bu gün ayaklanan bir halk değil bu, Menderes'le başlayıp Tayyiple gırtlağa gelen zorbalıktır olan, yetti artık. Bu ülke şerri kanunları benimsiycek bir halka sahip değildi hiç bir zaman, oynandı oynandı sonuna gelindi..

Sizin atanız bozdu bizim halkı

Bilimi ele geçirip kontrol altına aldıkları gün iş biter.

Şaka tabi :)

Bilimden anlasalar, insan hak ve özgürlüklerinden de anlarlardı, demokrasiden de.

Demokrasi insan hak ve özgürlükleri hep batının uydurduğu kavramlardır. Daha kendi kavramlarına uymuyorlar. Bilim ise İslamda vardır diğerleri özellikle demokrasi pek yoktur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 56
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu uyanış, Hz. Muhammed'in sahih hadislerinde bildirdiği ahir zaman uyanışının işaretleri.

Şeytan takımı bu uyanışı kendi lehine çevirmek istiyor. Kendi eliyle milletin başına bela ettiği ampul takımı ve 550 milletvekili:

30 Mayıs 2013'te yeni petrol yasasını yürürlüğe koydu. Bu ne demek? Bu yasayla tüm petrolümüze amerika-ingiltere-israil el koydu demek.

Madenler, topraklar, tarım arazileri, sahiller ve en son buna ek olarak petroller de elden çıktığına göre artık ampul partisinin kullanma süresi bitmiştir.

Kendi eliyle koyduğu ampulü söndürüp yerine yeni bir kukla koymanın heyecanı içinde.

Bir yandan şeytan çalışırken; diğer yandan da bizler yani Allah'ın salih kulları yani Allah'ın gizli ordusunun neferleri de karşı koymaya çalışıyoruz. Kime karşı koymaya çalışıyoruz? Hem bu 550 milletin olmayan vekiline ve de yerine koyacakları yeni kuklalara.

Bu yeni münafık kuklaları yine din sosuna batırıp bize yedirmeye çalışacaklar.

Bakalım bu sürecin sonunda kim kazanacak?

Şeytan takımı ve münafık maşaları mı, yoksa bizim gibi salih savaşçı kullar mı? Esasında bizim işimiz zor, yine kaybetmemiz işten bile değil.

Gerçek müslümanların uyanıp bütün pislikleri, münafıkları temizlemesi gerekir.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu uyanış, Hz. Muhammed'in sahih hadislerinde bildirdiği ahir zaman uyanışının işaretleri.

Şeytan takımı bu uyanışı kendi lehine çevirmek istiyor. Kendi eliyle milletin başına bela ettiği ampul takımı ve 550 milletvekili:

30 Mayıs 2013'te yeni petrol yasasını yürürlüğe koydu. Bu ne demek? Bu yasayla tüm petrolümüze amerika-ingiltere-israil el koydu demek.

Madenler, topraklar, tarım arazileri, sahiller ve en son buna ek olarak petroller de elden çıktığına göre artık ampul partisinin kullanma süresi bitmiştir.

Kendi eliyle koyduğu ampulü söndürüp yerine yeni bir kukla koymanın heyecanı içinde.

Bir yandan şeytan çalışırken; diğer yandan da bizler yani Allah'ın salih kulları yani Allah'ın gizli ordusunun neferleri de karşı koymaya çalışıyoruz. Kime karşı koymaya çalışıyoruz? Hem bu 550 milletin olmayan vekiline ve de yerine koyacakları yeni kuklalara.

Bu yeni münafık kuklaları yine din sosuna batırıp bize yedirmeye çalışacaklar.

Bakalım bu sürecin sonunda kim kazanacak?

Şeytan takımı ve münafık maşaları mı, yoksa bizim gibi salih savaşçı kullar mı? Esasında bizim işimiz zor, yine kaybetmemiz işten bile değil.

Gerçek müslümanların uyanıp bütün pislikleri, münafıkları temizlemesi gerekir.

Başımıza din düşmanları başörtü düşmanları mı gelsin?

Sitelerde Paylaş

Başımıza din düşmanları başörtü düşmanları mı gelsin?

Sen sadece başörtü takarak cennete girebileceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun. İslamın tüm emir ve yasakları 6236 ayet olan Kuran'ın tümüdür. Örtünmeyle ilgili olan ayet(göğüslerinizi, başınızdan sarkıttığınız örtüyle gizleyebilirsiniz diyen) 1 tane. Geriye kaldı 6235 ayet; onları ne yapacaksın halının altına mı süpüreceksin? İslam senin bildiğin gibi başörtüden ibaret değil. Başörtüyle cennete giderim diyorsan, istikametin cehennemin dibi olabilir, dikkat et !

Hz. Muhammed'den sonra bir kez bile gerçek müslümanlar hiç bir devlette tam anlamıyla iktidar olamadı. 1400 yıldır eziliyoruz. Müslüman diye gelenlerin alayı münafık ve yahudi işbirlikçisi oldu; alayı cehenneme gidecek o yöneticilerin.

Hz. Muhammed vefat eder etmez onun bütün yakınlarını şehit etmeye başladılar; hiç bir zaman tam iktidar hakimi olamadılar.

Müslümanım diyorsan, Kuran'ı eline al, defalarca oku; sonra karar ver ben müslüman mıyım acaba? diye...

Sitelerde Paylaş

Sen sadece başörtü takarak cennete girebileceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun. İslamın tüm emir ve yasakları 6236 ayet olan Kuran'ın tümüdür. Örtünmeyle ilgili olan ayet(göğüslerinizi, başınızdan sarkıttığınız örtüyle gizleyebilirsiniz diyen) 1 tane. Geriye kaldı 6235 ayet; onları ne yapacaksın halının altına mı süpüreceksin? İslam senin bildiğin gibi başörtüden ibaret değil. Başörtüyle cennete giderim diyorsan, istikametin cehennemin dibi olabilir, dikkat et !

Hz. Muhammed'den sonra bir kez bile gerçek müslümanlar hiç bir devlette tam anlamıyla iktidar olamadı. 1400 yıldır eziliyoruz. Müslüman diye gelenlerin alayı münafık ve yahudi işbirlikçisi oldu; alayı cehenneme gidecek o yöneticilerin.

Hz. Muhammed vefat eder etmez onun bütün yakınlarını şehit etmeye başladılar; hiç bir zaman tam iktidar hakimi olamadılar.

Müslümanım diyorsan, Kuran'ı eline al, defalarca oku; sonra karar ver ben müslüman mıyım acaba? diye...

Ben öyle bir şey demedim sen kafandan uydurdun.Yoksa başka bir yerinden mi? Benim demek istediğim CHP tarzı din düşmanları gelirse çok kötü olur. Tayyip en azından müslümana zulmetmiyor.

Sitelerde Paylaş

Ben öyle bir şey demedim sen kafandan uydurdun.Yoksa başka bir yerinden mi? Benim demek istediğim CHP tarzı din düşmanları gelirse çok kötü olur. Tayyip en azından müslümana zulmetmiyor.

Teyyup desteği ile ırakta 2 milyon şehit

Teyyup desteği ile suriyede 2 yüz bin şehit

Sen de cehhemliksin, hem de en azaplısından. Seni münafık cehennemlik seni ! Senin cehhennemlik olduğunu ben değil Allah söylüyor:

Hud 113: Zulmedenlere meyletmeyin, sonra ateşle azâba uğrarsınız ve Allah'tan başka bir dostunuz yoktur, sonra yardım da görmezsiniz.

Sitelerde Paylaş

Burada bazı kesinlikler var.

Onları belirtelim ilk önce.

1- Dünya kamuoyunda şu andaki iktidara yönelik baskıcı imajı oluştu bir kere. Bu imaj tersine çevrilemez.

2- Dünya kamuoyunda oluşan bu etki dalga dalga Türk kamuoyuna yayılır (ticaretle, sosyal medya ile, kurumlarla vs, aşama aşama girer Türkiye içine)

3- Bu olanlar iktidara hiçbir artı getirmez. Eksi getirir.

4- İslamın demokratik yüzü diye bir yüzü olmaz bu da ispatlanmış oldu.

5- İslamın demokratik yüzü olmadığından artık islami figürleri kullanarak Türkiyede iktidara gelen hangi parti olursa olsun dünya kamuoyunda belirli oranda dışlanır.

Bunlar kesin olanlar.

Şu anda dine dayalı bir sempati var islam dünyasında Tayyip Erdoğana ancak bu da yok edilir.

Tayyibin islam dünyasındaki imajını yoketme konusunda İran elinden geleni yapacaktır, Bu kesin.

Ancak ne tür bir oyun oynayacaklarını bilemem. Ama Tayyibi aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık konumuna sokacaktır.

Bu da İsrail üzerinden olur muhtemelen.

Sitelerde Paylaş

Teyyup desteği ile ırakta 2 milyon şehit

Teyyup desteği ile suriyede 2 yüz bin şehit

Sen de cehhemliksin, hem de en azaplısından. Seni münafık cehennemlik seni ! Senin cehhennemlik olduğunu ben değil Allah söylüyor:

Hud 113: Zulmedenlere meyletmeyin, sonra ateşle azâba uğrarsınız ve Allah'tan başka bir dostunuz yoktur, sonra yardım da görmezsiniz.

Sen Kur'an ayetlerini yorumlayabilecek ve aklına göre insanları tekfir edebilecek bilgiye sahip misin? Sen ehli sünnet misin onu söyle bana?

Sitelerde Paylaş

Sen Kur'an ayetlerini yorumlayabilecek ve aklına göre insanları tekfir edebilecek bilgiye sahip misin? Sen ehli sünnet misin onu söyle bana?

Senin sahte müslüman olduğunu kafir bile anladı, ben çoktan ciğerini anladım senin. Irakta 2 milyon müslüman şehit, Suriyede 200 bin müslüman şehitin kanına giren ve destek veren; Hz. Muhammed'in hadislerinde bildirdiği süfyan Teyyupu destekleyen sen, evet seni münafık seni; cehennemin dibine gideceksin bu kafayla.

Sitelerde Paylaş

Senin sahte müslüman olduğunu kafir bile anladı, ben çoktan ciğerini anladım senin. Irakta 2 milyon müslüman şehit, Suriyede 200 bin müslüman şehitin kanına giren ve destek veren; Hz. Muhammed'in hadislerinde bildirdiği süfyan Teyyupu destekleyen sen, evet seni münafık seni; cehennemin dibine gideceksin bu kafayla.

Ahmak herif. Beni ne tanıyorsun ki sen. Kaç mesaj yazmışım forumda. Chp gelmesin diye öyle dedim. Bana kalsa tüm bu demokrasi falan yıkılıp İslam devleti kurulmalıdır. CHP gelirse ne olacak. Yine dindar halk zulüm görecek. Gören de Tayyip'in kendisi 2 milyon öldürmüş zannedecek.

Sitelerde Paylaş

Ahmak herif. Beni ne tanıyorsun ki sen. Kaç mesaj yazmışım forumda. Chp gelmesin diye öyle dedim. Bana kalsa tüm bu demokrasi falan yıkılıp İslam devleti kurulmalıdır. CHP gelirse ne olacak. Yine dindar halk zulüm görecek. Gören de Tayyip'in kendisi 2 milyon öldürmüş zannedecek.

Hadi oradan, cehennemlik münafık !

Katillere meyleden, zulmedenlere meyleden senin gibi münafıkların yaslanacağı şey ateş, gideceği yer cehennemin dibinden başka bir şey değil.

Deyyup denilen zalimi savunanların %100'ü cehennemlik.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...