Jump to content

Recommended Posts

Şahan Gökbakır da yarattığı karakter gibi bir teneke... Klasik laflar söyleyip, düşünme yoksunlarının ağzından konuşacak aklı sıra.. Ver MHP'ye oyu, MHP de en az Tayyip kadar yönetir.. Değiştir hükümeti ve gör...

Tayyip bulunmaz, eşsiz bir hint kumaşı mı?

Sitelerde Paylaş

Şahan Gökbakar, "Adam gibi konuşacak olanlara bir sorum var? Diyelim hükümet istifa etti, yerine kim gelecek? Lütfen? Alternatif kim? Mantıklı cevaplar bekliyorum" diye yazdı.

http://www.haber365.com/Haber/Sahan_Gokbakar_Diyelim_ki_Basbakan_Istifa_Etti/

Cevabı açık. Başka bir hükümet kurulur. Bunu düşünemeyecek kadar ahmak mısınız?

Sitelerde Paylaş

Şahan Gökbakar, "Adam gibi konuşacak olanlara bir sorum var? Diyelim hükümet istifa etti, yerine kim gelecek? Lütfen? Alternatif kim? Mantıklı cevaplar bekliyorum" diye yazdı.

http://www.haber365....an_Istifa_Etti/

Ben önerimi yaptım, gayet de ciddiyim.

Sokaktan herhangi birini çevirin ve götürüp başbakan yapın, Tayyip'ten çok daha iyi yönetecektir ülkeyi. Kimseyi bulamazsanız bizim apartmanın görevlisini seçeriz.

Şahan denen zerzevat iktidarın propagandasını direkt yapamamış, güya bel altı çalışıyor.

Sadede gelemez tabii.

Yıpratma ve değersizleştirme yöntemi bu. "Bu kadar kırıp döktünüz, şiddete uğradınız, tencere tava kapıp sokaklara çıktınız, Atatürk de Atatürk dediniz de ne oldu.." diyor yani..

Kimse yemedin bu numaraları, iktidarı devirme hedefinden sapmasın ve taviz vermesin. Herkes yönetir ülkeyi.

Tayyip'den daha kötü, daha zararlı ve tehlikelisini bulmak zordur esas. Onlara verilecek cevap bu.

Sitelerde Paylaş

türkiye adam dolu yeterki Hakkı ile herkese eşit muamele yapılıp, şaibe yapılmadan torpil gibi unsurlarla kişilerin önü kapanmadan adilane bir yönetim olsun, bu ülke de birçok aydın ve bilgili insan var. Hakk ile yönetilen bir türkiye olması dileğiyle....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...