Jump to content

İçkici, Keş Osmanlı padişahları müslümansa ben de peygamberim !

Recommended Posts

• İleti 63
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yani aslında bunlar ateistti demeye getiriyorsun...

Ateist değil bunlar. osmanlı hanedanı halkın gözünde münafık, müslümanmış raconu kesiyor. İçlerinde veya özlerinde müşrik olabilirler.

Dikkat edersen Roma imparatorluğu hanedanı içlerinde yani özelde müşrik; çeşitli şeytanlara tapar ve onlarla ittifak halindedir. Fakat Roma hanedanı halka karşı hristiyan gibi görünüyordu yani münafıklık yapıyordu.

osmanlı dediğin şey; Roma imparatorluğunun devamı. Onun için hep Roma topraklarından yahudi vs. karı sipariş edip evlendiler. Anadoluda mümin hatun mu kalmamıştı ????

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

KHF kurcalayıp durma. Adam 2 ayyaş dedi, başımıza gelenlere bak. Ya şimdi birde kafasına eser 36 ayyaş derse ?....

36 ayyaş desin tam olsun. Belki kendisi 37. ayyaştır; gizli gizli çekiyordur. Ama eline tutuşturup ezberlettikleri A4 kağıdı dışına çıkamaz o. Teyyup denilen adam, Rothschield ve Rockefeller ailelerinin kuklası. İpini nereye çekseler oraya gidiyor.

Deyyupun holografik yöntem analiziyle insan olmadığı ortaya çıktı; bunu çok az kişi biliyor !

Sitelerde Paylaş

bırakıyorum, başlıyorum, bırakıyorum, başlıyorum, bırakıyorum, baş... :lol:

fasit daireye giriyorsun. kısır döngü bu.

bütün uyarıcıları ve uyuşturucunun ağababası alkolü ve sigarayı da alayına topyekün s**** çekicem çok yakındır.

şu an pasif beklemedeyim :)

bence sen en iyisi kontrolü iç yani haftada üç kez gibi bi sınır koy kendine, bekle gününün gelmesini yoksa nasılsa bırkacam diye içtikçe içecen bırakacak gibi de değilsin hiç :)

Sitelerde Paylaş

Ah KHF ah, bu komplo teorileri seni bitirecek, her şeyde komplo çıkarıyorsun. Aklını başına topla..

Biraz gözünüzü açın sadece TV seyretmeyin. İnsan nesli çok pis cendereye sokuldu.

Komplo değil, özel bilgisayar programlarıyla görüntüler holografik olarak analiz edilir. Hangi insanın gerçekte insan şeytanı olduğunu anlıyoruz. Hatta insan görüntüsü yayan sadece şeytanlar var fakat teknolojiye yakalanıyorlar. Ama şeytan takımı bizim bu mücadelemizi bildiğinden HD teknolojisini ortaya çıkardı; işimiz zor !

HD teknolojisini sizin babanızın hayrına piyasaya vermediler.

Bana, Allah'ın izniyle, fizik ötesi alemden gelen uyarılarda; eğer insan neslini kurtaracak adam gibi Allah'ın aslanları ortaya çıkmazsa; kıyameti bekleyin, yakındır deniliyor.

Sitelerde Paylaş

Biraz gözünüzü açın sadece TV seyretmeyin. İnsan nesli çok pis cendereye sokuldu.

Bana, Allah'ın izniyle, fizik ötesi alemden gelen uyarılarda; eğer insan neslini kurtaracak adam gibi Allah'ın aslanları ortaya çıkmazsa; kıyameti bekleyin, yakındır deniliyor.

Sen tedavi gördün mü? Yani yazmak istemiyorum, şaka amaçlı sevecen biçimde dalga geçtim senle hep ama şimdi ciddi soruyorum, inan ilk zamanlar numara yapıyorsun sanıyordum ama şimdi emin değilim..
Sitelerde Paylaş

Sen tedavi gördün mü? Yani yazmak istemiyorum, şaka amaçlı sevecen biçimde dalga geçtim senle hep ama şimdi ciddi soruyorum, inan ilk zamanlar numara yapıyorsun sanıyordum ama şimdi emin değilim..

Sadece TV seyredersen, başka şeylere beynini ve kalbini kaparsan benim söylediklerimin deli saçması gelmesi normaldir.

Sitelerde Paylaş

Sadece TV seyredersen, başka şeylere beynini ve kalbini kaparsan benim söylediklerimin deli saçması gelmesi normaldir.

Yahu ben bir yıldır tv izlemiyorum, izlerkende hep belgesel film izledim sayılır 10 yıl boyunca. Yukarıdaki iletin nedir? İletişim kuruyorum diyorsun, mehtiyim peygamberim demeye getiriyorsun hep, iyi değilsin inanki..
Sitelerde Paylaş

Yahu ben bir yıldır tv izlemiyorum, izlerkende hep belgesel film izledim sayılır 10 yıl boyunca. Yukarıdaki iletin nedir? İletişim kuruyorum diyorsun, mehtiyim peygamberim demeye getiriyorsun hep, iyi değilsin inanki..

Ben peygamberim mi diyorum ?? Dediğim bir tane cümlemi şu forumdan bul; ben de bir daha buraya yazmayacağım.

Ben sadece apaçık bir uyarıcıyım, sizden farkım yok. Uyarıyorum, uyandırıyorum.

Sitelerde Paylaş

Tayyip Erdoğanı kötülemeyi bırak, sanal alemleri de kontrol eden polisler seni sabaha karşı evinden alıp götürmesin merkeze.

Ben de seni uyarayım dedim.

Sen de o polislerden misin? Yoksa beni hedef mi gösteriyorsun? Bu mesajı özelden de atabilirdin. Bu sabah olmaz, çok uykum var. B)

Sitelerde Paylaş

osmanlı padişahları yabancı ülkerlerden sipariş ettikleri karıları hareme dolduruyordu. Memlekette mümin hatun mu kalmadı?

Maide 5: Bugün size iyi ve temiz şeyler helâl kılındı. Ve kendilerine kitap verilenlerin yemeği, size helâl, sizin yemeğiniz de onlara helâldir. Ve mü'minlerden iffetli hür kadınlar ve sizden önce kendilerine kitap verilenlerden iffetli kadınlar, zina etmeksizin, gizli dost tutmaksızın namuslu bir biçimde mehirlerini verdiğiniz taktirde, sizlere helâldir. Ve kim îmânı inkâr ederse artık onun ameli boşa gitmiştir. Ve o âhirette hüsrana uğrayanlardandır.

Allah, müslümanlara müminler helal demiş; padişahlar yurt dışından karı getirip hareme doldurmuş. İşte ispatı:

1. I. Murat’ın annesi Bizanslı Horofira yani Nilüfer.

2. Yıldırım Bayezid'İn annesi Bulgar marya yani Gülçiçek Hatun.

3. Çelebi Mehmet'in annesi Bulgar Olga Hatun.

4. II. Murat'ın annesi Veronika.

5. Fatih Sultan'ın annesi Sırp Despina yani Hüma Hatun.

6. II. Bayezid'in annesi Kornelya.

7. Yavuz Sultan Selim'in annesi; Ayşe takma adlı Pontuslu bir Rum.

8. Kanuni’nin annesi; Polonya yahudisi Helga yani Hafza sultan.

9. II. Selim 'in annesi yahudi kızı Roksalan yani Hürrem sultan.

10. III. Murat 'ın annesi yahudi Raşel yani Nurbanu sultan.

11. III. Mehmet'in annesi Venedikli Bafo yani Safiye sultan.

12. I. Ahmet'in annesi yunan Helen yani Handan sultan.

13. Genç Osman'ın annesi Sırp Evdoksiya yani Mahfiruz sultan.

14. IV. Murat'ın annesi Sırp Anastasya yani Mahpeyker sultan.

15. IV. Mehmet'in annesi Rus Nadya yani Turhan sultan.

16. II. Süleyman'ın annesi Sırp Katrin yani Dilaşüb hatun.

17. II. Ahmet'in annesi Polonya yahudisi Eva yani Hatice sultan.

18. II. Mustafa'nın annesi Rum Evemia yani Emetullah sultan.

19. III. Ahmet'in annesi de aynı yani II. Mustafa ile aynı anneden.

20. I. Mahmut'un annesi Aleksandra yani Saliha sultan.

21. II. Osman'ın annesi Sırp Mari yani Şehsüvar sultan.

22. III. Mustafa'nın annesi Fransız Janet yani Mihrişah sultan.

23. I. Abdülhamit'in annesi Fransız İda yani Şermi sultan.

24. III.Selim'in annesi Cenevizli Agnes yani Mihrişah sultan.

25. IV. Mustafa'nın annesi Bulgar Sonya yani Sineperver sultan.

26. II. Mahmut'un annesi Fransız Rivery yani Nakşidil sultan.

27. I. Abdülmecit'in annesi Rus yahudisi Suzi yani Bezm-i Alem Valide sultan.

28. Abdülaziz'in annesi Roman Besime yani Pertevniyal sultan.

29. V. Murat'ın annesi Fransız Vilma yani Şevkefza sultan.

30. II. Abdülhamit'in annesi ermeni Virjin yani Tirimüjgan sultan.

31. Mehmet Reşat'ın annesi Arnavut Sofi yani Gülcemal sultan.

32. Mehmet Vahdettin'in annesi Çerkez Henriet yani Gülistan sultan.

33. Kanuni sultan Süleyman'ın annesi Yahudi Helga

(Kaynak kitap: Padişah anaları ve 600 yıl bizi yöneten devşirmeler. Yazar: Ali Kemal Meram)

Sitelerde Paylaş

osmanlı padişahları yabancı ülkerlerden sipariş ettikleri karıları hareme dolduruyordu. Memlekette mümin hatun mu kalmadı?

Maide 5: Bugün size iyi ve temiz şeyler helâl kılındı. Ve kendilerine kitap verilenlerin yemeği, size helâl, sizin yemeğiniz de onlara helâldir. Ve mü'minlerden iffetli hür kadınlar ve sizden önce kendilerine kitap verilenlerden iffetli kadınlar, zina etmeksizin, gizli dost tutmaksızın namuslu bir biçimde mehirlerini verdiğiniz taktirde, sizlere helâldir. Ve kim îmânı inkâr ederse artık onun ameli boşa gitmiştir. Ve o âhirette hüsrana uğrayanlardandır.

Allah, müslümanlara müminler helal demiş; padişahlar yurt dışından karı getirip hareme doldurmuş. İşte ispatı:

1. I. Murat’ın annesi Bizanslı Horofira yani Nilüfer.

2. Yıldırım Bayezid'İn annesi Bulgar marya yani Gülçiçek Hatun.

3. Çelebi Mehmet'in annesi Bulgar Olga Hatun.

4. II. Murat'ın annesi Veronika.

5. Fatih Sultan'ın annesi Sırp Despina yani Hüma Hatun.

6. II. Bayezid'in annesi Kornelya.

7. Yavuz Sultan Selim'in annesi; Ayşe takma adlı Pontuslu bir Rum.

8. Kanuni’nin annesi; Polonya yahudisi Helga yani Hafza sultan.

9. II. Selim 'in annesi yahudi kızı Roksalan yani Hürrem sultan.

10. III. Murat 'ın annesi yahudi Raşel yani Nurbanu sultan.

11. III. Mehmet'in annesi Venedikli Bafo yani Safiye sultan.

12. I. Ahmet'in annesi yunan Helen yani Handan sultan.

13. Genç Osman'ın annesi Sırp Evdoksiya yani Mahfiruz sultan.

14. IV. Murat'ın annesi Sırp Anastasya yani Mahpeyker sultan.

15. IV. Mehmet'in annesi Rus Nadya yani Turhan sultan.

16. II. Süleyman'ın annesi Sırp Katrin yani Dilaşüb hatun.

17. II. Ahmet'in annesi Polonya yahudisi Eva yani Hatice sultan.

18. II. Mustafa'nın annesi Rum Evemia yani Emetullah sultan.

19. III. Ahmet'in annesi de aynı yani II. Mustafa ile aynı anneden.

20. I. Mahmut'un annesi Aleksandra yani Saliha sultan.

21. II. Osman'ın annesi Sırp Mari yani Şehsüvar sultan.

22. III. Mustafa'nın annesi Fransız Janet yani Mihrişah sultan.

23. I. Abdülhamit'in annesi Fransız İda yani Şermi sultan.

24. III.Selim'in annesi Cenevizli Agnes yani Mihrişah sultan.

25. IV. Mustafa'nın annesi Bulgar Sonya yani Sineperver sultan.

26. II. Mahmut'un annesi Fransız Rivery yani Nakşidil sultan.

27. I. Abdülmecit'in annesi Rus yahudisi Suzi yani Bezm-i Alem Valide sultan.

28. Abdülaziz'in annesi Roman Besime yani Pertevniyal sultan.

29. V. Murat'ın annesi Fransız Vilma yani Şevkefza sultan.

30. II. Abdülhamit'in annesi ermeni Virjin yani Tirimüjgan sultan.

31. Mehmet Reşat'ın annesi Arnavut Sofi yani Gülcemal sultan.

32. Mehmet Vahdettin'in annesi Çerkez Henriet yani Gülistan sultan.

33. Kanuni sultan Süleyman'ın annesi Yahudi Helga

(Kaynak kitap: Padişah anaları ve 600 yıl bizi yöneten devşirmeler. Yazar: Ali Kemal Meram)

KHF senin etnik kökenin nedir ?

Sitelerde Paylaş

KHF senin etnik kökenin nedir ?

Bak şimdi. Konu ne biliyor musun?

Müslüman olmayanı sana müslüman diye yutturuyorlar.

Sana Malezyalıyı Afrikalı diye yutturmaya çalışıyorlar.

Burada esas olan bir yalanın ortaya çıkarılması. Olmayan bir şeyin olmuş gibi gösterilmesi.

Sanırım bu yorumum senin soruna cevap olmuştur.

Sitelerde Paylaş

Bak şimdi. Konu ne biliyor musun?

Müslüman olmayanı sana müslüman diye yutturuyorlar.

Sana Malezyalıyı Afrikalı diye yutturmaya çalışıyorlar.

Burada esas olan bir yalanın ortaya çıkarılması. Olmayan bir şeyin olmuş gibi gösterilmesi.

Sanırım bu yorumum senin soruna cevap olmuştur.

Çok basit bir soru sordum. Soruma cevap vererek beni aydınlatabilirsin.

Sitelerde Paylaş

hadisleri inkar edersin uydurmadır dersin ama konu Osmanlıya gelince bırak uydurma rivayeti sallama iftiraları bile kaleme alıp sadece eleştirmek için iftira atmak için bütün hanedanlığı keş ilan edersiniz. Alkol içen padişahlar illaki olmuştur ama tamamına böyle çirkin iftiralar atmak müslümanım diyen bir kişiye yakışmaz. ayrıca bir kişinin yaptığı amel kendisine zarar veriyorsa bu 2. ve 3. kişileri ilgilendirmez sen kim oluyorsun ki insanın işlediği şahsi günahların bedelini ödetmeye çalısıyorsun.

açıkcası acziyet içinde açılan yine boş ve anlamsız bir o kadar da sallama hikayelerle dolu konu başlığı.

Sitelerde Paylaş

hadisleri inkar edersin uydurmadır dersin ama konu Osmanlıya gelince bırak uydurma rivayeti sallama iftiraları bile kaleme alıp sadece eleştirmek için iftira atmak için bütün hanedanlığı keş ilan edersiniz. Alkol içen padişahlar illaki olmuştur ama tamamına böyle çirkin iftiralar atmak müslümanım diyen bir kişiye yakışmaz. ayrıca bir kişinin yaptığı amel kendisine zarar veriyorsa bu 2. ve 3. kişileri ilgilendirmez sen kim oluyorsun ki insanın işlediği şahsi günahların bedelini ödetmeye çalısıyorsun.

açıkcası acziyet içinde açılan yine boş ve anlamsız bir o kadar da sallama hikayelerle dolu konu başlığı.

Bu tip arkadaşlarımız islamdan nasibini alamamışlar maalesef.

Bu arkadaşın uslubuna bakıncada faşist bir kürt yada faşist bir arap olduğunu düşünüyorum. Gerçi faşist türkde olabilir

Allah ıslah etsin bunları

tarihinde postit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...