Jump to content

Şanlı direnişte akılda kalan isimler

Guest kafa

Recommended Posts

2. si senin bahsettiğin büyük ihtimalle...

Edit: Değil, üstteki hanımefendi...Nam-ı diğer "siyahlı kadın"

Değil, bulmaya çalıştım bulamadım. Bulunca asacağım. Benim bahsettiğim 15-16 yaşında üzerinde kırmızı (muhtemelen mont) bir kıyafet var.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 319
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ntv-cnn türk-habertürk

ülkemizin haber vermeme kanalları, zorla canlı yayın yaptırılan güzide bihaber kanallarımız.

Bu TV kanallarının sahiplerini kanırta kanırta ...mek lazım.

TV, tayyipten daha tehlikeli çünkü tayyipi gösteren TV'ler. TV'ler olmasaydı tayyip de olmazdı !

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistim partim yok 550 milletvekili kolunda rolex saati elinde ipad kıçı ceylan derisi koltuklarad maç film seyredip arta kalan zamanında iş ihale takibi yaparken Sırrı Süreyya Önder dozerin önüne atlayıp yıkımı durdurmuştur tarih bunu yazar.

He polisin zaten ona doKunamamasının sebebi zaten arkasında örgüt desteği olması yoksa orada CHP li bir vekil olsa dayağı yemişti ve basınında umurunda olmadı.

Öte yandan abdocan cömert ve onunda birlikte beyin ölümü gerçekleştiği söylenen toplam 3 adet direniş şehidi. Yaralı binlerce insanımız

Yigitçe sonuna kadar direnen kadınlarımız

Ulusal kanal Cem ve Halk tv

Faşizme beşiktaşta geçit vermeyen teslim olmayan BJK Çarşı (Takımımdır)

İlk olaylar başladıüğında ayağa kalkan gerçek sanatçılar.

İslamcı faşizme satılmış medyaya copa biber portakal gazına sapaya demir çubuğa boyun eğmeyen gençlere

Basına iktidara tepkisi koyan NTV gibi satılmış kanalların önünde eylem yapan organize olup yabancı dil kullanıp bu işin duyurusunu yapan bilgili kültürlü insanımızı

Saygı ile selamlıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...